Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 12 / EOL-klubbkarusell løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 12 / EOL-klubbkarusell løp 6
Arrangørorganisasjoner: Eidsvoll OL / Raumar Orientering
Dato: onsdag 7 august 2019

H Lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus KongsbergTyrving36.50
2Tommy SkårbøRaumar37.35+0.45
3Christoffer SlettenRaumar39.00+2.10
4Bent SkatvedtRaumar43.25+6.35
5Robin Larson HovindRaumar45.08+8.18
6Emil StrandEOL45.10+8.20
7Bjørn SteinbekkenOdal46.02+9.12
8Halldor BergBjerke50.24+13.34
9Tron Erik HovindRaumar50.57+14.07
10Simen ElvehaugRaumar51.30+14.40
11Øystein Bieltvedt SkeieEOL52.27+15.37
12Helge RevhaugRingerike54.00+17.10
13Knut EngenNOL56.02+19.12
14Johan SwärdHadeland1.03.26+26.36
15Tor StrandEOL1.03.54+27.04
16Geir ElvehaugRaumar1.05.44+28.54
17Morten KongsbergTyrving1.07.48+30.58

D Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid Kamstrup HovindRaumar50.02
2Anne Larson HovindRaumar50.36+0.34
3Hedda SkatvedtRaumar1.19.04+29.02
4Dina ArntzenRaumar1.27.48+37.46

H Mellom

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas Hansen34.29
2Dolf OkkermanUOL34.37+0.08
3Per AasEOL39.29+5.00
4Odd GundersenEOL40.12+5.43
5Christopher GhøeRaumar50.24+15.55
6Jan Tore GundersenEOL52.24+17.55
7Hans A. TingvoldRaufoss57.09+22.40

D Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin SwärdHadeland2.24.07

H Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar SaxhaugEOL40.54
2Erik SaxhaugEOL41.02+0.08
3Ivar MonsrudNOL44.43+3.49
4Chrisander LindbergRaumar1.02.18+21.24
5Julian Golbaghi1.35.17+54.23
6Gauthier Laborie1.35.24+54.30

D Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar Strømstad29.50
2Kari Kamstrup HovindRaumar48.49+18.59
3Linne EversRaumar58.16+28.26
4Solveig EversRaumar58.22+28.32
5Emilie HansenRaumar58.32+28.42
6Tina BjørnstadEOL59.27+29.37
7Bente AarhusNOL1.10.15+40.25

H Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gauthier Laborie24.00
2Odd Eide FredriksenKamp Vestheim42.05+18.05

D Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oline OpsahlEOL29.37
2Gro Eide FredriksenKamp Vestheim42.22+12.45
3Maren OpsahlEOL52.41+23.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor