Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 6
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 29 mai 2019

H Lang

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Robin Larsson HovinUllensaker OL36.15
2Christoffer SlettenUllensaker OL38.50+2.35
3Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL38.58+2.43
4Øystein RappGjerdrum OL39.31+3.16
5Bjørn SteinbekkenOdal o-lag40.55+4.40
6Emil Bjørnstad StrandEidsvoll OL41.47+5.32
7Geir ElvhaugGjerdrum OL42.20+6.05
8Simen ElvhaugGjerdrum OL42.34+6.19
9Terje BråtenUllensaker OL42.40+6.25
10Håvard GundersenEidsvoll OL43.17+7.02
11Trond Erik HovindUllensaker OL46.29+10.14
12Tor StrandEidsvoll OL46.38+10.23
13Terje AntonsenEidsvoll OL46.45+10.30
14John Thomas PetersenNittedal OL49.13+12.58
15Bent SkatvedtUllensaker OL49.43+13.28
16Anders HorveiFrogner IL52.37+16.22

H Mellom

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd SlettenUllensaker OL39.39
2Geir AndersenEidsvoll OL40.45+1.06
3Per SørbergFrogner IL43.18+3.39
4Jan Tore GundersenEidsvoll OL43.29+3.50
5Robert ØksnesGjerdrum OL44.20+4.41
6Kevin RommetvedtEidsvoll OL44.49+5.10
7Odd GundersenEidsvoll OL46.14+6.35
8Christopher G. HøeUllensaker OL48.06+8.27
9Dolf OkkermanUllensaker OL48.49+9.10
10Andreas HansenPrivat1.20.10+40.31
Kjetil HaugGjerdrum OLdiskvalifisert

D Mellom

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora SørbergFrogner IL46.48
2Stine AustadUllensaker OL51.37+4.49
3Camilla FosstveitUllensaker OL1.14.10+27.22
Ella Sofia Gudim HaugGjerdrum OLdiskvalifisert

H Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans LarsenGjerdrum OL36.53
2Alvin AndersenEidsvoll OL38.38+1.45
3Erling AmdahlEidsvoll OL42.48+5.55
4Jan SveenUllensaker OL46.58+10.05
5Bjørn NørveGjerdrum OL54.26+17.33
6Brage FosstveitUllensaker OL1.00.45+23.52
7Kristian AlgarheimUllensaker OL1.13.18+36.25
Ivar MonsrudNes OLdiskvalifisert

D Kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti EggenUllensaker OL34.50
2Eline Eggen AndreassenUllensaker OL44.37+9.47
3Oline SlåstadUllensaker OL45.02+10.12
4Trine Ruud BråtenUllensaker OL45.10+10.20
5Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL46.25+11.35
6Tuva NørveGjerdrum OL54.20+19.30
7Nanna BerganFrogner IL55.35+20.45
Pernille Holter TronskarUllensaker OLdiskvalifisert
Ingrid Jensine GrefsrudUllensaker OLdiskvalifisert
Ragnhild HaugenUllensaker OLdiskvalifisert
Tina BjørnstadEidsvoll OLdiskvalifisert

D Nybegynner

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny Ringkilen JohansenGjerdrum OL25.07
2Jenny SlåstadUllensaker OL28.32+3.25
3Bente AarhusNes OL32.47+7.40
4Eirill Andersen MariboEidsvoll OL35.13+10.06
5Erle FosstveitUllensaker OL36.04+10.57
6Klara SlåstadUllensaker OL38.37+13.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor