Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsa cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsa cup 3
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: onsdag 29 mai 2019

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Ida HegrebergA (32)58.37+31.5118.32

Gjø-Vard OL

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mats LigaardenC (11)16.559.14
1Lars LienA (32)26.468.28
2Johannes HøieC (11)17.07+0.129.21
3Jørgen Fonstad SolheimC (11)18.59+2.0410.22
3Håvard HøieB (6)31.18+4.1114.37
3Øyvind LienA (32)29.42+2.569.23
4Karen Haanes StrandlieC (11)19.36+2.4110.42
5Solfrid Drogseth HøieC (11)22.08+5.1312.05
5Espen TorsethB (6)42.48+15.4120.00
5Ida HjorthA (32)32.11+5.2510.11
7Signe Drogseth HøieC (11)24.29+7.3413.22
8Øyvind Villa JohansenC (11)30.57+14.0216.54
9Rikke Nordahl ØsterhusC (11)33.48+16.5318.28
10Emilie Kloppbakken StenbrendenC (11)36.12+19.1719.46
11Hege SolerødC (11)40.36+23.4122.11
11Even LienA (32)37.04+10.1811.43
13Kristine Haanes StrandlieA (32)38.02+11.1612.02
15Even ErlienA (32)44.24+17.3814.03
16Are StrandlieA (32)44.38+17.5214.07
17Emma Visted-HansenA (32)48.34+21.4815.22
18Margrete JørandliA (32)51.14+24.2816.12
20May Lise KloppbakkenA (32)51.59+25.1316.27
21Eli Ringstad LienA (32)52.53+26.0716.44
25Berit BergsetA (32)57.56+31.1018.20
Jonathan Aaslund JenackN (9)fullført
Kristine Villa KristiansenN (9)fullført
Andreas SkistadN (9)fullført
Daniel SkistadN (9)fullført
Tobias SkoglundN (9)fullført
Sjur Fonstad SolheimN (9)fullført
Sivert Isak TorsethN (9)fullført
Ulrikke Visted-HansenN (9)fullført
Roar SkoglundA (32)diskvalifisert
Emma Aaslund JenackN (9)ikke startet
Madeleine Aaslund JenackB (6)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Frode HjorthA (32)33.03+6.1710.27

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Jon Vegard LundeA (32)1.19.06+52.2025.01

OL Toten-Troll

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anders SollienA (32)28.43+1.579.05
4Nils Harald StaffA (32)31.35+4.499.59
6Lars FlaskerudC (11)23.10+6.1512.39
7Håvard KvammeA (32)33.51+7.0510.42
8Trond FlaskerudA (32)34.42+7.5610.58
12Bjarte LindstadA (32)37.32+10.4611.52
14Hildegunn LindstadA (32)42.33+15.4713.27
22Vanja StaffA (32)53.43+26.5716.59
24Svein SolerødA (32)57.06+30.2018.04
30Sigurd KvammeA (32)1.42.20+1.15.3432.23
Martine Engh SagvoldN (9)fullført
Johannes Bjørke SollienA (32)ikke startet

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hans A. TingvoldB (6)27.0712.40

Snertingdal IF Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Erik WallinB (6)28.15+1.0813.12
4Ylva Slotnæs LyshaugB (6)42.21+15.1419.47
6Wenche BrobakkenB (6)1.12.35+45.2833.55
10Frode ØdegårdstuenA (32)36.30+9.4411.33
19Øystein HolmenA (32)51.43+24.5716.21
23Hanne HolmenA (32)55.52+29.0617.40
27Jan-Erik BodayA (32)1.06.03+39.1720.54
29Tor WallinA (32)1.23.54+57.0826.33
Unn Mette KlopbakkenA (32)diskvalifisert

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Stein Arne NegårdA (32)35.04+8.1811.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor