Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 11
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 3 juli 2019

Herrer A

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bent SkatvedtUllensaker OL21.04
2Christoffer SlettenUllensaker OL21.05+0.01
3Simen ElvhaugGjerdrum OL23.45+2.41
4Terje AntonsenEidsvoll OL24.55+3.51
5Øyvind SørlieHadeland OL25.04+4.00
6Knut EngenNes OL25.13+4.09
7Eskil ÅsmulOppsal25.14+4.10
8Per SørbergFrogner IL27.09+6.05
9Bård NatvigNittedal OL28.00+6.56
10Tron-Erik HovindUllensaker OL28.33+7.29
11Geir AndersenEidsvoll OL29.20+8.16
12Geir ElvhaugGjerdrum OL29.42+8.38
13Kevin RommetvedtEidsvoll OL31.48+10.44
14John HofossHadeland OL33.25+12.21
15Even EnghEidsvoll OL33.53+12.49
15Eivind EnghEidsvoll OL33.53+12.49
17Ivar StrømstadUllensaker OL34.16+13.12
18Odd GundersenEidsvoll OL35.13+14.09
19Jan Tore GundersenEidsvoll OL46.57+25.53
Dolf OkkermanUllensaker OLdiskvalifisert
Tor StrandEidsvoll OLdiskvalifisert

Damer A

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine BreenPrivat22.21
2Hedda SkatvedtUllensaker OL30.20+7.59
3Dina ArntzenGjerdrum OL41.05+18.44
4Anne ArntzenGjerdrum OL41.11+18.50
5Kari Kamstrup HovindUllensaker OL42.55+20.34

Herrer B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling AmdahlEidsvoll OL21.34
2Gjermund Taje SkeieEidsvoll OL25.14+3.40
3Ivar MonsrudNes OL26.44+5.10
4Bjørn NørveGjerdrum OL30.06+8.32
5Per Taje SkeieEidsvoll OL30.14+8.40
6Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL30.16+8.42
7Odd SlettenUllensaker OL33.26+11.52
8Alexander SlettenUllensaker OL35.32+13.58

Damer B

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje BreenGjerdrum OL15.32
2Ida EngenNes OL19.55+4.23
3Hege Norstad MariboEidsvoll OL22.19+6.47
4Oline SlåstadUllensaker OL22.53+7.21
5Trine Ruud BråtenUllensaker OL23.13+7.41
6Nora SørbergFrogner IL23.50+8.18
7Martine Ottem-HolmstenEidsvoll OL25.09+9.37
8Tuva NørveGjerdrum OL30.01+14.29
9Alice BjørtomtPrivat41.14+25.42

Herrer N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim30.44

Damer N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Klara SlåstadUllensaker OL27.02
2Jenny SlåstadUllensaker OL29.19+2.17
3Gro Eide-FredriksenKamp/Vestheim30.51+3.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor