Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 13
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 21 august 2019

H Lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christoffer SlettenUllensaker OL40.34
2Carl Erik WasbergOppsal43.31+2.57
3Geir ElvhaugGjerdrum OL44.45+4.11
4Kevin RommetvedtEidsvoll OL45.05+4.31
5Haldor BergBjerke IL45.35+5.01
6Bent SkatvedtUllensaker OL46.12+5.38
7Simen ElvhaugGjerdrum OL47.05+6.31
8Gaute FosstveitUllensaker OL47.49+7.15
9Øistein Fagerli NæssGjerdrum OL48.01+7.27
10Robin Larsson HovinUllensaker OL49.12+8.38
11Tommy SkårbøUllensaker OL50.28+9.54
12Anders KronbergGjerdrum OL50.34+10.00
13Dolf OkkermanUllensaker OL51.16+10.42
14Øistein BøFana IL53.41+13.07
15Tor StrandEidsvoll OL55.21+14.47
16Tron Erik HovindUllensaker OL55.27+14.53
17Håvard EikGjerdrum OL1.05.50+25.16

D Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Larsson HovinUllensaker OL44.42
2Anne Grethe RustadGjerdrum OL50.57+6.15
3Turid Kamstrup HovindUllensaker OL57.48+13.06
4Ingrid RappGjerdrum OL1.01.59+17.17

H Mellom

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per SørbergFrogner OL35.55
2Alvin AndersenEidsvoll OL36.51+0.56
3Christopher G. HøeUllensaker OL38.56+3.01
4Ivar StrømstadUllensaker OL39.47+3.52
5Jan Tore GundersenEidsvoll OL41.03+5.08
6Hans LarsenGjerdrum IL44.34+8.39
7Kjetil HaugGjerdrum OL45.37+9.42
8Sjur NilsenGjerdrum OL49.58+14.03
Odd GundersenEIdsvoll OLdiskvalifisert
Per Magnus LynneRaumar OLdiskvalifisert
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheimdiskvalifisert

D Mellom

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne ArntzenGjerdrum OL47.45
2Emma SkårbøUllensaker OL51.27+3.42
3Inger DøhlenGjerdrum OL57.22+9.37
4Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL1.03.05+15.20

H Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn NørveGjerdrum OL36.05
2Håkon LynneUllensaker OL51.31+15.26
Brage FosstveitUllensaker OLdiskvalifisert
Harald WeiderUllensaker OLdiskvalifisert

D Kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti EggenUllensaker OL25.26
2Nora SørbergFrogner IL25.49+0.23
3Eline Eggen AndreassenUllensaker OL26.50+1.24
4Eline AndersenGjerdrum OL28.44+3.18
5Oline SlåstadUllensaker OL30.05+4.39
6Tuva NørveGjerdrum OL35.49+10.23
7Kari Kamstrup HovindUllensaker OL37.58+12.32
8Unni GlomnesGjerdrum OL50.20+24.54
9Ragnhild HaugenUllensaker OL54.02+28.36
10Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL55.28+30.02
11Nina Elise EikGjerdrum OL1.05.46+40.20
Camilla FosstveitUllensaker OLdiskvalifisert

H Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar FosstveitUllensaker OL34.14
Jacob WeiderUllensaker OLdiskvalifisert

D Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bente AarhusNes OL23.39
2Erle FosstveitUllensaker OL33.51+10.12
3Guro NørveGjerdrum OL37.46+14.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor