Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 7
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 5 juni 2019

H Lang

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Carl Erik WasbergOppsal49.57
2Bent SkatvedtUllensaker OL52.00+2.03
3Øystein RappGjerdrum OL53.31+3.34
4Simen ElvhaugGjerdrum OL54.07+4.10
5Christoffer SlettenUllensaker OL55.45+5.48
6Terje BråtenUllensaker OL58.55+8.58
7Tor StrandEidsvoll OL1.00.11+10.14
8Knut EngenNes OL1.02.22+12.25
9Tron Erik HovindUllensaker OL1.02.53+12.56
10Terje AntonsenEidsvoll OL1.03.08+13.11
11Gaute FosstveitUllensaker OL1.13.01+23.04
12Håvard GundersenEidsvoll OL1.20.46+30.49
Håvard EikGjerdrum OLdiskvalifisert
Kenneth EikGjerdrum OLdiskvalifisert

D Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine BreenPrivat54.09

H Mellom

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christopher G. HøeUllensaker OL41.28
2Kevin RommetvedtEidsvoll OL46.09+4.41
3Odd SlettenUllensaker OL56.07+14.39
4Geir AndersenEidsvoll OL1.09.59+28.31
5Alvin AndersenEidsvoll OL1.10.06+28.38
6Dolf OkkermanUllensaker OL1.11.23+29.55
Frank FinstadUllensaker OLdiskvalifisert
Robert ØksnesGjerdrum OLdiskvalifisert

D Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje BreenUllensaker OL45.50
2Anne ArntzenGjerdrum OL56.24+10.34

H Kort

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd GundersenEidsvoll OL29.34
2Ivar StrømstadUllensaker OL32.17+2.43
3Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim32.47+3.13
4Jan SveenUllensaker OL39.12+9.38
5Ivar MonsrudNes OL52.20+22.46
6Per SørbergFrogner IL52.25+22.51
7Brage FosstveitUllensaker OL54.24+24.50
8Jacob WeiderUllensaker OL1.18.00+48.26
9Håkon LynneUllensaker OL1.18.58+49.24
Erling AmdahlEidsvoll OLdiskvalifisert
Chrisander Hansen LundbergUllensaker OLdiskvalifisert
Per Magnus LynneUllensaker OLdiskvalifisert
Christoffer AmundsenUllensaker OLdiskvalifisert

D Kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora SørbergFrogner IL40.06
2Inger FinstadUllensaker OL45.27+5.21
3Oline SlåstadUllensaker OL46.28+6.22
4Emma SkårbøUllensaker OL47.47+7.41
5Eline AndersenGjerdrum OL51.28+11.22
6Camilla FosstveitUllensaker OL54.12+14.06
7Inger DøhlenGjerdrum OL55.53+15.47
8Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL1.08.29+28.23
9Eline Eggen AndreassenUllensaker OL1.08.39+28.33
Emilie Hansen LundbergUllensaker OLdiskvalifisert
Kari Kamstrup HovindUllensaker OLdiskvalifisert

H Nybegynner

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut ØgaardUllensaker OL30.11
2Bjørn NørveGjerdrum OL32.12+2.01
3Kristian AlgarheimUllensaker OL54.07+23.56
4Geir Arne HjelleUllensaker OL1.00.04+29.53

D Nybegynner

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tuva NørveGjerdrum OL32.06
2Solveig EversUllensaker OL44.43+12.37
3Bente AarhusNes OL50.06+18.00
4Klara SlåstadUllensaker OL50.54+18.48
5Jenny Hjelle Askli Ullensaker OL1.00.07+28.01
6Elin Hjelle Ullensaker OL1.00.21+28.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor