Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: torsdag 30 mai 2019

N-åpen

2 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Erik BeitdokkenLillehammer OK23.3711.14
0Trygve Dammen BjerkreimLillehammer OK49.2123.30
0Tuva Rimstad BlekenRudsbygd IL33.0915.47
0Kristin HaugLillehammer OK44.3621.14
0Henrik JørgensenLillehammer OK22.4610.50
0Eline KjøsLillehammer OK44.3721.14
0Peder KjøsLillehammer OK17.128.11
0Martin Lien StøenLillehammer OK26.5912.50
0Bea Langgård MunchLillehammer OK35.4217.00
0Aurora SøbergRudsbygd IL1.09.1032.56
0Sunniva SøbergRudsbygd IL49.1123.25
0Ingeborg TyldumRudsbygd IL1.05.4331.17
0Kari TyldumRudsbygd IL1.06.1131.30
0Lovisa TyldumRudsbygd IL24.5411.51
0Tora TyldumRudsbygd IL33.0815.46
0Vilde Njarga ØienRudsbygd IL24.5411.51
Vetle Grøv SvensenLillehammer OKikke startet

D 11-12

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid JørgensenLillehammer OK18.508.58
2Marie BergerLillehammer OK19.05+0.159.05
3Ane BeitdokkenLillehammer OK20.31+1.419.46
4Sofie TaraldsenLillehammer OK21.12+2.2210.05

D 13-14

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ville Langgård MunchLillehammer OK1.16.0320.33

D 15-16

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine SkjelsvikLillehammer OK38.2410.22
2Serine JørgensenLillehammer OK1.08.29+30.0518.30
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

D 17-18

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion Halvorsen NustadLillehammer OK1.26.4823.27

D 21-

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fanny Horn BirkelandLillehammer OK37.3610.09

D 40

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri Stenseth KjøsLillehammer OK35.529.41
2Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK47.35+11.4312.51
3Ellen NjargaRudsbygd IL1.06.04+30.1217.51

D 50

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane BjørnsgaardLillehammer OK42.4811.34
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IFbrutt

D 60

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri LarssenLillehammer OK56.4815.21

D 70

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit TyldumRudsbygd IL58.4415.52

H 15-16

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Grøv SvensenLillehammer OK34.519.25
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK37.25+2.3410.06
3Anders TaraldsenLillehammer OK46.54+12.0312.40
4Ludvig Solheim HattestadLillehammer OK50.06+15.1513.32

H 21

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Klaus TyldumRudsbygd IL34.119.14
2Marius StaffLillehammer OK38.58+4.4710.31
3Kjetil Hagtvedt DammenLillehammer OK54.38+20.2714.45
4John Birger SkansenRudsbygd IL1.18.08+43.5721.07

H 40

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Olav KjøsLillehammer OK34.459.23
2Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK39.53+5.0810.46
3Thomas JørgensenLillehammer OK43.38+8.5311.47
4Tormod KleppaLillehammer OK44.42+9.5712.04
5Børge TaraldsenLillehammer OK1.00.38+25.5316.23

H 50

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ernst Fristad NilsenLillehammer OK45.5612.24
Paul Erik HattestadLillehammer OKikke startet

H 60

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd ILdiskvalifisert

H 70

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn PrestseterLillehammer OK46.5712.41
2Kjell BratbergsengenLillehammer OK1.06.02+19.0517.50

H 80

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon TyldumRudsbygd IL56.4115.19
2Jon Vegard LundeLillehammer OK1.12.59+16.1819.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor