Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 17

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 17
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 18 september 2019

H Lang

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje BråtenUllensaker OL31.03
2Tor StrandEidsvoll OL32.47+1.44
3Kevin RommetvedtEidsvoll OL34.02+2.59
4Øystein RappGjerdrum OL35.13+4.10
5Knut EngenNes OL36.32+5.29
6Christopher G. HøeUllensaker OL40.17+9.14
7Geir ElvhaugGjerdrum OL43.57+12.54
8Dolf OkkermanUllensaker OL44.38+13.35
9Christoffer SlettenUllensaker OL47.04+16.01
10Tommy SkårbøUllensaker OL53.07+22.04
Simen ElvhaugGjerdrum OLdiskvalifisert

D Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Larson HovindUllensaker OL35.31
2Ida EngenNes OL52.49+17.18
3Emma SkårbøUllensaker OL53.11+17.40

H Mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per AasEidsvoll OL38.11
2Odd GundersenEidsvoll OL40.01+1.50
3Ivar StrømstadGjerdrum OL40.45+2.34
4Jan Tore GundersenEidsvoll OL45.55+7.44
5Odd SlettenUllensaker OL50.15+12.04
Per SørbergFrogner OLdiskvalifisert

D Mellom

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oline SlåstadUllensaker OL56.04
2Camilla FosstveitUllensaker OL56.58+0.54
3Trine BråtenUllensaker OL57.27+1.23
4Anne ArntzenGjerdrum OL57.39+1.35

H Kort

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL Geoform17.42
2Alexander SlettenUllensaker OL26.25+8.43
3Erling AmdahlEidsvoll OL33.02+15.20
4Kjetil HaugGjerdrum OL36.45+19.03
5Per Magnus LynneUllensaker OL37.41+19.59
6Håkon LynneUllensaker OL38.04+20.22
7Knut ØgaardUllensaker OL38.37+20.55
8Lars EvensenUllensaker OL39.42+22.00
9John Thomas PetersenNittedal OL39.51+22.09
10Brage FosstveitUllensaker OL41.35+23.53
11Arild jensenNes OL42.45+25.03
12Andreas HansenUllensaker OL43.09+25.27
12Oliver Nyberg JensenUllensaker OL43.09+25.27

D Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora SørbergFrogner IL27.45
2Eline Eggen AndreassenUllensaker OL28.57+1.12
3Kjersti EggenUllensaker OL29.05+1.20
4Ella Sofia Gudim HaugGjerdrum OL37.00+9.15
5Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL38.12+10.27
6Erle FosstveitUllensaker OL39.46+12.01
7Karoline LynneUllensaker OL39.49+12.04
8Bente AarhusNes OL41.35+13.50

H Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar SlåstadUllensaker OL28.19
2Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim28.43+0.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor