Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsa cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsa cup 3
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: onsdag 29 mai 2019

N

1 460 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OLfullført
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OLfullført
Martine Engh SagvoldOL Toten-Trollfullført
Andreas SkistadGjø-Vard OLfullført
Daniel SkistadGjø-Vard OLfullført
Tobias SkoglundGjø-Vard OLfullført
Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OLfullført
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLfullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLfullført
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

C

1 830 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats LigaardenGjø-Vard OL16.559.14
2Johannes HøieGjø-Vard OL17.07+0.129.21
3Jørgen Fonstad SolheimGjø-Vard OL18.59+2.0410.22
4Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL19.36+2.4110.42
5Solfrid Drogseth HøieGjø-Vard OL22.08+5.1312.05
6Lars FlaskerudOL Toten-Troll23.10+6.1512.39
7Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL24.29+7.3413.22
8Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL30.57+14.0216.54
9Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL33.48+16.5318.28
10Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL36.12+19.1719.46
11Hege SolerødGjø-Vard OL40.36+23.4122.11

B

2 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering27.0712.40
2Erik WallinSnertingdal IF Orientering28.15+1.0813.12
3Håvard HøieGjø-Vard OL31.18+4.1114.37
4Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering42.21+15.1419.47
5Espen TorsethGjø-Vard OL42.48+15.4120.00
6Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.12.35+45.2833.55
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

A

3 160 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL26.468.28
2Anders SollienOL Toten-Troll28.43+1.579.05
3Øyvind LienGjø-Vard OL29.42+2.569.23
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll31.35+4.499.59
5Ida HjorthGjø-Vard OL32.11+5.2510.11
6Frode HjorthHamar OK33.03+6.1710.27
7Håvard KvammeOL Toten-Troll33.51+7.0510.42
8Trond FlaskerudOL Toten-Troll34.42+7.5610.58
9Stein Arne NegårdVang OL35.04+8.1811.05
10Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering36.30+9.4411.33
11Even LienGjø-Vard OL37.04+10.1811.43
12Bjarte LindstadOL Toten-Troll37.32+10.4611.52
13Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL38.02+11.1612.02
14Hildegunn LindstadOL Toten-Troll42.33+15.4713.27
15Even ErlienGjø-Vard OL44.24+17.3814.03
16Are StrandlieGjø-Vard OL44.38+17.5214.07
17Emma Visted-HansenGjø-Vard OL48.34+21.4815.22
18Margrete JørandliGjø-Vard OL51.14+24.2816.12
19Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering51.43+24.5716.21
20May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL51.59+25.1316.27
21Eli Ringstad LienGjø-Vard OL52.53+26.0716.44
22Vanja StaffOL Toten-Troll53.43+26.5716.59
23Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering55.52+29.0617.40
24Svein SolerødOL Toten-Troll57.06+30.2018.04
25Berit BergsetGjø-Vard OL57.56+31.1018.20
26Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering58.37+31.5118.32
27Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering1.06.03+39.1720.54
28Jon Vegard LundeLillehammer OK1.19.06+52.2025.01
29Tor WallinSnertingdal IF Orientering1.23.54+57.0826.33
30Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.42.20+1.15.3432.23
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Roar SkoglundGjø-Vard OLdiskvalifisert
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Trollikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor