Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 14 - Åpent klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 14 - Åpent klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 28 august 2019

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oline SlåstadUOL28.51
2Eline AndersenGjerdrum OL31.25+2.34
3Tuva NørveGjerdrum OL39.10+10.19
4Unni GlomnesGjerdrum OL40.06+11.15

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora SørbergFrogner57.18
Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OLdiskvalifisert

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Larsson HovindUOL37.09
2Lene KinnebergGjerdrum OL39.59+2.50
3Linda EngenNes OL43.00+5.51
Ingrid RappGjerdrum OLdiskvalifisert

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik SaxhaugEOL33.14
2Per Magnus LynneUOL40.02+6.48

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard EikGjerdrum OL29.09
2Alvin Andersen MariboEOL47.14+18.05
Kevin RommetvedtEOLdiskvalifisert

H 17-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein Fagerli NæssGjerdrum OL36.30
2Christoffer SlettenUOL40.31+4.01
3Gaute Foss TveitUOL41.25+4.55
4Geir Myhr ØienEOL41.26+4.56
5Simen ElvhaugGjerdrum OL42.25+5.55
6Øystein RappGjerdrum OL45.01+8.31
7Geir GundersenEOL47.29+10.59
8Håvard GundersenEOL47.30+11.00
9Geir ElvhaugGjerdrum OL47.34+11.04
10Robin Larsson HovindUOL50.10+13.40
11Knut Engen Nes OL51.08+14.38
12Dolf OkkermanUOL51.30+15.00
13Tor StrandEOL54.43+18.13
14Odd GundersenEOL1.18.31+42.01

Åpen A-kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus GlomnesGjerdrum OL44.36
2Per AasEOL48.17+3.41
3Christopher HøeUOL49.17+4.41
4John HofossHadeland OL51.06+6.30
5Hans A TingvoldRaufoss IL Orientering55.22+10.46
6Anne ArntzenGjerdrum OL1.01.39+17.03

Åpen B

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GundersenEOLfullført
2Kenneth EikGjerdrum OL35.51+-8.45
3Per SørbergFrogner37.39+-6.57
4Odd SlettenUOL38.24+-6.12
5Pål Kogstad NæssGjerdrum OL42.07+-2.29
6Odd Eide-FredriksenKamp Vestheim42.38+-1.58
7Robert ØksnesGjerdrum OL45.01+0.25
8Jan Tore GundersenEOL46.23+1.47
9Erling AmdahlEOL48.52+4.16
10Hege Norstad MariboEOL1.00.29+15.53
Kjetil HaugGjerdrum OLdiskvalifisert

Åpen C

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar StrømstadGjerdrum OL28.08
2Berit SaxhaugEOL32.38+4.30
3Inger DøhlenGjerdrum OL37.10+9.02
4Bjørn NørveGjerdrum OL39.14+11.06
5Ivar MonsrudNes OL44.27+16.19
6Brage Foss TveitUOL52.23+24.15
7Tina BjørnstadEOL1.04.06+35.58
Harald WeiderUOLdiskvalifisert

Åpen N

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jacob WeiderUOL19.11
2Bente AarhusNES OL29.07+9.56
3Solveig EversUOL30.26+11.15
4Even ØsmundsetEOL31.54+12.43
5Maja ØsmundsetEOL33.28+14.17
6Håkon LynneUOL33.31+14.20
7Eirill Johanne Andersen MariboEOL36.48+17.37
8Camilla Foss TveitUOL53.47+34.36
9Erle Foss TveitUOL53.50+34.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor