Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Johan og Halvor løpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Johan og Halvor løpet
Arrangørorganisasjon: Viul Orienteringsklubb
Dato: lørdag 22 juni 2019

5.1 km menn

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Syver LøkenKongsberg OL35.04
2David LøverModum OL38.10+3.06
3Erik HaareKonnerud IL38.15+3.11
4Kenneth SandvoldEiker OL40.41+5.37
5Tommy JauhojärviAsker Skiklubb45.08+10.04
6Frode RobertsenStokke IL45.23+10.19
7Halvor LøkenKongsberg OL47.11+12.07
8Pål SkogedalAsker Skiklubb51.34+16.30
9Henning RavnåsNedre Sigdal IF52.25+17.21
10Eirik MoeAsker Skiklubb53.34+18.30
11Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF55.59+20.55

5.1 km kvinner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christine HoenEiker OL51.28
2Solveig Moen LetmolieEiker OL52.33+1.05
3Larissa MironavaModum OL56.26+4.58

3.6 km menn

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar HopeModum OL34.57
2Kjell GrønhovdModum OL43.10+8.13
3Hans Lyder HaareKonnerud IL49.14+14.17

3.6 km kvinner

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma Feyling HaareKonnerud IL43.21
2Lill Ann TorpSandefjord OK48.19+4.58
3Aud KjemperudEiker OL50.15+6.54
4May Ingela HopeModum OL50.41+7.20
5Mia Olsen ByeModum OL56.55+13.34
6Berit GrosvoldEiker OL1.00.31+17.10
7Solveig KongsrudModum OL1.05.48+22.27

2.0 km menn

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John Ivar KjellevoldModum OL29.00
2Svein GrønhovdModum OL29.36+0.36
3Kristoffer Ø. AabyNedre Sigdal IF32.10+3.10
4Kristen AabyNedre Sigdal IF32.51+3.51
5Ola Bekken AabyNedre Sigdal IF1.01.36+32.36
Oskar HopeModum OLdiskvalifisert
Pascal JacobiModum OLdiskvalifisert

2.0 km kvinner

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ulrikke WassendNedre Sigdal IF33.20
2Hedda Kind KjellevoldModum OL37.14+3.54
3Kaja Bekken KjemperudNedre Sigdal IF1.01.42+28.22
4Kari KjemperudNedre Sigdal IF1.01.47+28.27
Mona D. LøkenKongsberg OLdiskvalifisert

Rekrutt 1.4 km

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Julie Olsen ByeModum OL33.13
Anna Maria PedersenModum OL33.16
Ravna JohansenModum OL33.09
Anna ConradModum OL32.03
Nadine LeonardModum OL33.05
Anastasia MironovaModum OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor