Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 8
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 12 juni 2019

H Lang

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christoffer SlettenUllensaker OL51.47
2Tommy SkårbøUllensaker OL52.57+1.10
3Bent SkatvedtUllensaker OL53.43+1.56
4Robin Larsson HovinUllensaker OL54.10+2.23
5Terje BråtenUllensaker OL58.21+6.34
6Tron Erik HovindUllensaker OL1.00.49+9.02
7Håvard GundersenEidsvoll OL1.03.09+11.22
8Terje AntonsenEidsvoll OL1.07.51+16.04
Robert ØksnesGjerdrum OLdiskvalifisert

H Mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dolf OkkermanUllensaker OL43.54
2Christopher G. HøeUllensaker OL53.45+9.51
3Odd GundersenEidsvoll OL54.16+10.22
4Kevin RommetvedtEidsvoll OL56.28+12.34
5Jan Tore GundersenEidsvoll OL1.01.28+17.34
6Per SørbergFrogner IL1.04.17+20.23

H Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling AmdahlEidsvoll OL57.11
2Kjetil HaugGjerdrum OL1.10.02+12.51
3Oscar Wetting IversenGjerdrum OL1.36.22+39.11
Alvin AndersenEidsvoll OLdiskvalifisert

D Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Kamstrup HovindUllensaker OL58.00
2Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL1.00.53+2.53
3Trine Ruud BråtenUllensaker OL1.01.08+3.08
4Ella Sofia Gudim HaugGjerdrum OL1.12.10+14.10
5Tuva NørveGjerdrum OL1.28.02+30.02
6Eline AndersenGjerdrum OL1.33.29+35.29
7Eline Eggen AndreassenUllensaker OL1.34.12+36.12
Nora SørbergFrogner ILdiskvalifisert

H Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn NørveGjerdrum OL37.43
2William Wetting IversenGjerdrum OL49.19+11.36

D Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny Ringkilen JohansenGjerdrum OL17.10
2Ragnhild HaugenUllensaker OL29.23+12.13
3Guro NørveGjerdrum OL37.34+20.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor