Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint - finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint - finaler
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: lørdag 25 mai 2013

Klasser: Visa alla | D17-18 Finale | D19-20 Finale | D21 Finale | H17-18 Finale | H19-20 Finale | H21 Finale

D17-18 Finale

1 970 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine AhlsandNydalens SK13.316.51
2Frida SætherFreidig13.51+0.207.01
3Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.05+0.347.08
4Heidi MårtenssonModum OL14.30+0.597.21
5Synnøve BråtenVegårshei IL15.01+1.307.37
6Maren GrandeVerdal OK15.19+1.487.46
7Karen Oline KolstadFreidig15.20+1.497.47
8Eirin Svanøe-HafstadFrol IL15.30+1.597.52
9Gina MølnvikFreidig15.34+2.037.54
10Evine Westli AndersenLøten o-lag15.44+2.137.59
11Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb15.47+2.168.00
12Ingunn Egeberg VáriIF Sturla15.57+2.268.05
13Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.58+2.278.06
14Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK16.11+2.408.12
15Ragnhild HjermstadFossum IF16.12+2.418.13
16Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering16.23+2.528.18
17Julie HjortlandLarvik OK16.27+2.568.21
18Karoline HaugHamar OK16.28+2.578.21
19Karen BjergaardNydalens SK16.39+3.088.27
20Åsne Skram TrømborgKongsberg OL16.48+3.178.31
21Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL16.54+3.238.34
22Kristine Klock FletenWing OK16.58+3.278.36
23Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb17.04+3.338.39
24Viktoria Maria GundersenHedrum OL17.06+3.358.40
24Ingvild WangLillomarka OL17.06+3.358.40
26Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering17.22+3.518.48
27Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK17.36+4.058.56
28Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK18.05+4.349.10
29Kristine AusenPorsgrunn OL18.40+5.099.28
Marte Hoff HagenByåsen ILdiskvalifisert

D19-20 Finale

2 060 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde RundhaugFrol IL13.476.41
2Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn13.50+0.036.42
3Johanne RaknerVaregg Fleridrett13.52+0.056.43
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag14.27+0.407.00
5Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK14.43+0.567.08
6Marie Nordbye NybøKonnerud IL14.51+1.047.12
7Siri KollerudLillomarka OL14.58+1.117.15
8Kristine BergliaEiker OL15.06+1.197.19
9Gunvor Hov HøydalFossum IF15.15+1.287.24
10Guro VassendFossum IF15.47+2.007.39
11Aurora FossøyNotodden OL16.18+2.317.54
12Marie StyrvoldNTNUI16.29+2.428.00
13Live Bredholt JørgensenSandefjord OK16.30+2.438.00
14Malin EijsinkÅs-UMB Orientering16.51+3.048.10
15Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering18.50+5.039.08
16Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb19.18+5.319.22
17Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK19.49+6.029.37
Marte Fallbakken BergeLøten o-lagdiskvalifisert
Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D21 Finale

2 360 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK14.366.11
2Mari FastingHalden SK14.45+0.096.15
3Tone WigemyrBækkelagets SK14.52+0.166.17
4Anne M Hausken NordbergHalden SK14.58+0.226.20
5Eva JurenikovaHalden SK15.15+0.396.27
6Anneke Hald BjørgumKristiansand OK15.26+0.506.32
7Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering15.27+0.516.32
8Kine Hallan SteiwerLillomarka OL15.32+0.566.34
9Helen PalmerLillomarka OL15.37+1.016.37
10Ingjerd MyhreKongsberg OL15.48+1.126.41
11Marte NarumKonnerud IL15.51+1.156.42
12Audhild Bakken RognstadNTNUI15.52+1.166.43
13Ida Marie Næss BjørgulHalden SK16.02+1.266.47
13Maren Jansson HaverstadNTNUI16.02+1.266.47
15Hanna Haugen NordbrødenHalden SK16.15+1.396.53
16Anne Johanne LindIL Tyrving16.18+1.426.54
17Linn HokholtLillomarka OL16.36+2.007.02
18Kine GulliksenBækkelagets SK16.51+2.157.08
19Ida Mari Borge HoviKonnerud IL17.02+2.267.13
Emma JohanssonNTNUIdiskvalifisert

H17-18 Finale

2 500 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SølbergOL Trollelg13.585.35
2Gaute FriestadKristiansand OK14.12+0.145.40
3Sigurd HeggedalKongsberg OL14.29+0.315.47
4Jonas Madslien BakkenNydalens SK14.36+0.385.50
5Jonas RessemFrol IL14.52+0.545.56
6Elias T. MølnvikFossum IF14.55+0.575.58
7Olai Stensland LillevoldFossum IF14.59+1.015.59
8Karl FremstadKongsberg OL15.01+1.036.00
9Jon NilsenVegårshei IL15.04+1.066.01
9Stian SundsvikFrol IL15.04+1.066.01
11Simen BordalRingsaker OK15.05+1.076.02
12Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett15.08+1.106.03
13Markus HolterIndre Østfold OK15.09+1.116.03
14Magne JutulstadBækkelagets SK15.13+1.156.05
15Håvard IrgensBodø og Omegn IF Orientering15.16+1.186.06
16Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn15.20+1.226.08
17Anders Felde OlaussenHalden SK15.23+1.256.09
18Dag BlandkjennKristiansand OK15.25+1.276.10
18Eivind HøydalNydalens SK15.25+1.276.10
20Vegard Rønning HuberHamar OK15.32+1.346.12
21Sigurd MelsomFossum IF15.39+1.416.15
22Olav EkrheimFana IL15.44+1.466.17
23Vegard RessemFrol IL15.45+1.476.18
24Oskar StørmerFossum IF15.58+2.006.23
25Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL16.05+2.076.26
26Vebjørn TandbergNydalens SK16.24+2.266.33
27Håvard MyhreKongsberg OL16.45+2.476.42
28Jørgen WingereiPorsgrunn OL17.08+3.106.51
29Lars GrønlundRingerike OL17.18+3.206.55
30Matias Hodne HanischKristiansand OK19.08+5.107.39

H19-20 Finale

2 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13.355.26
2Anders VisterRaumar Orientering13.50+0.155.32
3Sindre RønningFrol IL13.56+0.215.34
4Sindre JohannessenFreidig13.57+0.225.34
5Dag LofthusHamar OK14.12+0.375.40
6Fredrik RaastadNydalens SK14.16+0.415.42
7Emil AhlbäckFossum IF14.20+0.455.44
8Simen Jevne ArnesenHamar OK14.23+0.485.45
9Sindre SandvenKongsberg OL14.26+0.515.46
10Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett14.29+0.545.47
11Lars Maukon MurenAsker Skiklubb14.33+0.585.49
12Bojan BlumensteinHalden SK14.40+1.055.52
13Håvard HagaRaumar Orientering14.41+1.065.52
14Mathias DrageKongsberg OL14.46+1.115.54
14Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø14.46+1.115.54
16Gustav FiskumIL Tyrving15.01+1.266.00
17Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering15.03+1.286.01
18Per Ola OttesenVaregg Fleridrett15.54+2.196.21
19Simen Eid NielsenNydalens SK16.00+2.256.24
Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H21 Finale

2 600 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil WingstedtHalden SK14.095.26
2Øystein Kvaal ØsterbøWing OK14.19+0.105.30
3Bjørn EkebergIL Tyrving14.28+0.195.33
4Carl Godager KaasBækkelagets SK14.34+0.255.36
5Olav LundanesHalden SK14.46+0.375.40
6Jo Forseth IndgaardFrol IL14.48+0.395.41
7Anders SkarholtAsker Skiklubb14.49+0.405.41
8Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering14.56+0.475.44
9Magne DæhliHalden SK14.59+0.505.45
9Mattias KarlssonHalden SK14.59+0.505.45
11Asgeir Bakken RognstadNTNUI15.06+0.575.48
12Eirik Kamstrup HovindNTNUI15.09+1.005.49
13Andreas HøyeFredrikstad SK15.12+1.035.50
14Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL15.19+1.105.53
15Nicholas OskarssonLillomarka OL15.36+1.276.00
15Espen FiskumHalden SK15.36+1.276.00
15Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett15.36+1.276.00
18Martin HosetNTNUI15.39+1.306.01
19Martin VisterIndre Østfold OK15.49+1.406.05
20Eirik RustadRaumar Orientering15.52+1.436.06
21Jon Aukrust OsmoenNTNUI15.57+1.486.08
22Johan Asphjell BjørnaasFrol IL15.58+1.496.08
23Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett16.00+1.516.09
24Yngve SkogstadFrol IL16.01+1.526.09
25David GottfridssonÅs-UMB Orientering16.10+2.016.13
26Sverre Waaler KaasNydalens SK16.13+2.046.14
27Øystein HaugFrol IL16.16+2.076.15
28Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK16.20+2.116.16
29Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK16.24+2.156.18
Rune OlsenBækkelagets SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor