Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap 2019
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 5 juni 2019

N-åpen

1 490 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Torstein AaldeFreidigfullført
Eystein AskeFreidigfullført
Viktor B NevermoFreidigfullført
Balder BergstrømFreidigfullført
Edith BonnamaireFreidigfullført
Martin Buseth ØrkeFreidigfullført
Trygve BøhleFreidigfullført
Jannis ColdeweyFreidigfullført
Firmin CoudertFreidigfullført
Sanna Dalsaune ThunFreidigfullført
Linus Rise DanielsenFreidigfullført
Oda Randli EldenFreidigfullført
Maja Ertshus AndersenFreidigfullført
Sigve Ertshus AndersenFreidigfullført
Jens H NorsfrandFreidigfullført
Synnøve HalsøyFreidigfullført
Endre KroghFreidigfullført
Alva Krohn-BottenFreidigfullført
Johannes Krohn-BottenFreidigfullført
Clara LeroyerFreidigfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Sander Grande MoldenFreidigfullført
Sara Grande MoldenFreidigfullført
Hedvig Norstad HolmemoFreidigfullført
Leif Roman MoserFreidigfullført
Emma RyggFreidigfullført
S SFreidigfullført
Kristian Stokke SelnesFreidigfullført
Sigurd Wold AaldeFreidigfullført
Anouk WäflerFreidigfullført
Molly Wågø-WaresFreidigfullført
Pernille Øien KartrudFreidigfullført
Stian AntonsenFreidigikke startet
Trine-Lise EggenFreidigikke startet
Synnøve HalsøyFreidigikke startet
Tora Marstrand HasleFreidigikke startet
Sofia IrvungFreidigikke startet
Edvard Eidsvaag LundbladFreidigikke startet
Ingrid Bergljot Raanes-FjelnsethFreidigikke startet
Olaf RisnesFreidigikke startet
Elisabeth Sistiaga-NielsenFreidigikke startet
Erlend SægrovFreidigikke startet
Sigve Bohnhorst TegdanFreidigikke startet

D -10

2 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eva AmundsenFreidig28.4114.11
Agnes Arneberg AustrheimFreidig36.4518.11
Eira Forsbak AsplemFreidig28.4614.14
Ida Grønvik KvalenFreidig40.2620.00
Maja Sjøgren CarlsenFreidig40.4120.08
Grete Alman NyreFreidigikke startet
Akselie Grytdal SkaugeFreidigikke startet

D 11-12

2 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja Sæterhaug KnudsenFreidig40.4820.11

D 13-14

2 710 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig Louise NissenFreidig25.509.31
2Maria Strømdal WikFreidig26.00+0.109.35
3Lina Storler SnøfuglFreidig27.00+1.109.57
4Nora HalvorsenFreidig27.24+1.3410.06
5Tora KittilsenFreidig27.27+1.3710.07
6Eira Ausen FossmarkFreidig31.26+5.3611.35
7Ingvil SnøfuglFreidig34.02+8.1212.33
8Gunn Kari HygenFreidig44.07+18.1716.16
9Agnes Vatterholm JernbergFreidig49.40+23.5018.19
10Kversti AusenFreidig50.06+24.1618.29
Ella SandstadFreidigbrutt
Marita AskeFreidigikke startet

D 17-

3 390 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne SandstadFreidig32.429.38
2Mari Angell-PetersonFreidig37.56+5.1411.11
2Anna Aurora NolteFreidig37.56+5.1411.11
4Ane Malene KolstadFreidig37.59+5.1711.12
5Mathea Spets StorhovFreidig38.30+5.4811.21
6Heidi ArnesenFreidig39.58+7.1611.47
7Mari EidsmoFreidig41.10+8.2812.08
8Gro EidsmoFreidig44.29+11.4713.07
9Tina Strømdal WikFreidig51.01+18.1915.02
10Inga RingdalenFreidig52.01+19.1915.20
Silje Marie NissenFreidigikke startet

D 50-

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Berge OwrenFreidig36.4713.59

H -10

2 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martin Randli EldenFreidig53.3626.32
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidigikke startet
Erlend GrønliFreidigikke startet
Martin Sæther LevinFreidigikke startet

H 11-12

2 020 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias LeroyerFreidig13.546.52
2Sven NevinFreidig15.54+2.007.52
3Sivert Sæther LevinFreidig25.33+11.3912.38
4Sivert FolgerøFreidig28.23+14.2914.03
Haakon AskimFreidigikke startet

H 13-14

2 710 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig19.077.03
2Tristan HalvorsenFreidig23.28+4.218.39
3Vegard Lereim StorliFreidig26.30+7.239.46
4Hallvard HellevikFreidig31.51+12.4411.45
Alf Petter LynumFreidigikke startet

H 15-16

3 390 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Reinertsen LeroyerFreidig36.3210.46
2Iver Dalsaune ThunFreidig36.36+0.0410.47
3Emil GrønliFreidig37.21+0.4911.01
4Vetle Grønvik EkraFreidig42.56+6.2412.39
5Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig45.41+9.0913.28
6Sverre HellevikFreidig47.15+10.4313.56

H 17-

4 160 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig35.378.33
2Mattis HoltFreidig37.36+1.599.02
3Jonas GrønliFreidig39.12+3.359.25
4Mikkel HoltFreidig39.26+3.499.28
5Tomas EidsmoFreidig39.43+4.069.32
6Lars OwrenFreidig39.54+4.179.35
7Lars SandstadFreidig40.09+4.329.39
8Jørgen FiskumFreidig40.21+4.449.41
9Pål KittilsenFreidig43.39+8.0210.29
10Jo Even KolstadFreidig44.38+9.0110.43
11Kristian Fredrik LynumFreidig45.00+9.2310.49
12Tuomas NaakkaRasti-Jyry1.09.31+33.5416.42
Vegard GrønliFreidigdiskvalifisert
Brage AsplemFreidigikke startet

H 50-

3 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig33.159.48
2Geir ArnesenFreidig50.47+17.3214.58
3Anders WaageFreidig53.43+20.2815.50
4Gisle JohansonFreidig1.20.25+47.1023.43

Foreldre kort

2 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle BriskemyrFreidig37.3318.35

Foreldre lang

2 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune M HoltFreidig1.01.1423.16
2Ingrid NissenFreidig1.17.34+16.2029.29
Bjarte BergstrømFreidigdiskvalifisert
Martin HasleFreidigikke startet
Jonas WaeflerFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor