Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 12 / EOL-klubbkarusell løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 12 / EOL-klubbkarusell løp 6
Arrangørorganisasjoner: Eidsvoll OL / Raumar Orientering
Dato: onsdag 7 august 2019

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Andreas HansenH Mellom (7)34.29

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Julian GolbaghiH Kort (6)1.35.17+54.23

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Gauthier LaborieH Kort (6)1.35.24+54.30

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ivar StrømstadD Kort (7)29.50

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gauthier LaborieH Nybegynner (2)24.00

Bjerke

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Halldor BergH Lang (17)50.24+13.34

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Emil StrandH Lang (17)45.10+8.20

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Øystein Bieltvedt SkeieH Lang (17)52.27+15.37

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Tor StrandH Lang (17)1.03.54+27.04

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Per AasH Mellom (7)39.29+5.00

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Odd GundersenH Mellom (7)40.12+5.43

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Jan Tore GundersenH Mellom (7)52.24+17.55

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Roar SaxhaugH Kort (6)40.54

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Erik SaxhaugH Kort (6)41.02+0.08

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Tina BjørnstadD Kort (7)59.27+29.37

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oline OpsahlD Nybegynner (3)29.37

EOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Maren OpsahlD Nybegynner (3)52.41+23.04

Hadeland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Johan SwärdH Lang (17)1.03.26+26.36

Hadeland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristin SwärdD Mellom (1)2.24.07

Kamp Vestheim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Odd Eide FredriksenH Nybegynner (2)42.05+18.05

Kamp Vestheim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Gro Eide FredriksenD Nybegynner (3)42.22+12.45

NOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Knut EngenH Lang (17)56.02+19.12

NOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ivar MonsrudH Kort (6)44.43+3.49

NOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Bente AarhusD Kort (7)1.10.15+40.25

Odal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Bjørn SteinbekkenH Lang (17)46.02+9.12

Raufoss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Hans A. TingvoldH Mellom (7)57.09+22.40

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tommy SkårbøH Lang (17)37.35+0.45

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Christoffer SlettenH Lang (17)39.00+2.10

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Bent SkatvedtH Lang (17)43.25+6.35

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Robin Larson HovindH Lang (17)45.08+8.18

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Tron Erik HovindH Lang (17)50.57+14.07

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Simen ElvehaugH Lang (17)51.30+14.40

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Geir ElvehaugH Lang (17)1.05.44+28.54

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Turid Kamstrup HovindD Lang (4)50.02

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anne Larson HovindD Lang (4)50.36+0.34

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Hedda SkatvedtD Lang (4)1.19.04+29.02

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Dina ArntzenD Lang (4)1.27.48+37.46

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Christopher GhøeH Mellom (7)50.24+15.55

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Chrisander LindbergH Kort (6)1.02.18+21.24

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kari Kamstrup HovindD Kort (7)48.49+18.59

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Linne EversD Kort (7)58.16+28.26

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Solveig EversD Kort (7)58.22+28.32

Raumar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Emilie HansenD Kort (7)58.32+28.42

Ringerike

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Helge RevhaugH Lang (17)54.00+17.10

Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Markus KongsbergH Lang (17)36.50

Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Morten KongsbergH Lang (17)1.07.48+30.58

UOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Dolf OkkermanH Mellom (7)34.37+0.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor