Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cupen 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cupen 5
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: onsdag 28 august 2019

Bækkelagets SK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Agnethe HasliD 15-20 (11)ikke startet

Elverum OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sander Tonjer FingarsenH 15-20 A (4)6.56
1Jørgen GlorvigenH 15-20 B (5)8.29
1Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (10)6.03
1Emil Tonjer FingarsenH 11-12 Jaktstart (10)7.16
2Sander Tonjer FingarsenH 15-20 (9)4.59+0.12
2Aksel Tonjer FingarsenH 11-12 Jaktstart (10)10.00+2.44
2Sander Tonjer FingarsenH 15-20 Semifinale B (5)6.13+0.20
4Jørgen GlorvigenH 15-20 Semifinale B (5)8.11+2.18
5Aksel Tonjer FingarsenH 11-12 (10)8.47+2.44
7Gaute LindaasH 15-20 (9)8.04+3.17
8Jørgen GlorvigenH 15-20 (9)8.19+3.32
Frida RasmussenN-Åpen (30)12.53
Gaute LindaasH 15-20 B (5)diskvalifisert
Mats LindaasH 15-20 B (5)diskvalifisert
Mats LindaasH 15-20 (9)diskvalifisert
Mats LindaasH 15-20 Semifinale A (4)diskvalifisert
Gaute LindaasH 15-20 Semifinale B (5)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Even LienH 13-14 (4)6.34
1Marie KravdalD 13-14 (4)6.35
1Marie KravdalD 13-14 Jaktstart (4)8.53
1Kristine KravdalD15-20 Semifinale B (4)6.49
2Kristine KravdalD 15-20 A (6)7.55+0.11
2Madeleine Aaslund JenackD 13-14 (4)8.55+2.20
2Kristine KravdalD 15-20 (11)5.49+0.15
2Karen Haanes StrandlieD 11-12 (13)7.15+0.59
2Even LienH 13-14 Jaktstart (4)9.23+0.08
4Madeleine Aaslund JenackD 13-14 Jaktstart (4)14.29+5.36
5Signe Drogseth HøieC-Åpen (14)11.13+4.21
5Karen Haanes StrandlieD 11-12 Jaktstart (13)10.20+2.51
7Eiril Erlien SolerødD 11-12 (13)8.13+1.57
8Eiril Erlien SolerødD 11-12 Jaktstart (13)10.39+3.10
8Johannes HøieH 11-12 Jaktstart (10)11.08+3.52
9Johannes HøieH 11-12 (10)10.56+4.53
9Eline KravdalD 11-12 Jaktstart (13)12.44+5.15
10Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 Jaktstart (13)13.05+5.36
12Signe NygårdC-Åpen (14)19.32+12.40
13Jonathan Aaslund JenackC-Åpen (14)28.10+21.18
Sjur Fogstad SolheimN-Åpen (30)16.31
Andreas SkistadN-Åpen (30)15.40
Emma Aaslund JenackN-Åpen (30)20.45
Isak RimeN-Åpen (30)15.26
Daniel SkistadN-Åpen (30)20.18
Elisa Kaderkova MæhlumN-Åpen (30)12.49
Hedda WienN-Åpen (30)14.22
Eline KravdalD 11-12 (13)diskvalifisert
Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (13)diskvalifisert

Hadeland OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Astrid RognstadD15-20 Semifinale B (4)6.55+0.06
2Ingeborg RognstadD15-20 Semifinale C (4)7.10+0.02
4Ingeborg RognstadD 15-20 (11)6.19+0.45
4Berthe TesloD15-20 Semifinale B (4)8.26+1.37
5Ingeborg RognstadD 15-20 A (6)8.40+0.56
5Berthe TesloD 15-20 B (5)11.13+1.39
5Astrid RognstadD 15-20 (11)7.23+1.49
6Astrid RognstadD 15-20 A (6)8.41+0.57
6Nikolai TesloH 11-12 (10)9.17+3.14
6Nikolai TesloH 11-12 Jaktstart (10)10.21+3.05
8Berthe TesloD 15-20 (11)8.46+3.12

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Emma Bangstad BergersenD15-20 Semifinale A (3)8.00+1.34
3Emma Bangstad BergersenD 15-20 A (6)7.59+0.15
6Emma Bangstad BergersenD 15-20 (11)7.37+2.03
7Eivind Lutnå¦sH 11-12 Jaktstart (10)10.48+3.32
8Eivind LutnæsH 11-12 (10)9.38+3.35

Lillehammer OK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-20 A (6)7.44
1Magnhild Kleppa MadslienC-Åpen (14)6.52
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-20 (11)5.34
1Ida Øverli StøenD 11-12 (13)6.16
1Ida Øverli StøenD 11-12 Jaktstart (13)7.29
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienD15-20 Semifinale A (3)6.26
1Martine SkjelsvikD15-20 Semifinale C (4)7.08
2Ole Gunnar Kleppa MadslienH 15-20 Semifinale A (4)5.14+0.05
3Ole Gunnar Kleppa Madslien H 15-20 A (4)7.10+0.14
3Anders TaraldsenH 15-20 B (5)11.17+2.48
3Martine SkjelsvikD 15-20 (11)6.03+0.29
3Ane BeitdokkenD 11-12 (13)7.22+1.06
3Marie BergerD 11-12 Jaktstart (13)8.05+0.36
3Anders TaraldsenH 15-20 Semifinale A (4)6.54+1.45
4Martine SkjelsvikD 15-20 A (6)8.37+0.53
4Serine JørgensenD 15-20 B (5)9.44+0.10
4Ole Gunnar Kleppa MadslienH 15-20 (9)5.17+0.30
4Ane BeitdokkenD 11-12 Jaktstart (13)8.16+0.47
4Serine JørgensenD15-20 Semifinale C (4)8.15+1.07
6Anders TaraldsenH 15-20 (9)8.00+3.13
6Marie BergerD 11-12 (13)8.01+1.45
7Sofie TaraldsenD 11-12 Jaktstart (13)10.30+3.01
8Sofie TaraldsenD 11-12 (13)8.50+2.34
9Serine JørgensenD 15-20 (11)9.38+4.04
11Erik BeitdokkenC-Åpen (14)17.44+10.52
11Mina ReidD 11-12 (13)20.37+14.21
12Mina ReidD 11-12 Jaktstart (13)13.57+6.28
14Haldir Colbjørnsen ConradC-Åpen (14)28.54+22.02
Martin Lien StøenN-Åpen (30)10.14
Kristin HaugN-Åpen (30)18.21
Henrik JørgensenN-Åpen (30)13.41
Linnea L'Abée-LundN-Åpen (30)22.16
Sebastian Welhaven ThorstadH 11-12 (10)ikke startet
Bea Langgård MunchN-Åpen (30)ikke startet
Ville Langgård MunchC-Åpen (14)ikke startet
Sebastian Welhaven ThorstadH 11-12 Jaktstart (10)ikke startet

Løten o-lag

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Henriette BergD 15-20 B (5)9.34
2June Rogstad BekkevoldD 15-20 B (5)9.38+0.04
2June Rogstad BekkevoldD15-20 Semifinale C (4)7.10+0.02
3Henriette BergD15-20 Semifinale B (4)8.22+1.33
10June Rogstad BekkevoldD 15-20 (11)9.49+4.15
11Henriette BergD 15-20 (11)10.42+5.08

OL Toten-Troll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sigurd KvammeH 15-20 B (5)8.35+0.06
3Ole Solli KvikstadH 11-12 (10)7.57+1.54
3Sigurd KvammeH 15-20 Semifinale B (5)6.38+0.45
5Sigurd KvammeH 15-20 (9)7.58+3.11
5Ole Solli KvikstadH 11-12 Jaktstart (10)10.19+3.03

OL Vallset/Sange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Magnus Svaland DaleH 11-12 (10)7.17+1.14

OL Vallset/Sange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Magnus Svaland DaleH 11-12 Jaktstart (10)10.09+2.53

Ringsaker OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Carina FjellsolC-Åpen (14)9.06+2.14
3Sondre BorgedalH 11-12 Jaktstart (10)10.02+2.46
4Sander FjellsolC-Åpen (14)10.02+3.10
4Sondre BorgedalH 11-12 (10)8.02+1.59
6Isabel Einrem HagevikC-Åpen (14)11.19+4.27
7Torgrim Hasle HaslestadH 11-12 (10)9.28+3.25
8Eyvind Hasle HaslestadC-Åpen (14)11.43+4.51
9Elias Hvoslef UrstadC-Åpen (14)12.28+5.36
9Aksel KrogstieH 11-12 Jaktstart (10)19.48+12.32
10Aksel KrogstieH 11-12 (10)21.32+15.29
Elise AntonsenN-Åpen (30)12.03
Tiril Østby HaaveN-Åpen (30)11.29
Odin Østby HaaveN-Åpen (30)15.02
Felix BerntsenN-Åpen (30)9.20
Torgrim Hasle HaslestadH 11-12 Jaktstart (10)diskvalifisert
Ingeborg Hasle HaslestadD 15-20 (11)ikke startet
Mats BerntsenN-Åpen (30)ikke startet

Snertingdal IF Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Vilde HenriksveenC-Åpen (14)8.54+2.02
3Erik WallinH 13-14 (4)8.56+2.22
3Ylva Slotnæs LyshaugD 13-14 (4)9.04+2.29
3Ylva Slotnå¦s LyshaugD 13-14 Jaktstart (4)12.58+4.05
4Erik WallinH 13-14 Jaktstart (4)12.41+3.26
7Ruth BratlienC-Åpen (14)11.25+4.33
9Therese HolmenD 11-12 (13)10.50+4.34
10Helene KokslienC-Åpen (14)15.36+8.44
Marte Olava BratlienN-Åpen (30)31.19
Mina HolmenN-Åpen (30)24.15
Therese HolmenD 11-12 Jaktstart (13)diskvalifisert

Vang OL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sunniva Alm-KristiansenB-åpen (1)13.05
1Even LindaasH 15-20 (9)4.47
1Ola DåsnesH 13-14 Jaktstart (4)9.15
1Sunniva Alm-KristiansenB-åpen Jaktstart (1)15.47
1Even LindaasH 15-20 Semifinale A (4)5.09
1Njaal Ellegaard MelbyH 15-20 Semifinale B (5)5.53
2Even LindaasH 15-20 A (4)7.03+0.07
2Ola DåsnesH 13-14 (4)7.29+0.55
2Marte Libak- FeiringD 11-12 Jaktstart (13)8.00+0.31
2Maren HenriksenD 13-14 Jaktstart (4)12.50+3.57
3Emma DåsnesD 15-20 B (5)9.41+0.07
3Njaal Ellegaard MelbyH 15-20 (9)5.12+0.25
3Kristoffer Børke SætabergetH 13-14 Jaktstart (4)12.39+3.24
3Emma DåsnesD15-20 Semifinale A (3)8.04+1.38
4Njaal Ellegaard MelbyH 15-20 A (4)7.50+0.54
4Kristoffer Børke SætabergetH 13-14 (4)9.38+3.04
4Maren HenriksenD 13-14 (4)9.39+3.04
4Marte Libak- FeiringD 11-12 (13)7.48+1.32
5Mina Bleken RudD 11-12 (13)7.57+1.41
6Mina Bleken RudD 11-12 Jaktstart (13)10.22+2.53
7Emma DåsnesD 15-20 (11)8.38+3.04
10Eli Anne SkramstadD 11-12 (13)14.48+8.32
11Eli Anne SkramstadD 11-12 Jaktstart (13)13.08+5.39
Peder Melgalvis BilstadN-Åpen (30)12.22
Elise Libak-FeiringN-Åpen (30)14.33
Julie Gjessing SkjesetN-Åpen (30)26.00
Aksel Bolstad CarlsonN-Åpen (30)14.11
Kristian UrsetN-Åpen (30)14.12
Mari Børke SætabergetN-Åpen (30)11.08
Emma Pedersen ElverhøiN-Åpen (30)22.23
Andrine VardebakkenN-Åpen (30)22.21
Eirin Melgalvis BilstadN-Åpen (30)14.38
Maren Bleken RudN-Åpen (30)10.27
Esther StenbergN-Åpen (30)14.33
Mari StenbergN-Åpen (30)13.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor