Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cupen 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cupen 5
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: onsdag 28 august 2019

D 11-12

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Øverli StøenLillehammer OK6.16
2Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL7.15+0.59
3Ane BeitdokkenLillehammer OK7.22+1.06
4Marte Libak- FeiringVang OL7.48+1.32
5Mina Bleken RudVang OL7.57+1.41
6Marie BergerLillehammer OK8.01+1.45
7Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL8.13+1.57
8Sofie TaraldsenLillehammer OK8.50+2.34
9Therese HolmenSnertingdal IF Orientering10.50+4.34
10Eli Anne SkramstadVang OL14.48+8.32
11Mina ReidLillehammer OK20.37+14.21
Eline KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie KravdalGjø-Vard OL6.35
2Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL8.55+2.20
3Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering9.04+2.29
4Maren HenriksenVang OL9.39+3.04

D 15-20

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK5.34
2Kristine KravdalGjø-Vard OL5.49+0.15
3Martine SkjelsvikLillehammer OK6.03+0.29
4Ingeborg RognstadHadeland OL6.19+0.45
5Astrid RognstadHadeland OL7.23+1.49
6Emma Bangstad BergersenHamar OK7.37+2.03
7Emma DåsnesVang OL8.38+3.04
8Berthe TesloHadeland OL8.46+3.12
9Serine JørgensenLillehammer OK9.38+4.04
10June Rogstad BekkevoldLøten o-lag9.49+4.15
11Henriette BergLøten o-lag10.42+5.08
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Agnethe HasliBækkelagets SKikke startet

H 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK6.03
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Sange7.17+1.14
3Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll7.57+1.54
4Sondre BorgedalRingsaker OK8.02+1.59
5Aksel Tonjer FingarsenElverum OK8.47+2.44
6Nikolai TesloHadeland OL9.17+3.14
7Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK9.28+3.25
8Eivind LutnæsHamar OK9.38+3.35
9Johannes HøieGjø-Vard OL10.56+4.53
10Aksel KrogstieRingsaker OK21.32+15.29
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OKikke startet

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even LienGjø-Vard OL6.34
2Ola DåsnesVang OL7.29+0.55
3Erik WallinSnertingdal IF Orientering8.56+2.22
4Kristoffer Børke SætabergetVang OL9.38+3.04

H 15-20

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even LindaasVang OL4.47
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK4.59+0.12
3Njaal Ellegaard MelbyVang OL5.12+0.25
4Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK5.17+0.30
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll7.58+3.11
6Anders TaraldsenLillehammer OK8.00+3.13
7Gaute LindaasElverum OK8.04+3.17
8Jørgen GlorvigenElverum OK8.19+3.32
Mats LindaasElverum OKdiskvalifisert

N-Åpen

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sjur Fogstad SolheimGjø-Vard OL16.31
Martin Lien StøenLillehammer OK10.14
Andreas SkistadGjø-Vard OL15.40
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL20.45
Kristin HaugLillehammer OK18.21
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering31.19
Elise AntonsenRingsaker OK12.03
Henrik JørgensenLillehammer OK13.41
Tiril Østby HaaveRingsaker OK11.29
Odin Østby HaaveRingsaker OK15.02
Peder Melgalvis BilstadVang OL12.22
Isak RimeGjø-Vard OL15.26
Daniel SkistadGjø-Vard OL20.18
Linnea L'Abée-LundLillehammer OK22.16
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering24.15
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL12.49
Frida RasmussenElverum OK12.53
Hedda WienGjø-Vard OL14.22
Elise Libak-FeiringVang OL14.33
Julie Gjessing SkjesetVang OL26.00
Aksel Bolstad CarlsonVang OL14.11
Kristian UrsetVang OL14.12
Mari Børke SætabergetVang OL11.08
Emma Pedersen ElverhøiVang OL22.23
Andrine VardebakkenVang OL22.21
Eirin Melgalvis BilstadVang OL14.38
Felix BerntsenRingsaker OK9.20
Maren Bleken RudVang OL10.27
Esther StenbergVang OL14.33
Mari StenbergVang OL13.52
Mats BerntsenRingsaker OKikke startet
Bea Langgård MunchLillehammer OKikke startet

C-Åpen

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK6.52
2Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering8.54+2.02
3Carina FjellsolRingsaker OK9.06+2.14
4Sander FjellsolRingsaker OK10.02+3.10
5Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL11.13+4.21
6Isabel Einrem HagevikRingsaker OK11.19+4.27
7Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering11.25+4.33
8Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK11.43+4.51
9Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK12.28+5.36
10Helene KokslienSnertingdal IF Orientering15.36+8.44
11Erik BeitdokkenLillehammer OK17.44+10.52
12Signe NygårdGjø-Vard OL19.32+12.40
13Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL28.10+21.18
14Haldir Colbjørnsen ConradLillehammer OK28.54+22.02
Ville Langgård MunchLillehammer OKikke startet

B-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sunniva Alm-KristiansenVang OL13.05

D 15-20 A

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK7.44
2Kristine KravdalGjø-Vard OL7.55+0.11
3Emma Bangstad BergersenHamar OK7.59+0.15
4Martine SkjelsvikLillehammer OK8.37+0.53
5Ingeborg RognstadHadeland OL8.40+0.56
6Astrid RognstadHadeland OL8.41+0.57

D 15-20 B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henriette BergLøten o-lag9.34
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag9.38+0.04
3Emma DåsnesVang OL9.41+0.07
4Serine JørgensenLillehammer OK9.44+0.10
5Berthe TesloHadeland OL11.13+1.39

H 15-20 A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK6.56
2Even LindaasVang OL7.03+0.07
3Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK7.10+0.14
4Njaal Ellegaard MelbyVang OL7.50+0.54

H 15-20 B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen GlorvigenElverum OK8.29
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll8.35+0.06
3Anders TaraldsenLillehammer OK11.17+2.48
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Mats LindaasElverum OKdiskvalifisert

D 11-12 Jaktstart

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Øverli StøenLillehammer OK7.29
2Marte Libak- FeiringVang OL8.00+0.31
3Marie BergerLillehammer OK8.05+0.36
4Ane BeitdokkenLillehammer OK8.16+0.47
5Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL10.20+2.51
6Mina Bleken RudVang OL10.22+2.53
7Sofie TaraldsenLillehammer OK10.30+3.01
8Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL10.39+3.10
9Eline KravdalGjø-Vard OL12.44+5.15
10Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL13.05+5.36
11Eli Anne SkramstadVang OL13.08+5.39
12Mina ReidLillehammer OK13.57+6.28
Therese HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 11-12 Jaktstart

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK7.16
2Aksel Tonjer FingarsenElverum OK10.00+2.44
3Sondre BorgedalRingsaker OK10.02+2.46
4Magnus Svaland DaleOL Vallset/Sange10.09+2.53
5Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll10.19+3.03
6Nikolai TesloHadeland OL10.21+3.05
7Eivind Lutnå¦sHamar OK10.48+3.32
8Johannes HøieGjø-Vard OL11.08+3.52
9Aksel KrogstieRingsaker OK19.48+12.32
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OKikke startet

D 13-14 Jaktstart

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie KravdalGjø-Vard OL8.53
2Maren HenriksenVang OL12.50+3.57
3Ylva Slotnå¦s LyshaugSnertingdal IF Orientering12.58+4.05
4Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL14.29+5.36

H 13-14 Jaktstart

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola DåsnesVang OL9.15
2Even LienGjø-Vard OL9.23+0.08
3Kristoffer Børke SætabergetVang OL12.39+3.24
4Erik WallinSnertingdal IF Orientering12.41+3.26

B-åpen Jaktstart

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sunniva Alm-KristiansenVang OL15.47

D15-20 Semifinale A

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK6.26
2Emma Bangstad BergersenHamar OK8.00+1.34
3Emma DåsnesVang OL8.04+1.38

D15-20 Semifinale B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine KravdalGjø-Vard OL6.49
2Astrid RognstadHadeland OL6.55+0.06
3Henriette BergLøten o-lag8.22+1.33
4Berthe TesloHadeland OL8.26+1.37

D15-20 Semifinale C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine SkjelsvikLillehammer OK7.08
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag7.10+0.02
2Ingeborg RognstadHadeland OL7.10+0.02
4Serine JørgensenLillehammer OK8.15+1.07

H 15-20 Semifinale A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even LindaasVang OL5.09
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK5.14+0.05
3Anders TaraldsenLillehammer OK6.54+1.45
Mats LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 15-20 Semifinale B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL5.53
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK6.13+0.20
3Sigurd KvammeOL Toten-Troll6.38+0.45
4Jørgen GlorvigenElverum OK8.11+2.18
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor