Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 14 - Åpent klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 14 - Åpent klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 28 august 2019

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Erik SaxhaugH 11-12 (2)33.14

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Alvin Andersen MariboH 13-14 (3)47.14+18.05

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kevin RommetvedtH 13-14 (3)diskvalifisert

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Geir Myhr ØienH 17- (14)41.26+4.56

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Geir GundersenH 17- (14)47.29+10.59

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Håvard GundersenH 17- (14)47.30+11.00

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Tor StrandH 17- (14)54.43+18.13

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Odd GundersenH 17- (14)1.18.31+42.01

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Per AasÅpen A-kort (6)48.17+3.41

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina GundersenÅpen B (11)fullført

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Jan Tore GundersenÅpen B (11)46.23+1.47

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Erling AmdahlÅpen B (11)48.52+4.16

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Hege Norstad MariboÅpen B (11)1.00.29+15.53

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Berit SaxhaugÅpen C (8)32.38+4.30

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Tina BjørnstadÅpen C (8)1.04.06+35.58

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Even ØsmundsetÅpen N (9)31.54+12.43

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Maja ØsmundsetÅpen N (9)33.28+14.17

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Eirill Johanne Andersen MariboÅpen N (9)36.48+17.37

Frogner

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nora SørbergD 13-14 (2)57.18

Frogner

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Per SørbergÅpen B (11)37.39+-6.57

Gjerdrum OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håvard EikH 13-14 (3)29.09
1Magnus GlomnesÅpen A-kort (6)44.36
1Øistein Fagerli NæssH 17- (14)36.30
1Ivar StrømstadÅpen C (8)28.08
2Kenneth EikÅpen B (11)35.51+-8.45
2Eline AndersenD 11-12 (4)31.25+2.34
2Lene KinnebergD 17- (4)39.59+2.50
3Inger DøhlenÅpen C (8)37.10+9.02
3Tuva NørveD 11-12 (4)39.10+10.19
4Unni GlomnesD 11-12 (4)40.06+11.15
4Bjørn NørveÅpen C (8)39.14+11.06
5Simen ElvhaugH 17- (14)42.25+5.55
5Pål Kogstad NæssÅpen B (11)42.07+-2.29
6Øystein RappH 17- (14)45.01+8.31
6Anne ArntzenÅpen A-kort (6)1.01.39+17.03
7Robert ØksnesÅpen B (11)45.01+0.25
9Geir ElvhaugH 17- (14)47.34+11.04
Ingrid RappD 17- (4)diskvalifisert
Ella Sofie Gudim HaugD 13-14 (2)diskvalifisert
Kjetil HaugÅpen B (11)diskvalifisert

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4John HofossÅpen A-kort (6)51.06+6.30

Kamp Vestheim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Odd Eide-FredriksenÅpen B (11)42.38+-1.58

Nes OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Bente AarhusÅpen N (9)29.07+9.56
3Linda EngenD 17- (4)43.00+5.51
5Ivar MonsrudÅpen C (8)44.27+16.19
11Knut Engen H 17- (14)51.08+14.38

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Hans A TingvoldÅpen A-kort (6)55.22+10.46

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oline SlåstadD 11-12 (4)28.51

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne Larsson HovindD 17- (4)37.09

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Per Magnus LynneH 11-12 (2)40.02+6.48

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Christoffer SlettenH 17- (14)40.31+4.01

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Gaute Foss TveitH 17- (14)41.25+4.55

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Robin Larsson HovindH 17- (14)50.10+13.40

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Dolf OkkermanH 17- (14)51.30+15.00

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Christopher HøeÅpen A-kort (6)49.17+4.41

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Odd SlettenÅpen B (11)38.24+-6.12

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Brage Foss TveitÅpen C (8)52.23+24.15

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Harald WeiderÅpen C (8)diskvalifisert

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jacob WeiderÅpen N (9)19.11

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Solveig EversÅpen N (9)30.26+11.15

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Håkon LynneÅpen N (9)33.31+14.20

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Camilla Foss TveitÅpen N (9)53.47+34.36

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Erle Foss TveitÅpen N (9)53.50+34.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor