Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Langeland Nord

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Langeland Nord
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: torsdag 13 juni 2019

A-lang menn

5 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaugFørde IL44.127.53
2Torbjørn OsFørde IL45.11+0.598.04
3Kristian BråtenFørde IL47.11+2.598.25
4Andre HaugsbøGaular IL50.55+6.439.05
5Sindre HoffFørde IL51.38+7.269.13
6Ola HegrenesFørde IL54.26+10.149.43
7Peter J. GogstadNOTEAM54.34+10.229.44
8Marius DalinFørde IL56.43+12.3110.07
9Anders Fagerstrøm SlåttenSunnfjordfjell57.14+13.0210.13
10Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL58.03+13.5110.21
11Harald HjellbrekkeFørde IL1.01.00+16.4810.53
12Torodd OsFørde IL1.10.21+26.0912.33
13Åsmund BetelsenTambarskjelvar IL1.15.22+31.1013.27
Helge ScheiFørde ILikke startet

A-kort menn

4 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar GytriFørde IL54.2012.04
2Knut Even HoleFørde IL56.54+2.3412.38
3Kurt GrønliFørde IL58.28+4.0812.59
4Håkon GrønliFørde IL59.06+4.4613.08
Arthur HegrenesFørde ILdiskvalifisert

A-kort kvinner

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gørild FristadAskvoll og Holmedal IL42.239.25

C-løype menn

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leifolav HagenFørde IL30.1213.43
2Anders Mallasvik OsTambarskjelvar IL33.00+2.4815.00
3Egil NestandeFørde IL33.50+3.3815.22
4Sveiung FristadAskvoll og Holmedal IL40.57+10.4518.36
5Vegar HoleFørde IL52.41+22.2923.56
6Morris S. AsheimFørde IL1.18.25+48.1335.38
7Sverre StubhaugFørde IL1.18.54+48.4235.51

C-løype kvinner

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL35.0115.55
2Anita E. HoleFørde IL36.00+0.5916.21
3Mari GrønliFørde IL43.13+8.1219.38
4Brita E. GrønliFørde IL58.16+23.1526.29
5Maria StubhaugFørde IL1.18.22+43.2135.37
6Anja SægrovNOTEAM1.18.46+43.4535.48
7Sanna S. AsheimFørde IL1.18.48+43.4735.49

N-løype menn

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Andreas HaugsNOTEAMfullført
Tarjei Ryste HaugsbøGaular ILfullført
Benjamin RørvikFørde ILfullført
Kornelius Bydal StrandnesFørde ILikke startet

N-løype kvinner

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ella Ryste HaugsbøGaular ILfullført
Eline HolmøyvikGaular ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor