Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka, stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka, stafett
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 15 september 2013

H17

111 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL Tyrving 12.14.59
1. Anders Tiltnes47.103+0.4847.103+0.48
2. Torgeir Nørbech36.343+0.401.23.441-2-0.48
3. Bjørn Ekeberg51.152+0.032.14.59100.00
2Halden SK 12.15.03+0.04
1. Mattias Karlsson47.195+0.5747.195+0.57
2. Olav Lundanes36.322+0.381.23.514-1+0.07-0.50
3. Magne Dæhli51.1212.15.032-2+0.04-0.03
3Raumar Orientering 12.16.49+1.50
1. Eirik Rustad47.062+0.4447.062+0.44
2. Eskil Kinneberg36.435+0.491.23.493+1+0.05-0.39
3. Vetle Ruud Bråten53.006+1.482.16.4930+1.50+1.45
4Frol IL 12.18.51+3.52
1. Jo Forseth Indgaard46.22146.221
2. Yngve Skogstad37.257+1.311.23.472+1+0.03+0.03
3. Ulf Forseth Indgaard55.0411+3.522.18.514+2+3.52+3.49
5IL Tyrving 32.22.01+7.02
1. Martin Johansson48.269+2.0448.269+2.04
2. Audun Weltzien35.5411.24.206-3+0.36-1.28
3. Espen Weltzien57.4123+6.292.22.015-1+7.02+6.26
6Lillomarka OL 12.22.02+7.03
1. Nicholas Oskarsson51.4127+5.1951.4127+5.19
2. Matthew Speake38.008+2.061.29.4112-15+5.57+0.38
3. Gaute Hallan Steiwer52.213+1.092.22.026-6+7.03+1.06
7Halden SK 22.22.03+7.04
1. Espen Fiskum48.4412+2.2248.4412+2.22
2. Vincent Coupat38.229+2.281.27.067-5+3.22+1.00
3. Emil Wingstedt54.5710+3.452.22.0370+7.04+3.42
8Kristiansand OK 22.22.14+7.15
1. Mats Dahlén49.5320+3.3149.5320+3.31
2. Holger Hott37.146+1.201.27.078-12+3.23-0.08
3. Christian Bøen55.0712+3.552.22.1480+7.15+3.52
9NTNUI 12.23.12+8.13
1. Hans Petter Mathisen47.216+0.5947.216+0.59
2. Jon Aukrust Osmoen36.374+0.431.23.585-1+0.14-0.45
3. Thomas Natvig Årstad59.1429+8.022.23.129+4+8.13+7.59
10Varegg Fleridrett 12.23.35+8.36
1. Sindre Østgulen Deisz50.1023+3.4850.1023+3.48
2. Vegard Jarvis Westergård40.2012+4.261.30.3015-8+6.46+2.58
3. Håkon Jarvis Westergård53.057+1.532.23.3510-5+8.36+1.50
11Wing OK 12.23.36+8.37
1. Ola Berger48.3010+2.0848.3010+2.08
2. Tore Bjørseth Berdal42.0730+6.131.30.3717+7+6.53+4.45
3. Øystein Kvaal Østerbø52.594+1.472.23.3611-6+8.37+1.44
12Halden SK 32.23.37+8.38
1. Jonas Nordström47.174+0.5547.174+0.55
2. Øyvind Helgerud39.5910+4.051.27.169+5+3.32+2.37
3. Erik Axelsson56.2116+5.092.23.3712+3+8.38+5.06
13Fossum IF 12.25.17+10.18
1. Emil Ahlbäck47.237+1.0147.237+1.01
2. Elias T. Mølnvik40.3014+4.361.27.5310+3+4.09+3.08
3. Borger Melsom57.2422+6.122.25.1713+3+10.18+6.09
14Nydalens SK 12.26.50+11.51
1. Sverre Waaler Kaas49.4619+3.2449.4619+3.24
2. Øystein Pettersen40.4616+4.521.30.3216-3+6.48+3.24
3. Øystein Sørensen56.1815+5.062.26.5014-2+11.51+5.03
15Indre Østfold OK 12.27.32+12.33
1. Markus Holter48.5916+2.3748.5916+2.37
2. Bjørn Erik Glomsrud44.3440+8.401.33.3324+8+9.49+7.12
3. Martin Vister53.598+2.472.27.3215-9+12.33+2.44
16Frol IL 32.27.41+12.42
1. Carl Petter Lyngen48.4211+2.2048.4211+2.20
2. Lars Sandstad Skjeset41.4326+5.491.30.2514+3+6.41+4.21
3. Sindre Rønning57.1621+6.042.27.4116+2+12.42+6.01
17NTNUI 42.27.42+12.43
1. Erik Sagvolden50.0622+3.4450.0622+3.44
2. Simen Aamodt40.5919+5.051.31.0518-4+7.21+3.37
3. Kjetil Okkenhaug56.3718+5.252.27.4217-1+12.43+5.22
18NTNUI 22.27.56+12.57
1. Asgeir Bakken Rognstad48.5214+2.3048.5214+2.30
2. Per Melander Often40.5018+4.561.29.4213-1+5.58+3.28
3. Eirik Kamstrup Hovind58.1425+7.022.27.5618+5+12.57+6.59
19Kristiansand OK 32.30.23+15.24
1. Sjur Hovi51.3825+5.1651.3825+5.16
2. Jostein Moe40.2413+4.301.32.0220-5+8.18+3.02
3. Karolis Lazdauskas58.2126+7.092.30.2319-1+15.24+7.06
20Frol IL 22.30.24+15.25
1. Johan Asphjell Bjørnaas53.2244+7.0053.2244+7.00
2. Håvard Vassenden40.3315+4.391.33.5525-19+10.11+3.11
3. Stian Sundsvik56.2917+5.172.30.2420-5+15.25+5.14
21Ås-UMB Orientering 12.31.11+16.12
1. David Gottfridsson51.4428+5.2251.4428+5.22
2. Kristoffer Fiane Pedersen43.2533+7.311.35.0926-2+11.25+6.03
3. Håvard Lucasen56.0214+4.502.31.1121-5+16.12+4.47
22Nydalens SK 32.31.12+16.13
1. Eivind Høydal51.3926+5.1751.3926+5.17
2. Halvor Saunes41.2422+5.301.33.0321-5+9.19+4.02
3. Hans Trøan58.0924+6.572.31.1222+1+16.13+6.54
23Lillomarka OL 22.31.20+16.21
1. Dag Aalvik53.4548+7.2353.4548+7.23
2. Steinar Kollerud44.3642+8.421.38.2146-2+14.37+7.14
3. Jonas Sommerstad Juveli52.594+1.472.31.2023-23+16.21+1.44
24IL Tyrving 22.31.42+16.43
1. Jim Øystein Nybråten47.288+1.0647.288+1.06
2. Jostein Nørbech40.4717+4.531.28.1511+3+4.31+3.25
3. Björn Widén1.03.2748+12.152.31.4224+13+16.43+12.12
25OL Trollelg 12.31.48+16.49
1. Trond Einar Moen Pedersli50.0521+3.4350.0521+3.43
2. Ove Baardsgaard43.1331+7.191.33.1823+2+9.34+5.51
3. Andreas Sølberg58.3027+7.182.31.4825+2+16.49+7.15
26NTNUI 62.32.33+17.34
1. Vegard Brun Saga51.5029+5.2851.5029+5.28
2. Morten Severin Saue40.1111+4.171.32.0119-10+8.17+2.49
3. Kristian Stenerud1.00.3233+9.202.32.3326+7+17.34+9.17
27Skien OK 12.32.44+17.45
1. Dag Steinar Ragvin55.5362+9.3155.5362+9.31
2. Gisle Nysæter41.5929+6.051.37.5244-18+14.08+4.37
3. Anders Nordberg54.529+3.402.32.4427-17+17.45+3.37
28Kongsberg OL 12.33.36+18.37
1. Sindre Sandven49.4318+3.2149.4318+3.21
2. Mathias Drage47.5766+12.031.37.4042+24+13.56+10.35
3. Sigur Heggedal55.5613+4.442.33.3628-14+18.37+4.41
29Halden SK 52.34.09+19.10
1. Tore Sandvik52.2741+6.0552.2741+6.05
2. Øyvind Stokseth44.5043+8.561.37.1738-3+13.33+7.28
3. Andreas Johansson56.5219+5.402.34.0929-9+19.10+5.37
30NTNUI 52.35.14+20.15
1. Sindre Jansson Haverstad51.5230+5.3051.5230+5.30
2. Espen Jakobsen43.2533+7.311.35.1728-2+11.33+6.03
3. Martin Hoset59.5730+8.452.35.1430+2+20.15+8.42
31Hamar OK 12.36.06+21.07
1. Dag Lofthus55.4157+9.1955.4157+9.19
2. Vegard Rønning Huber41.2221+5.281.37.0334-23+13.19+4.00
3. Simen Jevne Arnesen59.0328+7.512.36.0631-3+21.07+7.48
32NTNUI 32.36.08+21.09
1. Morten Urdal Bakke48.4713+2.2548.4713+2.25
2. Øyvind Enger44.2839+8.341.33.1522+9+9.31+7.06
3. Vegard Blomseth Johnsen1.02.5342+11.412.36.0832+10+21.09+11.38
33Søgne og Songdalen OK 12.37.33+22.34
1. Kjell Erik Røisland51.5831+5.3651.5831+5.36
2. Leiv-Terje Arnevik43.2836+7.341.35.2632+1+11.42+6.06
3. Jarl Magnus Berge1.02.0739+10.552.37.3333+1+22.34+10.52
34Hadeland OL 12.38.06+23.07
1. Ove Sætra49.1117+2.4949.1117+2.49
2. Øyvind Watterdal47.4763+11.531.36.5833+16+13.14+10.25
3. Hans Jørgen Kvåle1.01.0836+9.562.38.0634+1+23.07+9.53
35Nydalens SK 22.38.09+23.10
1. Ragnar Tonjer55.4960+9.2755.4960+9.27
2. Jonas Madslien Bakken41.5027+5.561.37.3941-19+13.55+4.28
3. Erik Olsvik Dengerud1.00.3032+9.182.38.0935-6+23.10+9.15
36Halden SK 42.38.10+23.11
1. Bojan Blumenstein55.3052+9.0855.3052+9.08
2. Mats Nordbrøden41.3725+5.431.37.0735-17+13.23+4.15
3. Anders Felde Olaussen1.01.0335+9.512.38.1036+1+23.11+9.48
37Frol IL 52.38.19+23.20
1. Magnus Beyer Brattli53.1542+6.5353.1542+6.53
2. Johan Otto Munkeby44.1838+8.241.37.3340-2+13.49+6.56
3. Jørgen Fiskum1.00.4634+9.342.38.1937-3+23.20+9.31
38Ås-UMB Orientering 22.38.31+23.32
1. Magnus Ombustvedt53.5250+7.3053.5250+7.30
2. Thomas Ruud41.3324+5.391.35.2530-20+11.41+4.11
3. Håvard Tveite1.03.0646+11.542.38.3138+8+23.32+11.51
39Kristiansand OK 42.40.16+25.17
1. Dag Blandkjenn53.1943+6.5753.1943+6.57
2. Morten Bujordet41.5628+6.021.35.1527-16+11.31+4.34
3. Magnus Johansson1.05.0153+13.492.40.1639+12+25.17+13.46
40Kongsberg OL 22.40.22+25.23
1. Tommi Luchsinger55.2951+9.0755.2951+9.07
2. Håvard Myhre44.3440+8.401.40.0354+3+16.19+7.12
3. Eivind Resser1.00.1931+9.072.40.2240-14+25.23+9.04
41Ganddal IL 12.41.04+26.05
1. Alf Johan Walgermo Lima58.0374+11.4158.0374+11.41
2. Fredrik Sandal45.4751+9.531.43.5060-14+20.06+8.25
3. Stig Alvestad57.1420+6.022.41.0441-19+26.05+5.59
42Asker Skiklubb 12.41.15+26.16
1. Jan Richard Eriksen50.3224+4.1050.3224+4.10
2. Harald Kalager46.3757+10.431.37.0936+12+13.25+9.15
3. Jostein F. Tellnes1.04.0650+12.542.41.1542+6+26.16+12.51
43Oppsal Orientering 12.41.25+26.26
1. Ola Marius Pedersen53.4548+7.2353.4548+7.23
2. Per-Ivar Nikolaisen46.1754+10.231.40.0253+5+16.18+8.55
3. Sigve Vågsnes1.01.2337+10.112.41.2543-10+26.26+10.08
44NTNUI 72.41.56+26.57
1. Harri Luchsinger52.0334+5.4152.0334+5.41
2. Stian Bergersen43.2132+7.271.35.2429-5+11.40+5.59
3. Ståle Gjelsten1.06.3257+15.202.41.5644+15+26.57+15.17
45Lillomarka OL 32.43.48+28.49
1. Jan Andreas Edstrøm55.4859+9.2655.4859+9.26
2. Thorstein Wang46.0253+10.081.41.5055-4+18.06+8.40
3. Mathias Benjaminsen1.01.5838+10.462.43.4845-10+28.49+10.43
46Ringsaker OK 12.43.51+28.52
1. Simen Bordal55.3554+9.1355.3554+9.13
2. Marius Wikstrøm44.0137+8.071.39.3651-3+15.52+6.39
3. Jon-Anders Bordal1.04.1551+13.032.43.5146-5+28.52+13.00
47Nydalens SK 52.44.51+29.52
1. Vebjørn Tandberg55.5863+9.3655.5863+9.36
2. Einar Tommelstad45.5552+10.011.41.5357-6+18.09+8.33
3. Petter Kaarby1.02.5844+11.462.44.5147-10+29.52+11.43
48Varegg Fleridrett 22.45.02+30.03
1. Vyacheslav Mukhidinov52.0032+5.3852.0032+5.38
2. Ørjan Rykkje43.2533+7.311.35.2530-2+11.41+6.03
3. Niklas Profors1.09.3763+18.252.45.0248+18+30.03+18.22
49Østmarka OK 12.45.13+30.14
1. Trond Kortner52.1138+5.4952.1138+5.49
2. Steinar Låg45.4449+9.501.37.5545+7+14.11+8.22
3. Thor Mella1.07.1860+16.062.45.1349+4+30.14+16.03
50Bækkelagets SK 12.45.53+30.54
1. Felix Breitschädel52.0435+5.4252.0435+5.42
2. Thomas Schive46.5859+11.041.39.0248+13+15.18+9.36
3. Sebastian Torgersen1.06.5159+15.392.45.5350+2+30.54+15.36
51Sandefjord OK 12.46.14+31.15
1. Gjermund Glesnes52.0133+5.3952.0133+5.39
2. Roar Fjeldbo47.4261+11.481.39.4352+19+15.59+10.20
3. Trond Gjelstad1.06.3156+15.192.46.1451-1+31.15+15.16
52Byåsen IL 12.46.59+32.00
1. Per Wirehn57.1265+10.5057.1265+10.50
2. Terje Dahlen Sørgaard46.4958+10.551.44.0162-3+20.17+9.27
3. Terje Maroni1.02.5844+11.462.46.5952-10+32.00+11.43
53Freidig 12.47.03+32.04
1. Sindre Johannessen55.4157+9.1955.4157+9.19
2. Rein Helle Mårdalen48.1168+12.171.43.5261+4+20.08+10.49
3. Knut Sveinung Rekaa1.03.1147+11.592.47.0353-8+32.04+11.56
54Nydalens SK 62.47.15+32.16
1. Tord Haflan57.2066+10.5857.2066+10.58
2. Elias Wiklund46.2156+10.271.43.4158-8+19.57+8.59
3. Jørgen Madslien1.03.3449+12.222.47.1554-4+32.16+12.19
55Kristiansand OK 52.47.16+32.17
1. Matias H Hanisch55.5161+9.2955.5161+9.29
2. Ivar Haugen41.2923+5.351.37.2039-22+13.36+4.07
3. Henrik Upsal1.09.5664+18.442.47.1655+16+32.17+18.41
56Ringerike OL 12.47.34+32.35
1. Lars-Inge Arnevik52.1037+5.4852.1037+5.48
2. Lars Grønlund45.0545+9.111.37.15370+13.31+7.43
3. Anders Beyer Brattli1.10.1967+19.072.47.3456+19+32.35+19.04
57IF Sturla 12.48.29+33.30
1. Yngvar Høimyr Solberg1.00.4082+14.181.00.4082+14.18
2. Håkon Wold45.2748+9.331.46.0768-14+22.23+8.05
3. Lars Henrik Thon1.02.2240+11.102.48.2957-11+33.30+11.07
58Fredrikstad SK 22.48.31+33.32
1. Henrik Ottesen58.0374+11.4158.0374+11.41
2. Kjell Arild Karlsen47.4562+11.511.45.4866-8+22.04+10.23
3. Audun Bjerkreim Nilsen1.02.4341+11.312.48.3158-8+33.32+11.28
59Porsgrunn OL 12.48.35+33.36
1. Runar Torpe Lien53.3445+7.1253.3445+7.12
2. Jørgen Wingerei52.0778+16.131.45.4165+20+21.57+14.45
3. Thore Kornmo1.02.5443+11.422.48.3559-6+33.36+11.39
60Nydalens SK 42.48.45+33.46
1. Lars Eid Nielsen55.3955+9.1755.3955+9.17
2. Anders Bjergaard48.0267+12.081.43.4158+3+19.57+10.40
3. Haakon Ingvaldsen1.05.0454+13.522.48.4560+2+33.46+13.49
61Freidig 22.49.09+34.10
1. Petter Reinemo52.2240+6.0052.2240+6.00
2. Mattis Holt45.2346+9.291.37.4543+3+14.01+8.01
3. Brage Sæther1.11.2469+20.122.49.0961+18+34.10+20.09
62Raumar Orientering 22.52.05+37.06
1. Torben C. Wendler1.00.4984+14.271.00.4984+14.27
2. Sondre Ruud Bråten45.2547+9.311.46.1470-14+22.30+8.03
3. Øyvind Lund1.05.5155+14.392.52.0562-8+37.06+14.36
63Fet OL 12.53.32+38.33
1. Tom Bergan52.1839+5.5652.1839+5.56
2. Dagfinn Aas46.1855+10.241.38.3647+8+14.52+8.56
3. Bjørn Hauge1.14.5674+23.442.53.3263+16+38.33+23.41
64Bø OL 12.54.13+39.14
1. Eivind Frode Rinde58.1679+11.5458.1679+11.54
2. Jon Solberg47.5264+11.581.46.0869-10+22.24+10.30
3. Steinar Lande1.08.0561+16.532.54.1364-5+39.14+16.50
65Nittedal OL 12.54.22+39.23
1. Henning Røberg48.5315+2.3148.5315+2.31
2. Lars Bredalen55.1884+19.241.44.1163+48+20.27+17.56
3. Tore Bredalen1.10.1166+18.592.54.2265+2+39.23+18.56
66Frol IL 42.55.26+40.27
1. Jonas Ressem58.1477+11.5258.1477+11.52
2. Øystein Haug41.1520+5.211.39.2950-27+15.45+3.53
3. Vegard Ressem1.15.5779+24.452.55.2666+16+40.27+24.42
67Modum OL 12.55.40+40.41
1. Eirik Stærkeby Jelstad55.3955+9.1755.3955+9.17
2. Erik Trøen55.1683+19.221.50.5574+19+27.11+17.54
3. David Løver1.04.4552+13.332.55.4067-7+40.41+13.30
68Bækkelagets SK 22.56.39+41.40
1. Magne Jutulstad53.4047+7.1853.4047+7.18
2. Martin Schälli48.1269+12.181.41.5256+9+18.08+10.50
3. Joakim Prestmo1.14.4773+23.352.56.3968+12+41.40+23.32
69NTNUI 92.58.40+43.41
1. Kristian Opsahl Bredesen57.2370+11.0157.2370+11.01
2. Sverre Turter Sandvold49.3170+13.371.46.5471+1+23.10+12.09
3. Jakob Kalvig Skogan1.11.4670+20.342.58.4069-2+43.41+20.31
70Ås-UMB Orientering 32.59.44+44.45
1. Henrik Eijsink59.3081+13.0859.3081+13.08
2. Per Henning Bjerva45.0044+9.061.44.3064-17+20.46+7.38
3. Jo Inge Fjellstad1.15.1478+24.022.59.4470+6+44.45+23.59
71Fossum IF 23.01.21+46.22
1. Leif Størmer56.0964+9.4756.0964+9.47
2. Sigurd Melsom57.0186+21.071.53.1078+14+29.26+19.39
3. Johan Michelsen1.08.1162+16.593.01.2171-7+46.22+16.56
72Vegårshei IL 13.01.22+46.23
1. Are Smeland Nygårdseter53.3946+7.1753.3946+7.17
2. Jon Nilsen45.4650+9.521.39.2549+3+15.41+8.24
3. Sten Åge Nygårdseter1.21.5789+30.453.01.2272+23+46.23+30.42
73Porsgrunn OL 23.01.23+46.24
1. Paul Martin Remme58.0073+11.3858.0073+11.38
2. Knut Wiig Mathisen50.0171+14.071.48.0172-1+24.17+12.39
3. Dag Ausen1.13.2272+22.103.01.2373+1+46.24+22.07
74OL Trollelg 23.01.37+46.38
1. Kristian Stensrud57.2066+10.5857.2066+10.58
2. Johannes Svendsen57.3790+21.431.54.5781+15+31.13+20.15
3. Roar Skulbørstad1.06.4058+15.283.01.3774-7+46.38+15.25
75Konnerud IL 13.07.08+52.09
1. Kristian Kullerud1.06.2091+19.581.06.2091+19.58
2. Marius Lindhom Ackenhausen50.3873+14.441.56.5885-6+33.14+13.16
3. Erik Feyling Haare1.10.1065+18.583.07.0875-10+52.09+18.55
76Fana IL 23.09.23+54.24
1. Anders Daltveit1.00.4283+14.201.00.4283+14.20
2. Sigurd Eikner51.4575+15.511.52.2776-7+28.43+14.23
3. Håkon Sandven1.16.5681+25.443.09.23760+54.24+25.41
77Asker Skiklubb 23.10.24+55.25
1. Svein Granerud58.1578+11.5358.1578+11.53
2. Bjørn Gulbrandsen54.3980+18.451.52.5477-1+29.10+17.17
3. Magnus Mellbye Larsen1.17.3084+26.183.10.24770+55.25+26.15
78Fana IL 13.10.40+55.41
1. Espen Rognsvåg1.01.1185+14.491.01.1185+14.49
2. Jan Kocbach47.2060+11.261.48.3173-12+24.47+9.58
3. Olav Ekrheim1.22.0990+30.573.10.4078+5+55.41+30.54
79IL Tyrving 53.10.57+55.58
1. Fredrik Rosenqvist1.06.2292+20.001.06.2292+20.00
2. Morten Christophersen51.4575+15.511.58.0788-4+34.23+14.23
3. Morten Nilstad Pettersen1.12.5071+21.383.10.5779-9+55.58+21.35
80NTNUI 83.13.00+58.01
1. Siggen Ytrehus1.02.5386+16.311.02.5386+16.31
2. Adrian Opheim55.0082+19.061.57.53860+34.09+17.38
3. Hallvard Nordbrøden1.15.0775+23.553.13.0080-6+58.01+23.52
81Nydalens SK 83.14.53+59.54
1. Terje Wiig Mathisen1.06.3593+20.131.06.3593+20.13
2. Jon Iver Bakken51.1974+15.251.57.5487-6+34.10+13.57
3. Torstein Hole1.16.5982+25.473.14.5381-6+59.54+25.44
82Hemsedal IL 13.15.36+1.00.37
1. Ola Jordheim1.02.5988+16.371.02.5988+16.37
2. Jakob Mestvedthagen51.5977+16.051.54.5882-6+31.14+14.37
3. Ole Hulbak1.20.3887+29.263.15.36820+1.00.37+29.23
83Fossum IF 33.16.57+1.01.58
1. Mindaugas Lukauskas1.02.5988+16.371.02.5988+16.37
2. Morten Fismen50.2672+14.321.53.2579-9+29.41+13.04
3. Ivar Mølnvik1.23.3291+32.203.16.5783+4+1.01.58+32.17
84Eiker OL 13.16.58+1.01.59
1. Gjermund Røren59.1980+12.5759.1980+12.57
2. Ole Johnny Petersen55.5785+20.031.55.1684+4+31.32+18.35
3. Rune Fleischer1.21.4288+30.303.16.58840+1.01.59+30.27
85Nord-Østerdal OK 13.18.53+1.03.54
1. Jon Arve U Engebakken57.2168+10.5957.2168+10.59
2. Lars Ole Engebakken1.03.1194+27.172.00.3289+21+36.48+25.49
3. Ivar Aukrust Osmoen1.18.2185+27.093.18.5385-4+1.03.54+27.06
86Ringerike OL 23.19.42+1.04.43
1. Morten Dåsnes1.07.1397+20.511.07.1397+20.51
2. Øyvind Strande57.2288+21.282.04.3591-6+40.51+20.00
3. Kristian Kihle1.15.0775+23.553.19.4286-5+1.04.43+23.52
87Modum OL 23.19.43+1.04.44
1. Karsten Alexander Kopland1.03.5890+17.361.03.5890+17.36
2. Lars Enerhaugen1.00.3793+24.432.04.3591+1+40.51+23.15
3. Leif Eriksson1.15.0877+23.563.19.4387-4+1.04.44+23.53
88Fet OL 23.23.08+1.08.09
1. Herman Moe1.07.0594+20.431.07.0594+20.43
2. Øyvind Solli47.5565+12.011.55.0083-11+31.16+10.33
3. Morten K. Moe1.28.0893+36.563.23.0888+5+1.08.09+36.53
89Nydalens SK 73.24.11+1.09.12
1. Aksel Madslien1.02.5787+16.351.02.5787+16.35
2. Magnus Rokne Vågen1.04.0795+28.132.07.0496+9+43.20+26.45
3. Simen A Bjøringsøy1.17.0783+25.553.24.1189-7+1.09.12+25.52
90IL Tyrving 43.25.06+1.10.07
1. Gunnar Fiskum58.0676+11.4458.0676+11.44
2. Håkon Njåstein1.10.16100+34.222.08.2297+21+44.38+32.54
3. Gustav Fiskum1.16.4480+25.323.25.0690-7+1.10.07+25.29
91Raumar Orientering 33.25.19+1.10.20
1. Trygve Tømta57.3771+11.1557.3771+11.15
2. Tor Arve Bjørnstad Strand1.08.4099+32.462.06.1793+22+42.33+31.18
3. Ståle Sønsterudbråten1.19.0286+27.503.25.1991-2+1.10.20+27.47
92Indre Østfold OK 23.26.49+1.11.50
1. Thomas Bedin57.2269+11.0057.2269+11.00
2. Odd Kasper Ekre54.5881+19.041.52.2075+6+28.36+17.36
3. Claes-Tommy Herland1.34.2995+43.173.26.4992+17+1.11.50+43.14
93Haugesund IL Orientering 13.30.14+1.15.15
1. Lars Hole Mikalsen1.20.30100+34.081.20.30100+34.08
2. Andreas Djupesland58.5591+23.012.19.251000+55.41+21.33
3. Per Øyvind Valen1.10.4968+19.373.30.1493-7+1.15.15+19.34
94Stjørdals-Blink Orientering 13.38.31+1.23.32
1. Endre Aaen1.07.0995+20.471.07.0995+20.47
2. Bård Øyvind Solberg59.1992+23.252.06.28950+42.44+21.57
3. Henrik Nielsen Solberg1.32.0394+40.513.38.3194-1+1.23.32+40.48
95Hamar OK 23.39.07+1.24.08
1. Stian Jensen1.07.1698+20.541.07.1698+20.54
2. Arne Arnesen1.08.0498+32.102.15.2099+1+51.36+30.42
3. Andreas Huber1.23.4792+32.353.39.0795-4+1.24.08+32.32
96Eiker OL 23.49.07+1.34.08
1. Axel Berlin55.3353+9.1155.3353+9.11
2. Severin Berglia1.07.0496+31.102.02.3790+37+38.53+29.42
3. Kenneth Sandvold1.46.3096+55.183.49.0796+6+1.34.08+55.15
97Notodden OL 13.57.22+1.42.23
1. Magnus Sandven57.3972+11.1757.3972+11.17
2. Petter Løe57.0887+21.141.54.4780+8+31.03+19.46
3. Robert Fredriksen2.02.3598+1.11.233.57.2297+17+1.42.23+1.11.20
98Konnerud IL 24.10.42+1.55.43
1. Erik Saugerud1.07.1096+20.481.07.1096+20.48
2. Terje Pahr Haare1.07.4497+31.502.14.5498+2+51.10+30.22
3. Sven Ohrvik1.55.4897+1.04.364.10.42980+1.55.43+1.04.33
99Oslostudentenes IK 14.35.41+2.20.42
1. Øivind Thorvald Due Trier1.08.5099+22.281.08.5099+22.28
2. Bjørn Grinde57.2989+21.352.06.1994-5+42.35+20.07
3. Magnus Barth Gustavsen2.29.2299+1.38.104.35.4199+5+2.20.42+1.38.07
100IL BUL-Tromsø 14.35.50+2.20.51
1. Rasmus Rørholt Theisen52.0435+5.4252.0435+5.42
2. Arntraut Götsch53.4979+17.551.45.5367+32+22.09+16.27
3. Ingunn Ytrehus2.49.57100+1.58.454.35.50100+33+2.20.51+1.58.42
Fredrikstad SK 1diskvalifisert
1. Kristian Dalby50.020+3.40diskvalifisert
2. Christian Riddervold Kahrsdiskvalifisertdiskvalifisert
3. inaktivdiskvalifisert
Oppsal Orientering 2diskvalifisert
1. Gard-Martin Udnesseter Johnson1.07.510+21.29diskvalifisert
2. Anders Emilsson50.170+14.23diskvalifisert
3. Endre Wigaarddiskvalifisertdiskvalifisert
Sandefjord OK 2diskvalifisert
1. Petter Moediskvalifisertdiskvalifisert
2. Per Erik Larsen1.01.410+25.47diskvalifisert
3. Marius Martinsen1.17.170+26.05diskvalifisert
Emblem IL 1brutt
1. Bjørn Lundanes57.570+11.35brutt
2. Lars Roger Lundanes57.040+21.10brutt
3. inaktivbrutt
Fana IL 3brutt
1. Stian Solheim58.270+12.05brutt
2. Mads Bratland Claussen53.540+18.00brutt
3. Geir Rognsvågbruttbrutt
Frol IL 6brutt
1. Johannes Okkenhaugbruttbrutt
2. Jo Severin Matbergbruttbrutt
3. Andreas Magerøybruttbrutt
Halden SK 6brutt
1. Magnus Nordbrøden1.17.240+31.02brutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
IL Gular 1brutt
1. Rune Nygård51.570+5.35brutt
2. Jan Harald Bakkejord50.480+14.54brutt
3. . .bruttbrutt
Kristiansand OK 1brutt
1. Vegard Danielsen47.220+1.00brutt
2. Eirik Martens Svensendiskvalifisertbrutt
3. Hans Gunnar Omdalbruttbrutt
Mo OK 1brutt
1. Sigurd Oxaas Wiediskvalifisertbrutt
2. Ole-Kristian Kaspersen1.35.260+59.32brutt
3. Ole Morten Wiebruttbrutt
NTNUI 10brutt
1. Terje Faugstad Bjertnes1.07.310+21.09brutt
2. Stig Carlson Strandhagenbruttbrutt
3. bruttbrutt

D17

62 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 11.43.59
1. Ida Marie Næss Bjørgul30.33130.331
2. Mari Fasting29.3211.00.05100.00
3. Anne M Hausken Nordberg43.544+1.181.43.59100.00
2Fredrikstad SK 11.48.24+4.25
1. Marianne Riddervold Kahrs31.134+0.4031.134+0.40
2. Kamilla Olaussen34.355+5.031.05.483-1+5.43+5.03
3. Heidi Østlid Bagstevold42.3611.48.242-1+4.25-1.18
3Freidig 11.52.26+8.27
1. Karen Oline Kolstad33.428+3.0933.428+3.09
2. Mari Angell-Petersen35.2611+5.541.09.087-1+9.03+5.54
3. Hanne Sandstad43.183+0.421.52.263-4+8.27-0.36
4Halden SK 21.52.27+8.28
1. Bodil Holmström32.045+1.3132.045+1.31
2. Hanna Haugen Nordbrøden34.496+5.171.06.534-1+6.48+5.17
3. Eva Jurenikova45.346+2.581.52.2740+8.28+1.40
5IL Tyrving 11.53.58+9.59
1. Anne Johanne Lind33.387+3.0533.387+3.05
2. Birte Riddervold Teigen35.138+5.411.08.515-2+8.46+5.41
3. Ingunn Hultgreen Weltzien45.075+2.311.53.5850+9.59+1.13
6Bækkelagets SK 11.54.01+10.02
1. Mariann Ulvestad35.2119+4.4835.2119+4.48
2. Lone Brochmann35.4912+6.171.11.1012-7+11.05+6.17
3. Tone Wigemyr42.512+0.151.54.016-6+10.02-1.03
7NTNUI 11.55.02+11.03
1. Mari Jevne Arnesen33.376+3.0433.376+3.04
2. Maren Jansson Haverstad32.062+2.341.05.432-4+5.38+2.34
3. Emma Johansson49.1913+6.431.55.027+5+11.03+5.25
8Frol IL 11.56.07+12.08
1. Eirin Svanøe Hafstad33.5810+3.2533.5810+3.25
2. Sara Profors36.0113+6.291.09.5911+1+9.54+6.29
3. Gøril Rønning Sund46.088+3.321.56.078-3+12.08+2.14
9Nydalens SK 11.56.09+12.10
1. Anine Ahlsand33.559+3.2233.559+3.22
2. Elisabeth Ingvaldsen35.017+5.291.08.566-3+8.51+5.29
3. Nicole Ragvin47.139+4.371.56.099+3+12.10+3.19
10Lillomarka OL 11.58.57+14.58
1. Kine Hallan Steiwer35.1217+4.3935.1217+4.39
2. Linn Hokholt34.344+5.021.09.4610-7+9.41+5.02
3. Andrine Benjaminsen49.1112+6.351.58.57100+14.58+5.17
11Konnerud IL 11.59.00+15.01
1. Ida Mari Borge Hovi38.4629+8.1338.4629+8.13
2. Therese Haare34.253+4.531.13.1115-14+13.06+4.53
3. Anette Baklid45.497+3.131.59.0011-4+15.01+1.55
12Nydalens SK 22.01.50+17.51
1. Maria Jonsson35.2920+4.5635.2920+4.56
2. Lene Jorunn Moe37.3518+8.031.13.0413-7+12.59+8.03
3. Sofie Aarnes48.4611+6.102.01.5012-1+17.51+4.52
13Halden SK 32.02.31+18.32
1. Ane Sofie Næss Bjørgul34.0311+3.3034.0311+3.30
2. Ellen Kathrine Svendsby35.2310+5.511.09.268-3+9.21+5.51
3. Runa Lien Backstrøm53.0519+10.292.02.3113+5+18.32+9.11
14Fossum IF 12.04.48+20.49
1. Guro Vassend34.5216+4.1934.5216+4.19
2. Ragnhild Hjermstad41.3227+12.001.16.2424+8+16.19+12.00
3. Gunvor Hov Høydal48.2410+5.482.04.4814-10+20.49+4.30
15Løten o-lag 12.04.51+20.52
1. Evine Westli Andersen37.1123+6.3837.1123+6.38
2. Nina Smestad38.1619+8.441.15.2721-2+15.22+8.44
3. Emilie Westli Andersen49.2414+6.482.04.5115-6+20.52+5.30
16Nydalens SK 32.05.36+21.37
1. Berit Sofie Wiklund40.4738+10.1440.4738+10.14
2. Emma Lähdekorpi35.138+5.411.16.0022-16+15.55+5.41
3. Malin Jakobsson49.3615+7.002.05.3616-6+21.37+5.42
17Fredrikstad SK 22.05.40+21.41
1. Karin Skedsmo Danevad34.2213+3.4934.2213+3.49
2. Linda Solberg38.4822+9.161.13.1014+1+13.05+9.16
3. Gitte Bromander52.3017+9.542.05.4017+3+21.41+8.36
18Modum OL 12.05.42+21.43
1. Heidi Mårtensson31.012+0.2831.012+0.28
2. Tine Hansen38.3421+9.021.09.359+7+9.30+9.02
3. Hilde Hovdenak56.0727+13.312.05.4218+9+21.43+12.13
19Sandefjord OK 12.07.50+23.51
1. Kristine Fjeldbo37.2026+6.4737.2026+6.47
2. Live Bredholt Jørgensen39.1123+9.391.16.31260+16.26+9.39
3. Elin-Kristin Hem51.1916+8.432.07.5019-7+23.51+7.25
20NTNUI 32.08.09+24.10
1. Ida Arnesen Tiltnes37.1525+6.4237.1525+6.42
2. Guro Torpe37.3117+7.591.14.4618-7+14.41+7.59
3. Elen Katrine Skjerve53.2320+10.472.08.0920+2+24.10+9.29
21Freidig 22.10.33+26.34
1. Frida Sæther35.1618+4.4335.1618+4.43
2. Gina Mølnvik39.1324+9.411.14.2917-1+14.24+9.41
3. Jorunn Kvakland56.0426+13.282.10.3321+4+26.34+12.10
22Kongsberg OL 12.11.23+27.24
1. Ingjerd Myhre31.023+0.2931.023+0.29
2. Eline Drage42.1729+12.451.13.1916+13+13.14+12.45
3. Åsne Skram Trømborg58.0429+15.282.11.2322+6+27.24+14.10
23Bækkelagets SK 22.11.26+27.27
1. Line Hagman34.1912+3.4634.1912+3.46
2. Ingvild Gjessing41.0626+11.341.15.2520+8+15.20+11.34
3. Kine Gulliksen56.0125+13.252.11.2623+3+27.27+12.07
24Larvik OK 12.12.47+28.48
1. Julie Hjortland38.5030+8.1738.5030+8.17
2. Karina Nordrum Stokkenes40.5725+11.251.19.4728-2+19.42+11.25
3. Ingrid Undstad53.0018+10.242.12.4724-4+28.48+9.06
25NTNUI 42.16.41+32.42
1. Maren Mohagen Hansen39.1332+8.4039.1332+8.40
2. Ingvild Bjørhei37.0016+7.281.16.1323-9+16.08+7.28
3. Martine Åstebøl1.00.2830+17.522.16.4125+2+32.42+16.34
26Frol IL 22.18.59+35.00
1. Line Sundsvik34.2715+3.5434.2715+3.54
2. Bente Sundsvik50.1242+20.401.24.3934+19+24.34+20.40
3. Kari Svingheim54.2021+11.442.18.5926-8+35.00+10.26
27Fossum IF 22.19.07+35.08
1. Marianne Opsahl Bredesen39.5936+9.2639.5936+9.26
2. Eldbjørg Narum36.2815+6.561.16.2725-11+16.22+6.56
3. Annemarie B. Aarnes1.02.4032+20.042.19.0727+2+35.08+18.46
28Nydalens SK 42.24.27+40.28
1. Karen Bjergaard42.4041+12.0742.4041+12.07
2. Stina Johannne Sandberg44.3232+15.001.27.1238-3+27.07+15.00
3. Ellen Moen57.1528+14.392.24.2728-10+40.28+13.21
29Asker Skiklubb 12.25.57+41.58
1. Selma Øfsthus Gravir46.3146+15.5846.3146+15.58
2. Ragnhild Løvli43.3931+14.071.30.1040-6+30.05+14.07
3. Ingrid Gulbrandsen55.4724+13.112.25.5729-11+41.58+11.53
30IF Sturla 12.28.14+44.15
1. Ingunn Egeberg Vári35.3321+5.0035.3321+5.00
2. Katinka Jussie Brurberg46.4938+17.171.22.2229+8+22.17+17.17
3. Helle Egeberg Vári1.05.5235+23.162.28.1430+1+44.15+21.58
31Ringerike OL 12.28.31+44.32
1. Ida Rongved37.1324+6.4037.1324+6.40
2. Trine D. Kihle45.2034+15.481.22.3330+6+22.28+15.48
3. Thea Kleiven1.05.5836+23.222.28.3131+1+44.32+22.04
32Oppsal Orientering 12.28.37+44.38
1. Vigdis Hobøl39.2435+8.5139.2435+8.51
2. Karen Dalby43.1330+13.411.22.3731-4+22.32+13.41
3. Kari-Ann Ånensen1.06.0038+23.242.28.3732+1+44.38+22.06
33Porsgrunn OL 12.29.11+45.12
1. Tonje Vassend34.2514+3.5234.2514+3.52
2. Lene Therese Myrland42.1128+12.391.16.3627+13+16.31+12.39
3. Hilde Vassend1.12.3542+29.592.29.1133+6+45.12+28.41
34Asker Skiklubb 22.32.05+48.06
1. Karoline Andersen39.1433+8.4139.1433+8.41
2. Silje Arntzen50.5445+21.221.30.0839+6+30.03+21.22
3. Marit Isachsen1.01.5731+19.212.32.0534-5+48.06+18.03
35OL Tønsberg og omegn 12.33.17+49.18
1. Marthe Gløersen48.5847+18.2548.5847+18.25
2. Jannicke Ødegård49.2739+19.551.38.2546-1+38.20+19.55
3. Marta Ulvensøen54.5223+12.162.33.1735-11+49.18+10.58
36Konnerud IL 22.34.00+50.01
1. Synne Baklid36.5322+6.2036.5322+6.20
2. Hege Kullerud38.1720+8.451.15.1019-3+15.05+8.45
3. Veslemø Solberg1.18.5044+36.142.34.0036+17+50.01+34.56
37Bækkelagets SK 32.34.06+50.07
1. Katja Ekroll Jahren42.3040+11.5742.3040+11.57
2. Jenni Hesselberg Indby57.1447+27.421.39.4447+7+39.39+27.42
3. Anne Marie Bleken54.2222+11.462.34.0637-10+50.07+10.28
38IL Tyrving 22.37.34+53.35
1. Helene Lund-Johansen50.3148+19.5850.3148+19.58
2. Tone E Lye36.0314+6.311.26.3437-11+26.29+6.31
3. Ingrid Helene Skantze1.11.0041+28.242.37.3438+1+53.35+27.06
39IL Tyrving 32.39.38+55.39
1. Åsa Frantzen44.1743+13.4444.1743+13.44
2. Camilla Stridsklev50.2143+20.491.34.3842-1+34.33+20.49
3. Mari Jellum Helgerud1.05.0033+22.242.39.3839-3+55.39+21.06
40Raumar Orientering 22.41.14+57.15
1. Marie Hammer Håversen45.3044+14.5745.3044+14.57
2. Ida Brænden49.4540+20.131.35.15440+35.10+20.13
3. Turid Kamstrup Hovind1.05.5937+23.232.41.1440-4+57.15+22.05
41Notodden OL 12.42.14+58.15
1. Eirin Mari Fossøy39.0731+8.3439.0731+8.34
2. Ingrid Nygård57.5248+28.201.36.5945+14+36.54+28.20
3. Aurora Fossøy1.05.1534+22.392.42.1441-4+58.15+21.21
42NTNUI 52.42.29+58.30
1. Hedvig Åstebøl37.4827+7.1537.4827+7.15
2. Marianne Dæhli45.3735+16.051.23.2532+5+23.20+16.05
3. Maja Fjellstad Knutsen1.19.0445+36.282.42.2942+10+58.30+35.10
43Oslostudentenes IK 22.42.34+58.35
1. Undis Ellevog44.0742+13.3444.0742+13.34
2. Alexandra Devik50.4844+21.161.34.5543+1+34.50+21.16
3. Anna Westerlund1.07.3940+25.032.42.34430+58.35+23.45
44Halden SK 42.46.32+1.02.33
1. Ingvild Torgersen38.4528+8.1238.4528+8.12
2. Marit Kahrs45.5336+16.211.24.3833+5+24.33+16.21
3. Anne Julsrud Haugen1.21.5447+39.182.46.3244+11+1.02.33+38.00
45IL Tyrving 42.47.19+1.03.20
1. Marianne Njåstein40.5139+10.1840.5139+10.18
2. Berit Danielsen50.0741+20.351.30.5841+2+30.53+20.35
3. Elin Ekeberg1.16.2143+33.452.47.1945+4+1.03.20+32.27
46Steinkjer OK 12.47.22+1.03.23
1. Norunn Kvistad Dengerud39.2134+8.4839.2134+8.48
2. Gunhild Kvistad46.3337+17.011.25.5436+2+25.49+17.01
3. Astrid Lægran1.21.2846+38.522.47.2246+10+1.03.23+37.34
47Oslostudentenes IK 12.47.26+1.03.27
1. Ida Hope46.3045+15.5746.3045+15.57
2. Gunn Camilla Stang54.0046+24.281.40.3048+3+40.25+24.28
3. Audrun Utskarpen1.06.5639+24.202.47.2647-1+1.03.27+23.02
48Fossum IF 32.49.14+1.05.15
1. Britta Fismen40.3637+10.0340.3637+10.03
2. Kjersti Hov44.4133+15.091.25.1735-2+25.12+15.09
3. Magnhild T. Mølnvik1.23.5748+41.212.49.1448+13+1.05.15+40.03
Fana IL 1diskvalifisert
1. Dagrun Daltveit Slettebø34.260+3.53diskvalifisert
2. Vibeke Rykkjediskvalifisertdiskvalifisert
3. Kirsti Lysaker1.03.400+21.04diskvalifisert
Indre Østfold OK 1diskvalifisert
1. Margit Sandem Fjellengen1.01.550+31.22diskvalifisert
2. Anne Marie Solheim Haugerud43.250+13.53diskvalifisert
3. Linda M. Torper Bystrømdiskvalifisertdiskvalifisert
Kristiansand OK 1diskvalifisert
1. Anneke Hald Bjørgumdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Benedicte Hald Bjørgum32.480+3.16diskvalifisert
3. Kjersti Adéla Westin1.16.000+33.24diskvalifisert
Raumar Orientering 1diskvalifisert
1. Karoline Sønsterudbråtendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anne Kamstrup Hovind45.430+16.11diskvalifisert
3. Silje Ekroll Jahren47.580+5.22diskvalifisert
Ås-UMB Orientering 1brutt
1. Malin Eijsink37.420+7.09brutt
2. Line Nybakkenbruttbrutt
3. bruttbrutt
Hamar OK 1brutt
1. Ingeborg Ellegaard Melby41.120+10.39brutt
2. Nora Hui Andersenbruttbrutt
3. Karoline Haugbruttbrutt
Lillomarka OL 2brutt
1. Siri Kollerud38.520+8.19brutt
2. Ingvild Wangdiskvalifisertbrutt
3. Ingvild Brekkebruttbrutt
NTNUI 2brutt
1. Mathilde Korvald Skaarebruttbrutt
2. Mali Fjogstad Nielsenbruttbrutt
3. Audhild Bakken Rognstadbruttbrutt
NTNUI 6brutt
1. Anne Line Teigen Søgård49.400+19.07brutt
2. Silje Borge Hovi55.160+25.44brutt
3. bruttbrutt
Nydalens SK 5brutt
1. Maren Kaarbydiskvalifisertbrutt
2. Anne Berit Eid54.490+25.17brutt
3. Ellen Moenbruttbrutt
OL Trollelg 1brutt
1. Sigrid Merete Moen Pedersli36.210+5.48brutt
2. Kirsti Næss Olsen53.190+23.47brutt
3. bruttbrutt
Sandnes IL (Rogaland) 1brutt
1. Helene Omdal39.230+8.50brutt
2. Ingrid Peiklibruttbrutt
3. Therese Sæbø Vikbruttbrutt
Stjørdals-Blink Orientering 1brutt
1. Elisabeth Sveen36.520+6.19brutt
2. Sigrid Wanvik Haugendiskvalifisertbrutt
3. bruttbrutt
Varegg Fleridrett 1brutt
1. Christiane Trösse38.590+8.26brutt
2. Kristine Fjellanger36.100+6.38brutt
3. Anne Westergårdbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor