Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-Cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-Cup 3
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: onsdag 5 juni 2019

D 11-12

2 580 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Øverli StøenLillehammer OK39.0115.07
2Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL39.02+0.0115.07
3Sofie TaraldsenLillehammer OK39.33+0.3215.19
4Mina Bleken RudVang OL39.34+0.3315.20
5Ane BeitdokkenLillehammer OK39.37+0.3615.21
6Eline KravdalGjø-Vard OL39.38+0.3715.21
7Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL48.38+9.3718.51
8Mina ReidLillehammer OK59.38+20.3723.06
9Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL1.10.50+31.4927.27
10Therese HolmenSnertingdal IF Orientering1.11.12+32.1127.35
11Marie BergerLillehammer OK1.16.20+37.1929.35
Johanne BergLøten o-lagdiskvalifisert
Julie VardebakkenVang OLikke startet

D 13-14

3 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering27.598.08
2Marie KravdalGjø-Vard OL28.02+0.038.08
3Maren HenriksenVang OL34.52+6.5310.08
4Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL1.49.43+1.21.4431.53

D 15-16

4 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK39.118.45
2Martine SkjelsvikLillehammer OK40.35+1.249.04
3June Rogstad BekkevoldLøten o-lag44.38+5.279.59
4Astrid RognstadHadeland OL50.18+11.0711.15
5Emma Visted-HansenGjø-Vard OL50.30+11.1911.17
Henriette BergLøten o-lagdiskvalifisert
Mathilde OustadLøten o-lagdiskvalifisert
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 17-20

5 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL58.1110.21
2Agnethe HasliBækkelagets SK59.18+1.0710.33
3Ingeborg RognstadHadeland OL1.09.33+11.2212.22
Kamilla LomeHamar OKikke startet
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLikke startet

H 11-12

2 580 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange38.4715.01
2Simen AntonsenRingsaker OK38.48+0.0115.02
3Sondre BorgedalRingsaker OK38.53+0.0615.04
4Aksel KrogstieRingsaker OK39.10+0.2315.10
5Eivind LutnæsHamar OK42.58+4.1116.39
6Johannes HøieGjø-Vard OL43.36+4.4916.53
7Nikolai TesloHadeland OL43.41+4.5416.55
8Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll53.31+14.4420.44
9Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK1.11.26+32.3927.41
10Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag1.46.53+1.08.0641.25
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 13-14

3 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola DåsnesVang OL27.277.58
2Even LienGjø-Vard OL27.42+0.158.03
3Erik WallinSnertingdal IF Orientering34.32+7.0510.02
4Mats LigaardenGjø-Vard OL34.38+7.1110.04
5Amund FlaskerudOL Toten-Troll39.03+11.3611.21
6Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll39.20+11.5311.26
7Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.31.50+1.04.2326.41

H 15-16

4 470 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK30.506.53
2Mats LindaasElverum OK38.08+7.188.31
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL43.30+12.409.43
4Jørgen GlorvigenElverum OK52.45+21.5511.48
5Anders TaraldsenLillehammer OK1.03.09+32.1914.07
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 17-20

6 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein Svaland DaleVang OL53.537.56
2Simen BallangrudOL Toten-Troll53.54+0.017.56
3Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.09.30+15.3710.14
4Jakob MoOL Toten-Troll1.13.59+20.0610.53
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Njaal Ellegaard MelbyVang OLikke startet

N-Åpen

1 780 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aksel Bolstad CarlsonVang OL43.5024.37
0Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL52.4029.35
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL29.4316.41
0Daniel SkistadGjø-Vard OL30.3117.08
0Martin Lien StøenLillehammer OK22.5212.50
0Isak RimeGjø-Vard OL29.5716.49
0Eline Malmo JordheimVang OL1.03.0235.24
0Frida RasmussenElverum OK23.4613.21
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering50.4828.32
0Andreas SkistadGjø-Vard OL46.2326.03
0Bea Langgård MunchLillehammer OK26.4915.03
0Esther StenbergVang OL46.3026.07
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL27.1015.15
0Mari StenbergVang OL34.3819.27
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL1.03.0135.24
0Kristian UrsetVang OL32.3618.18
0Elise AntonsenRingsaker OK22.2212.33
0Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL34.4519.31
0Andrine VardebakkenVang OL37.3021.04
0Signe NygårdGjø-Vard OL22.4112.44
0Peder Melgalvis BilstadVang OL29.2216.29
0Haldir Colbjørnsen ConradLillehammer OK29.3416.36
0Maren Bleken RudVang OL18.5210.35
0Mari Børke SætabergetVang OL35.1419.47
0Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK22.4912.49
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL43.4624.35
0Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering1.03.4235.47
0Hedda WienGjø-Vard OL46.1726.00
0Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL35.1919.50
0Tiril Østby HaaveRingsaker OK27.2915.26
0Julie Gjessing SkjesetVang OL36.0020.13
Odin Østby HaaveRingsaker OKikke startet

B-Åpen

3 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion Halvorsen NustadLillehammer OK34.4110.04
2Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering1.32.13+57.3226.48

C-Åpen

2 580 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik BeitdokkenLillehammer OK47.5118.32
2Isabel Einrem HagevikRingsaker OK49.15+1.2419.05
3Ville Langgård MunchLillehammer OK53.58+6.0720.55
4Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK55.11+7.2021.23
5Lars FlaskerudOL Toten-Troll56.10+8.1921.46
6Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL1.06.46+18.5525.52
7Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL1.11.25+23.3427.40
8Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL1.30.07+42.1634.55
Sander FjellsolRingsaker OKdiskvalifisert
Carina FjellsolRingsaker OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor