Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka, mellom senior kvalik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka, mellom senior kvalik
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: fredag 13 september 2013

D21 Heat 1

3 120 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari FastingHalden SK23.557.39
2Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering24.07+0.127.43
3Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving25.12+1.178.04
4Eva JurenikovaHalden SK25.16+1.218.05
5Emma JohanssonNTNUI25.19+1.248.06
6Ida Marie Næss BjørgulHalden SK25.49+1.548.16
7Audhild Bakken RognstadNTNUI25.55+2.008.18
8Bodil HolmströmHalden SK25.58+2.038.19
9Ida Mari Borge HoviKonnerud IL26.17+2.228.25
10Elisabeth IngvaldsenNydalens SK26.36+2.418.31
11Nicole RagvinNydalens SK26.40+2.458.32
12Kristine FjellangerVaregg Fleridrett27.28+3.338.48
13Ingjerd MyhreKongsberg OL27.37+3.428.51
14Sofie AarnesNydalens SK27.40+3.458.52
15Elen Katrine SkjerveNTNUI28.37+4.429.10
16Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK28.44+4.499.12
17Vigdis HobølOppsal Orientering29.04+5.099.18
18Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK29.18+5.239.23
19Dagrun Daltveit SlettebøFana IL29.39+5.449.30
20Elin-Kristin HemSandefjord OK29.42+5.479.31
21Marianne AndersenKonnerud IL29.56+6.019.35
22Ida Arnesen TiltnesNTNUI30.55+7.009.54
23Hege KullerudKonnerud IL30.57+7.029.55
24Ingvild BjørheiNTNUI32.30+8.3510.25
25Kristine FjeldboSandefjord OK32.55+9.0010.33
26Eline DrageKongsberg OL33.13+9.1810.38
27Kjersti Adéla WestinKristiansand OK33.47+9.5210.49

D21 Heat 2

3 100 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone WigemyrBækkelagets SK22.197.11
2Hanne SandstadFreidig23.12+0.537.29
3Anne M Hausken NordbergHalden SK23.22+1.037.32
4Maren Jansson HaverstadNTNUI23.48+1.297.40
5Anette BaklidKonnerud IL25.04+2.458.05
6Anne Johanne LindIL Tyrving25.14+2.558.08
7Mali Fjogstad NielsenNTNUI25.46+3.278.18
8Helen PalmerLillomarka OL26.19+4.008.29
9Kine GulliksenBækkelagets SK26.34+4.158.34
10Hanna Haugen NordbrødenHalden SK27.09+4.508.45
11Anneke Hald BjørgumKristiansand OK27.35+5.168.53
12Emma LähdekorpiNydalens SK28.17+5.589.07
13Arntraut GötschIL BUL-Tromsø28.27+6.089.10
14Line HagmanBækkelagets SK29.11+6.529.24
15Rannveig JørgensenNTNUI30.14+7.559.45
16Anne Kamstrup HovindRaumar Orientering30.34+8.159.51
17Anne ØverøyenIL Tyrving31.09+8.5010.02
18Nina SmestadLøten o-lag31.42+9.2310.13
19Cristina LuisNydalens SK33.48+11.2910.54
20Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK36.55+14.3611.54
21Anne Line Teigen SøgårdNTNUI41.58+19.3913.32
22Maja Fjellstad KnutsenNTNUI44.57+22.3814.30
Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
Live LindemarkAsker Skiklubbdiskvalifisert
Linda SjøgrenRøyken OLdiskvalifisert

D21 Heat 3

3 060 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK24.277.59
2Linn HokholtLillomarka OL24.58+0.318.09
3Kine Hallan SteiwerLillomarka OL25.17+0.508.15
4Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK25.23+0.568.17
5Mari Jevne ArnesenNTNUI26.19+1.528.36
6Mari Angell-PetersenFreidig26.28+2.018.38
7Lone BrochmannBækkelagets SK27.11+2.448.53
8Gøril Rønning SundFrol IL27.58+3.319.08
9Christiane TrösseVaregg Fleridrett28.11+3.449.12
10Zsuzsa FeyIL Tyrving29.43+5.169.42
11Sara ProforsFrol IL30.07+5.409.50
12Martine ÅstebølNTNUI30.17+5.509.53
13Kari SvingheimFrol IL31.03+6.3610.08
14Guro TorpeNTNUI31.36+7.0910.19
15Marit IsachsenAsker Skiklubb32.44+8.1710.41
16Maren Mohagen HansenNTNUI33.25+8.5810.55
17Karoline AndersenAsker Skiklubb33.31+9.0410.57
18Kirsti LysakerFana IL35.12+10.4511.30
19Mathilde Korvald SkaareNTNUI35.50+11.2311.42
20Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK36.39+12.1211.58
21Tine HansenModum OL36.43+12.1611.59
22Marianne DæhliNTNUI42.16+17.4913.48

H21 Heat 1

4 160 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin VisterIndre Østfold OK24.225.51
2Emil WingstedtHalden SK24.40+0.185.55
3Hans Gunnar OmdalKristiansand OK25.18+0.566.04
4Vegard DanielsenKristiansand OK25.34+1.126.08
5Olav LundanesHalden SK25.53+1.316.13
6Nicholas OskarssonLillomarka OL25.55+1.336.13
7Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett26.47+2.256.26
8Kjetil OkkenhaugNTNUI27.15+2.536.33
9Ove SætraHadeland OL27.16+2.546.33
10Ola BergerWing OK27.20+2.586.34
11Dag AalvikLillomarka OL27.34+3.126.37
12Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK27.48+3.266.40
13Dag Steinar RagvinSkien OK28.35+4.136.52
14Sverre Waaler KaasNydalens SK28.43+4.216.54
15Sten Åge NygårdseterVegårshei IL28.47+4.256.55
16Ivar HaugenKristiansand OK29.03+4.416.58
17Espen DanevadFredrikstad SK29.08+4.467.00
18Ola Marius PedersenOppsal Orientering30.56+6.347.26
19Roar SkulbørstadOL Trollelg31.07+6.457.28
20Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK31.21+6.597.32
21Gjermund RørenEiker OL31.31+7.097.34
22Haakon IngvaldsenNydalens SK32.18+7.567.45
23Fredrik SteinsvikNTNUI33.04+8.427.56
24Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL34.04+9.428.11
25Anders Beyer BrattliRingerike OL34.07+9.458.12
26Sverre Turter SandvoldNTNUI35.01+10.398.25
27Anders DaltveitFana IL36.41+12.198.49
28Robert FredriksenNotodden OL47.21+22.5911.22
Fredrik SandalGanddal ILdiskvalifisert

H21 Heat 2

4 070 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL23.245.44
2Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering24.15+0.515.57
3Eskil KinnebergRaumar Orientering24.17+0.535.57
4Jo Forseth IndgaardFrol IL24.40+1.166.03
5Anders NordbergSkien OK25.11+1.476.11
6Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett25.30+2.066.15
7Asgeir Bakken RognstadNTNUI25.32+2.086.16
8Magnus Beyer BrattliFrol IL26.10+2.466.25
9Vegard Blomseth JohnsenNTNUI26.53+3.296.36
10Johan Asphjell BjørnaasFrol IL27.14+3.506.41
11Ragnar TonjerNydalens SK27.15+3.516.41
12Halvor SaunesNydalens SK27.27+4.036.44
13Leif StørmerFossum IF27.33+4.096.46
14Mats DahlénKristiansand OK27.40+4.166.47
15Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK27.47+4.236.49
16Magnus JohanssonKristiansand OK28.02+4.386.53
17Sigve VågsnesOppsal Orientering28.40+5.167.02
18Stian BergersenNTNUI29.17+5.537.11
19Marius WikstrømRingsaker OK29.23+5.597.13
20Kristian StensrudOL Trollelg30.32+7.087.30
21Niklas ProforsVaregg Fleridrett32.13+8.497.54
22Siggen YtrehusNTNUI32.23+8.597.57
23Kristian Opsahl BredesenNTNUI32.59+9.358.06
24Håkon SandvenFana IL33.05+9.418.07
25Stig DalsørenKristiansand OK33.19+9.558.11
26Kristian KullerudKonnerud IL33.51+10.278.19
27Stian SolheimFana IL35.17+11.538.40
28Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering37.20+13.569.10
29Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett38.42+15.189.30
30Magnus NordbrødenHalden SK39.19+15.559.39

H21 Heat 3

4 120 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard LucasenÅs-UMB Orientering24.155.53
2Stig AlvestadGanddal IL24.44+0.296.00
3Holger HottKristiansand OK24.50+0.356.01
4Vincent CoupatHalden SK24.58+0.436.03
4Carl Godager KaasBækkelagets SK24.58+0.436.03
6Jon Aukrust OsmoenNTNUI25.02+0.476.04
7Jonas NordströmHalden SK25.12+0.576.06
8Espen WeltzienIL Tyrving25.14+0.596.07
9Jim Øystein NybråtenIL Tyrving25.17+1.026.08
10Simen AamodtNTNUI25.30+1.156.11
11Thomas Natvig ÅrstadNTNUI26.18+2.036.23
12Erik AxelssonHalden SK26.20+2.056.23
13Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering26.22+2.076.23
14Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL26.33+2.186.26
15Jan Richard EriksenAsker Skiklubb27.14+2.596.36
16Rune NygaardIL Gular27.15+3.006.36
17Espen JakobsenNTNUI27.35+3.206.41
18Jan Andreas EdstrømLillomarka OL27.36+3.216.41
19Jan KocbachFana IL28.02+3.476.48
20Felix BreitschädelBækkelagets SK28.27+4.126.54
21Thore KornmoPorsgrunn OL28.30+4.156.55
22Henrik OttesenFredrikstad SK29.01+4.467.02
23Thomas RuudÅs-UMB Orientering29.14+4.597.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
24Gunnar A FiskumIL Tyrving29.28+5.137.09
25Kenneth BuchHalden SK30.31+6.167.24
26Hallvard NordbrødenNTNUI30.32+6.177.24
27Henrik Drange RuudAsker Skiklubb31.32+7.177.39
28Espen RognsvågFana IL31.43+7.287.41
29Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK33.00+8.458.00
30Jan Harald BakkejordIL Gular34.30+10.158.22
31Kyongsa RiBækkelagets SK37.47+13.329.10

H21 Heat 4

4 150 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir NørbechIL Tyrving24.295.53
2Magne DæhliHalden SK24.37+0.085.55
3Mattias KarlssonHalden SK24.43+0.145.57
4Carl Petter LyngenFrol IL25.11+0.426.04
5Christian BøenKristiansand OK25.22+0.536.06
6Eirik RustadRaumar Orientering25.59+1.306.15
7Yngve SkogstadFrol IL26.01+1.326.16
8Per Melander OftenNTNUI26.05+1.366.17
9Tore Bjørseth BerdalWing OK26.13+1.446.19
10Morten Urdal BakkeNTNUI26.16+1.476.19
11Øyvind HelgerudHalden SK26.27+1.586.22
12Tore SandvikHalden SK26.35+2.066.24
13Martin HosetNTNUI26.40+2.116.25
14Eirik Kamstrup HovindNTNUI26.44+2.156.26
15Morten Severin SaueNTNUI26.57+2.286.29
16Øystein HaugFrol IL27.43+3.146.40
17Karolis LazdauskasKristiansand OK27.46+3.176.41
18Harri LuchsingerNTNUI28.01+3.326.45
19Torben Christian WendlerRaumar Orientering28.56+4.276.58
20Terje MaroniByåsen IL28.59+4.306.59
21Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering29.40+5.117.08
22Per WiréhnByåsen IL29.51+5.227.11
23Jørgen FiskumFrol IL31.06+6.377.29
24Eirik Holth JohannessenRøyken OL31.57+7.287.41
25Lars Eid NielsenNydalens SK32.43+8.147.53
26Martin Holth JohannessenRøyken OL33.25+8.568.03
27Karsten Alexander KoplandModum OL34.01+9.328.11
28Terje Faugstad BjertnesNTNUI35.46+11.178.37
29Morten ChristophersenIL Tyrving38.53+14.249.22

H21 Heat 5

4 080 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving23.155.41
2Espen FiskumHalden SK24.42+1.276.03
3Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL24.48+1.336.04
4Øystein SørensenNydalens SK25.24+2.096.13
5Øystein Kvaal ØsterbøWing OK25.35+2.206.16
6Eirik Martens SvensenKristiansand OK25.37+2.226.16
7Hans Petter MathisenNTNUI25.42+2.276.17
8Jostein AndersenNydalens SK26.06+2.516.23
8Matthew SpeakeLillomarka OL26.06+2.516.23
10Håvard VassendenFrol IL26.26+3.116.28
11Øyvind EngerNTNUI26.43+3.286.32
12Sindre Jansson HaverstadNTNUI26.47+3.326.33
13Jostein MoeKristiansand OK27.20+4.056.41
14Øystein PettersenNydalens SK27.34+4.196.45
15Mathias Stensland LillevoldNTNUI27.37+4.226.46
16Håvard TveiteÅs-UMB Orientering27.38+4.236.46
17Eivind ResserKongsberg OL27.40+4.256.46
18Knut Sveinung RekaaFreidig27.44+4.296.47
19Jostein NørbechIL Tyrving27.45+4.306.48
20David GottfridssonÅs-UMB Orientering28.08+4.536.53
21Øyvind StoksethHalden SK28.13+4.586.54
22Runar Torpe LienPorsgrunn OL28.24+5.096.57
23Mats NordbrødenHalden SK28.30+5.156.59
24Mathias BenjaminsenLillomarka OL28.59+5.447.06
25Petter ReinemoFreidig29.37+6.227.15
26Øyvind WatterdalHadeland OL29.50+6.357.18
27Petter Næss BjørgulHalden SK30.02+6.477.21
28Stian Alexander GrannFossum IF32.31+9.167.58
29Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK32.44+9.298.01
30Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK33.35+10.208.13
31Bjørn HaugeFet OL36.19+13.048.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor