Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten med VM test senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten med VM test senior
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 19 mai 2013

N-åpen

2 000 m, 81 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mathias AngvollFredrikstad SKfullført
Herman Lien BackstrømHalden SKfullført
Marie Lien BackstrømHalden SKfullført
Erlend BakkeFossum IFfullført
Erna Marie BakkeGjø-Vard OLfullført
Henriette BergLøten o-lagfullført
Johanne BergLøten o-lagfullført
Andrine BerganFet OLfullført
Mathias BerganFet OLfullført
Oda Marissa BergersenEidskog OLfullført
Rasmus BerglundRingerike OLfullført
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OKfullført
Olaf Blom-HagenFossum IFfullført
Ragnhild Blom-HagenFossum IFfullført
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangefullført
Jenny DanevadFredrikstad SKfullført
Emma DåsnesVang OLfullført
Ola DåsnesVang OLfullført
Benjamin ElverhøiVang OLfullført
Thea FagerhaugRaumar Orienteringfullført
Markus FinskudRaumar Orienteringfullført
Amund FlaskerudOL Toten-Trollfullført
Emilie FløLillomarka OLfullført
Anne FrøislandVang OLfullført
Emil GrønliFreidigfullført
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLfullført
Sebastian HofossHadeland OLfullført
William HofossHadeland OLfullført
Jo Randar HolmøyHadeland OLfullført
Sara HovdeRingsaker OKfullført
Ida HøsøienTynset IFfullført
Mads JevanordFossum IFfullført
Magnus JevanordFossum IFfullført
Tore Herman KirkebøenHalden SKfullført
Marie KravdalGjø-Vard OLfullført
Matilde Kvaase-WensaasFossum IFfullført
Sigurd KvammeOL Toten-Trollfullført
Ragnar LandeEidskog OLfullført
Marte Libak-FeiringLøten o-lagfullført
Even LienGjø-Vard OLfullført
Lars LienGjø-Vard OLfullført
Selma Lindstad BørresenHamar OKfullført
Tobias Tronbøl LiumFet OLfullført
Alf Petter LynumFreidigfullført
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettfullført
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettfullført
Vetle Søndmør MartinsenHamar OKfullført
Kristin Narum SiversenHamar OKfullført
Maja Narum SyversenHamar OKfullført
Håkon NygårdTynset IFfullført
Mari Ovida RanestadHamar OKfullført
Astrid RognstadHadeland OLfullført
Hugo RøsteRostockfullført
Ella SandstadFreidigfullført
Hannah SchjetneGjø-Vard OLfullført
Guro SchjølbergTynset IFfullført
Stephanie SiuGjø-Vard OLfullført
Emil SkytterenGrue ILfullført
Hedda Slang-SundsetvikHalden SKfullført
Pernille Sletten HånesLillehammer OKfullført
Kasper SnapaGrue ILfullført
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLfullført
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLfullført
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLfullført
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Trollfullført
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OLfullført
Eline SørliEidskog OLfullført
Nikolai TesloHadeland OLfullført
Audun TorsethLillehammer OKfullført
Håkon TorsethLillehammer OKfullført
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLfullført
Herman Byfuglien UlsrudGjø-Vard OLfullført
Selma Byfuglien UlsrudGjø-Vard OLfullført
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLfullført
Christian Funderud WedumLillehammer OKfullført
Håkon WedumLillehammer OKfullført
Ella WikenVang OLfullført
Lars WikenVang OLfullført
Launy WisethLillehammer OKfullført
Arne ØdegårdLillehammer OKfullført
Silje ØstlieHamar OKfullført

D -10

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Eline SchjervenLardal OL14.347.17
0Kristin LundanesEmblem IL24.46+1.1212.23
0Sofie BergstrømHalden SK23.3411.47
0Mari EidsmoFreidig16.468.23
0Live Raknes SogstadGjø-Vard OL21.4410.52
0Kristin Melby JacobsenLardal OL16.588.29

D 11-12

2 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inga SandvoldTynset IF17.268.18
2Karoline BjørnerødOK Moss17.30+0.048.20
3Kristine KravdalGjø-Vard OL19.22+1.569.13 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Alexandra LinløkkenØstmarka OK19.43+2.179.23
5Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett20.34+3.089.47
6Kamilla LomeHamar OK20.36+3.109.48
7Ingeborg RognstadHadeland OL21.18+3.5210.08
8Hanna GjerdingenHadeland OL21.39+4.1310.18
9Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering22.25+4.5910.40
10Emma DanevadFredrikstad SK23.50+6.2411.20
11Elin FløLillomarka OL25.38+8.1212.12
12Hedda Hoff HagenByåsen IL25.56+8.3012.20
13Tora Aasheim NymarkAskøy OL29.44+12.1814.09
14Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL31.48+14.2215.08
15Mona Ulseth SylteFreidig36.39+19.1317.27
16Amalie H. BjørnsgaardLillehammer OK38.42+21.1618.25
17Anna Vangen LunåsmoTynset IF42.32+25.0620.15
18Alexandra AngvollFredrikstad SK48.31+31.0523.06

D 11-12N

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina SchjervenLardal OL14.257.12
2Carina SveenElverum OK14.49+0.247.24
3Ingrid StenbergElverum OK16.10+1.458.05
4Berthe TesloHadeland OL19.13+4.489.36
5Kaja GrandalIL Tyrving27.06+12.4113.33

D 13-14

3 700 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Årøen LykkeEmblem IL32.018.39
2Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange33.29+1.289.02
3Mari Robøle LienHamar OK33.31+1.309.03
4Hedda Raadal BjørloHalden SK34.31+2.309.19
5Ingrid AaslundFet OL34.43+2.429.22
6Marte Lien JohnsenByåsen IL35.15+3.149.31
7Guri SandvoldTynset IF35.49+3.489.40
8Karoline AuneHalden SK36.18+4.179.48
9Anine LomeHamar OK37.09+5.0810.02
10Tilde EineFossum IF37.19+5.1810.05
11Maria Ulseth SylteFreidig38.10+6.0910.18
12Vera MelkildFreidig38.33+6.3210.25
13Ingvil AhlsandNydalens SK39.44+7.4310.44
14Nora TorgersenHalden SK39.46+7.4510.44
15Lene Berg HanssenByåsen IL40.00+7.5910.48
16Anne Omholt BerrefjordLardal OL40.18+8.1710.53
17Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF42.10+10.0911.23
18Marie Bakken SørensenFreidig42.11+10.1011.24
19Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF42.26+10.2511.28
20Julie BakkeFossum IF42.33+10.3211.30
21Aurora GjølsjøOK Moss45.24+13.2312.16
22Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL46.32+14.3112.34
23Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF47.39+15.3812.52
24Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK50.22+18.2113.36
25Hanna MoumHalden SK52.10+20.0914.05
26Guro Skari BergerLillehammer OK55.22+23.2114.57
27Marie BergstrømHalden SK56.10+24.0915.10
28Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK58.25+26.2415.47
29Guro KarlsenLillehammer OK59.29+27.2816.04
30Johanne Klynderud SundførLillehammer OK1.04.40+32.3917.28
31Thea Feiring HaltiaIL Tyrving1.14.02+42.0120.00
32Gina NygårdTynset IF1.22.33+50.3222.18
33Anna RenolenWing OK1.33.18+1.01.1725.12
34Synne SolbergGjø-Vard OL1.46.22+1.14.2128.44

D 13-16C

3 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åse Karin LangbekkheiOs IL36.2910.25
2Christina SveenElverum OK38.26+1.5710.58
3Ingrid BredalenNittedal OL41.51+5.2211.57
4Marit SveenHamar OK42.53+6.2412.15
5Sigrid SnuggerudGjø-Vard OL52.41+16.1215.03
6Kristine StrandeRaufoss IL Orientering54.48+18.1915.39
7Agnes Lindstad BørresenHamar OK57.44+21.1516.29
8Lisa JenssenHalden SK1.00.29+24.0017.16
9Kaja GræsbergLunderseter IL1.18.44+42.1522.29
10Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll1.20.13+43.4422.55
11Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.29.13+52.4425.29

D 13-16N

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Melgård SveenElverum OK20.219.15
2Tone line KristiansenAustmarka IL25.42+5.2111.40
3Marit KnutsenElverum OK41.40+21.1918.56
4Åshild Melgård SveenElverum OK1.08.51+48.3031.17

D 15-16

5 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK39.397.12
2Ingrid LundanesEmblem IL44.47+5.088.08
3Gina GranstedtHalden SK48.44+9.058.51
4Emma ArnesenByåsen IL54.31+14.529.54
5Ingunn RognsvågFana IL55.32+15.5310.05
6Siri GrandalIL Tyrving55.52+16.1310.09
7Ida Feiring HaltiaIL Tyrving55.56+16.1710.10
8Malin SandstadFreidig56.37+16.5810.17
9Åshild KolstadMo OK56.46+17.0710.19
10Astrid FiskumIL Tyrving57.29+17.5010.27
11Marit Melby JacobsenLardal OL57.51+18.1210.31
12Stine Frogner TømmervoldHamar OK59.17+19.3810.46
13Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orientering1.00.47+21.0811.03
14Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.01.47+22.0811.14
15Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.03.34+23.5511.33
16Åshild Faller RåheimFet OL1.04.52+25.1311.47
17Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering1.07.39+28.0012.18
18Stine NjåsteinIL Tyrving1.08.40+29.0112.29
19Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.15.16+35.3713.41
20Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving1.16.38+36.5913.56
21Oda Q FossumFreidig1.19.28+39.4914.26
22Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.19.47+40.0814.30
23Sanna Fiskum NessFreidig1.28.14+48.3516.02
24Kristine FjeldRingsaker OK1.33.42+54.0317.02
25Linn Hege RosoLardal OL1.51.52+1.12.1320.20
Hanne GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Pernille OpheimFreidigdiskvalifisert
Sigrid BjørgenOL Vallset/Stangediskvalifisert

D 17-C

3 500 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll25.597.25
2Cecilie BerganFet OL29.19+3.208.22
3Sissel BolstadTynset IF29.44+3.458.29
4Målfrid NarumOL Vallset/Stange32.37+6.389.19
5Monica StorsveenElverum OK34.45+8.469.55
6Ragnhild LøvliAsker Skiklubb35.00+9.0110.00
7Kari Lye MoumHalden SK35.06+9.0710.01
8Toril EineFossum IF35.32+9.3310.09
9Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering35.34+9.3510.09
10Turid VrålstadVaregg Fleridrett35.35+9.3610.10
11Kjersti AndresenHadeland OL35.43+9.4410.12
12Marianne SveenElverum OK37.14+11.1510.38
13Anne Marit HagenGrue IL37.15+11.1610.38
14Bente GreenVerdal OK37.42+11.4310.46
15Kirsti NorstedHalden SK38.07+12.0810.53
16Wenche BrobakkenSynnfjell OK38.25+12.2610.58
17Inger BjergaVaregg Fleridrett41.43+15.4411.55
18Anne Berit RørlienFossum IF42.42+16.4312.12
19Kjersti GullordGjø-Vard OL48.24+22.2513.49
20Kristin FalkFossum IF50.29+24.3014.25
21Maj Lisbet RønningFreidig51.05+25.0614.35
22Espen TorsethGjø-Vard OL51.10+25.1114.37
23Janne Fossum MalmringFreidig53.28+27.2915.16
24Irene Mathilde SkiriBodø og Omegn IF Orientering58.25+32.2616.41
25Maja Seigerud HaugenLunderseter IL58.37+32.3816.44
26Linda FredhHamar OK1.19.32+53.3322.43
Kristin GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Guro MoOL Toten-Trolldiskvalifisert
Maren Green EnesVerdal OKdiskvalifisert

D 17-N

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente AaslundFet OL18.388.28
2Stine Sønsterud BergLøten o-lag20.22+1.449.15
3Celine VistedGjø-Vard OL23.22+4.4410.37
4Marissa Penelope BergersenEidskog OL32.14+13.3614.39

D 17-K

5 500 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF49.288.59
2Ingrid LjonesHamar OK53.07+3.399.39
3Iliana ShandurkovaHalden SK53.30+4.029.43
4Hege Holth JohannessenFreidig57.06+7.3810.22
5Anna-Thekla TonjerElverum OK57.13+7.4510.24
6Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving57.45+8.1710.30
7Ingvild BjørheiLillomarka OL59.49+10.2110.52
8Karen Marie HaugOL Vallset/Stange1.00.40+11.1211.01
9Lisa JørandliGjø-Vard OL1.02.01+12.3311.16
10Irene Felde OlaussenHalden SK1.03.36+14.0811.33
12Elin BergsengLøten o-lag1.06.07+16.3912.01
13Nina SøndmørHamar OK1.06.21+16.5312.03
13Selma TonjerNydalens SK1.06.21+16.5312.03
15Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF1.09.06+19.3812.33
16Maria Dahl FosbyGimle IF1.10.28+21.0012.48
17Vibeke FalckFreidig1.10.33+21.0512.49
18Lene M SætabergetLunderseter IL1.11.26+21.5812.59
19Heidi GabrielsenRaumar Orientering1.13.33+24.0513.22
20Eszter HorvatiIL Tyrving1.13.59+24.3113.27
21Aurelia KorthauerTynset IF1.14.01+24.3313.27
23Kari Klynderud SundførLillehammer OK1.17.40+28.1214.07
24Anna Louise CoulterRaumar Orientering1.21.49+32.2114.52
25Lisbeth HalvorsenVang OL1.23.47+34.1915.14
26Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering1.27.00+37.3215.49
27Randi Brevig AuneHalden SK1.32.12+42.4416.45
28Anne Ruste FløLillomarka OL1.45.09+55.4119.07
Trine Lise StrømHamar OKdiskvalifisert
Ane Svegård ByeByåsen ILdiskvalifisert
Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 17-18

6 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Hoff HagenByåsen IL56.558.45
2Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK59.47+2.529.11
3Frida SætherFreidig1.01.33+4.389.28
4Julie Marie KinnebergIL Tyrving1.03.53+6.589.49
5Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.04.49+7.549.58
6Idun BækkenNord-Østerdal OK1.05.22+8.2710.03
7Pia BlakeByåsen IL1.07.51+10.5610.26
8Karen BjergaardNydalens SK1.09.52+12.5710.44
9Ida Berg HanssenByåsen IL1.15.47+18.5211.39
10Andrea VindalWing OK1.29.17+32.2213.44
11Jenny BrasethGimle IF1.30.53+33.5813.58
Toril Aasheim NymarkAskøy OLdiskvalifisert

D 19-20

7 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline Dahl FosbyNTNUI1.11.569.59
2Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF1.14.17+2.2110.19

D 21-

8 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK1.13.239.03
2Ingvild GjessingBækkelagets SK1.14.16+0.539.10
3Heidi TronbølFet OL1.16.13+2.509.24
4Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club1.18.20+4.579.40
5Ida HjorthNTNUI1.18.26+5.039.40
6Ida HopeOslostudentenes IK1.21.56+8.3310.06
7Marit Rønning SkoglundByåsen IL1.23.10+9.4710.16
8Hanne VefsnmoByåsen IL1.28.21+14.5810.54
9Elin KrogstadLillomarka OL1.35.15+21.5211.45
Mia KajsajunttiHamar OKdiskvalifisert
Ine HoviÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert

D 35-

7 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig1.03.348.49
2Anja WingstedtHalden SK1.05.36+2.029.06
3Astrid KravdalGjø-Vard OL1.06.10+2.369.11
4Margot Bolstad LynumFreidig1.12.39+9.0510.05
5Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.16.43+13.0910.39
6Bente KonstOL Tønsberg og omegn1.18.13+14.3910.51
7Monica BerglundRingerike OL1.27.28+23.5412.08

D 40-

7 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runa Lien BackstrømHalden SK55.227.41
2Hege FeiringIL Tyrving1.02.31+7.098.40
3Liv SchjervenLardal OL1.06.17+10.559.12
4Hanne Lerche RaadalHalden SK1.08.17+12.559.29
5Ane BjørnsgaardLillehammer OK1.18.20+22.5810.52
6Mette Eline HeimstadRingerike OL1.22.05+26.4311.24
7Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL1.22.16+26.5411.25
8Astrid Kristin RuudNittedal OL1.23.15+27.5311.33
9Tone AlmåsIL Leik1.24.03+28.4111.40
10Katrine BakkeFossum IF1.28.33+33.1112.17
11Ingrid TveiteÅs-UMB Orientering2.00.17+1.04.5516.42

D 45-

6 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro Sandstad EidsmoFreidig55.218.30
2Anne Marit BordalRingsaker OK56.37+1.168.42
3Hege SolerødGjø-Vard OL1.00.21+5.009.17
4Marianne NjåsteinIL Tyrving1.01.05+5.449.23
5Astrid BjørnerødOK Moss1.02.38+7.179.38
6Inger Tone NygårdEgersund OK1.03.57+8.369.50
7Mona Høiås SætherFreidig1.05.34+10.1310.05
8Vanja StaffOL Toten-Troll1.05.42+10.2110.06
9Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering1.08.34+13.1310.32
10Lill-Kristin EngerModum OL1.11.36+16.1511.00
11Rine HanssenByåsen IL1.13.05+17.4411.14
12Else GrandalIL Tyrving1.13.50+18.2911.21
13Tove AasheimAskøy OL1.17.06+21.4511.51
14Sigrid MelkildFreidig1.17.16+21.5511.53
15Kari Melgård SveenElverum OK1.18.28+23.0712.04
16Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.22.39+27.1812.42
17Kristine Hjellup HorneIL Tyrving1.31.14+35.5314.02
18Hege HeibergHadeland OL1.31.30+36.0914.04
19Hanne SvegårdByåsen IL1.36.30+41.0914.50
Anne Marit BjergaardNydalens SKdiskvalifisert

D 45-K

3 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt Vangen SandvoldTynset IF30.588.50
2Anita StensethSynnfjell OK34.34+3.369.52
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL34.43+3.459.55
4Marit Sylte LundanesEmblem IL35.56+4.5810.16
5Hilde ForbordMalvik IL36.04+5.0610.18
6Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF38.23+7.2510.58
7Inger SvalandOL Vallset/Stange40.08+9.1011.28
8Lisbeth SundsetvikHalden SK43.17+12.1912.22
9Marianne LykkeEmblem IL44.30+13.3212.42
10Gyrid LøvliAsker Skiklubb44.46+13.4812.47
11Kjersti sommerstad JuveliLillomarka OL44.47+13.4912.47
12Ingvill SommerstadIL Tyrving46.05+15.0713.10
13Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK47.07+16.0913.27
14Marit Sophie BergerRaumar Orientering47.26+16.2813.33
15Anne Catherine EkrollRaumar Orientering50.45+19.4714.30
16Anne WestergårdVaregg Fleridrett52.55+21.5715.07
17Gunhild BredesenVerdal OK53.48+22.5015.22
18Monica NordbrødenHalden SK54.25+23.2715.32
19Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering59.03+28.0516.52
20Siw SolstadIL Tyrving1.05.57+34.5918.50
21Kari Kamstrup HovindRaumar Orientering1.12.32+41.3420.43
22Aase RanheimRingsaker OK1.20.51+49.5323.06
Marianne MyklebustHamar OKdiskvalifisert
Åshild FlatebakkenIL Tyrvingdiskvalifisert

D 50-

5 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK47.008.32
2Ingrid Haga DalbergRaumar Orientering53.58+6.589.48
3Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL55.17+8.1710.03
4Anne-Guri JevneHamar OK56.35+9.3510.17
5Kjersti NarumOL Vallset/Stange58.42+11.4210.40
6Anne LofthusLillehammer OK59.23+12.2310.47
7Berit DanielsenIL Tyrving59.30+12.3010.49
8Anne C TurterNydalens SK59.36+12.3610.50
9Anne Julsrud HaugenHalden SK59.41+12.4110.51
10Heidi FalckIL Tyrving1.01.14+14.1411.08
11Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.03.36+16.3611.33
12Eline Hjellup HorneTynset IF1.05.22+18.2211.53
13Kjersti SkantzeIL Tyrving1.05.34+18.3411.55
14Ingrid Lien JohnsenByåsen IL1.15.40+28.4013.45
15Sabine SchweigerByåsen IL1.21.45+34.4514.51
16Hege Næss BjørgulHalden SK1.26.54+39.5415.48
17Anna GöhlmanIL Tyrving1.43.54+56.5418.53
Anne MelkildFreidigdiskvalifisert

D 55-

4 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari OsmoenOs IL46.5310.25
2Kari NatvigNittedal OL47.35+0.4210.34
3Wenche HultgreenIL Tyrving47.37+0.4410.34
4Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange48.59+2.0610.53
5Helga HaverstadLierbygda OL49.08+2.1510.55
6Gro SolnørdalRudsbygd IL50.05+3.1211.07
7Astrid Waaler KaasHeming Orientering51.28+4.3511.26
8Birgit KorvaldNydalens SK52.37+5.4411.41
9Margrete JørandliGjø-Vard OL59.13+12.2013.09
10Magnhild ForsethFrol IL1.02.19+15.2613.50
11Elle M. MelbyeHeming Orientering1.05.49+18.5614.37
12Anne SørumRingsaker OK1.12.41+25.4816.09
13Kari UndrumElverum OK1.14.27+27.3416.32

D 60-

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sylvia AndersenElverum OK44.2812.42
2Stina ElfvingByåsen IL44.39+0.1112.45
3Marit TyldumRudsbygd IL46.42+2.1413.20

D 65-

3 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF39.2311.15
2Sissel RavnsborgHamar OK42.44+3.2112.12
3Randi KisteOK Nidarøst46.37+7.1413.19
4Kirsten BakkeGjø-Vard OL46.52+7.2913.23
5Tea ForbergRond OL47.33+8.1013.35
6Liv FeiringHamar OK47.37+8.1413.36
7Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL48.14+8.5113.46
8Randi Aas FjæstadHamar OK49.45+10.2214.12
9Grete VestbyVarteig OL50.22+10.5914.23
10Inger HalckMåren OK52.35+13.1215.01
11Marith BrekkeHamar OK53.22+13.5915.14
12Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK56.05+16.4216.01
Turid Margrete ArnesenGrue ILdiskvalifisert
Katharina Mo BergeFreidigdiskvalifisert

D 70-

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig58.2716.14
2Inger Johanne RuudHamar OK1.00.29+2.0216.48
3Odbjørg NordengRudsbygd IL1.05.52+7.2518.17
Anne-Britt NilsenKjelsås ILdiskvalifisert

D 75-

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OL1.28.3224.35
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert

H -10

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vegard RanestadHamar OK15.33+2.477.46
0Sander Tonjer FingarsenElverum OK17.31+4.458.45
0Tor Erling GjølsjøOK Moss16.35+3.498.17
0Arthur BrunborgNittedal OL14.34+1.487.17
0Liam Viggo WingstedtHalden SK18.00+5.149.00
0Halvor LøvliRaumar Orientering18.20+5.349.10
0Endre EliassenFredrikstad SK14.37+1.517.18
0Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL21.26+8.4010.43
0Alfred BjørnerødOK Moss12.156.07
0Mikkel BerglundRingerike OL12.466.23
0Birk ThorstensenOppsal Orientering22.11+9.2511.05
0Vegard Ulseth SylteFreidig25.00+12.1412.30

H 11-12

2 100 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik EliassenFredrikstad SK16.307.51
2Gaute Kvittum NytrøenTynset IF16.32+0.027.52
3Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK16.45+0.157.58
4Jonas GrønliFreidig19.13+2.439.09
5Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.33+3.039.18
6Even BordalRingsaker OK19.46+3.169.24
7Jonatan AuneHalden SK20.29+3.599.45
8Jonas VindalWing OK20.41+4.119.50
9Gard Årøen LykkeEmblem IL21.20+4.5010.09
10Nils TveiteÅs-UMB Orientering21.32+5.0210.15
11Grunde IsaksætreGrue IL22.01+5.3110.29
12Frikk DukefossLillehammer OK22.03+5.3310.30
13Jørgen SchjølbergTynset IF23.26+6.5611.09
14John Arne TorpLunderseter IL25.02+8.3211.55
15Petter Liabakk EriksenByåsen IL26.23+9.5312.33
16Jostein KarlsenLillehammer OK27.50+11.2013.15
17Marius BakkeFossum IF28.03+11.3313.21
18Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK28.26+11.5613.32
19Nikolai RenolenWing OK29.02+12.3213.49
20Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering29.27+12.5714.01
21Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL36.22+19.5217.19
22Elias BergsetIL Veten37.26+20.5617.49
23Ole Øivind NorstedHalden SK37.52+21.2218.01
24Lars SandstadFreidig42.02+25.3220.00
25Even KarlsenLillehammer OK45.35+29.0521.42
26Sven Bergset LangvikIL Veten1.10.06+53.3633.22
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Sondre Robøle LienHamar OKdiskvalifisert
Jakob HøsøienTynset IFdiskvalifisert

H 11-12N

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter B BackstrømHalden SK14.317.15
2Cristian Foss VaalandHamar OK16.15+1.448.07
3Håkon Omholt BerrefjordLardal OL18.56+4.259.28
4Martin ReinemoHamar OK31.04+16.3315.32

H 13-14

3 700 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving27.567.32
2Erik Hæstad BjørnstadFossum IF31.39+3.438.33
3Sverre NarumOL Vallset/Stange32.25+4.298.45
4Niels Christian HellerudHalden SK32.42+4.468.50
5Vegard LøvliAsker Skiklubb33.15+5.198.59
6Thomas KortNord-Østerdal OK33.58+6.029.10
7Andreas BjørgenOL Vallset/Stange35.39+7.439.38
8Lavran ThorstensenOppsal Orientering35.56+8.009.42
9Njaal Ellegaard MelbyHamar OK35.57+8.019.42
10Bjørn Anders FlågenHeming Orientering36.07+8.119.45
11Fredrik SveenVang OL36.58+9.029.59
12Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF38.39+10.4310.26
13Mats EidsmoFreidig39.45+11.4910.44
14Leif BlakeByåsen IL40.57+13.0111.04
15Eskil FrøislandVang OL41.26+13.3011.11
16Mathias VindalWing OK42.19+14.2311.26
17Elias ØhmanGjø-Vard OL43.00+15.0411.37
18Simen Gran BlystadLøten o-lag45.20+17.2412.15
19Are LodgaardByåsen IL45.40+17.4412.20
20Herman BrunborgNittedal OL45.45+17.4912.21
21Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering46.50+18.5412.39
22Sigurd GjerdingenHadeland OL47.30+19.3412.50
23Ole Johan BråtenVang OL48.29+20.3313.06
24Oscar LyngenFrol IL51.06+23.1013.48
25Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange51.34+23.3813.56
26Johannes WikenVang OL52.08+24.1214.05
27Sondre SkytterenGrue IL1.03.44+35.4817.13
28Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK1.06.46+38.5018.02
29Kristian Fredrik LynumFreidig1.15.02+47.0620.16
30Halstein Bondhus OftenTynset IF1.21.59+54.0322.09
31Audun Melby JacobsenLardal OL1.28.52+1.00.5624.01
32Jørgen AasFet OL1.35.11+1.07.1525.43
33Samuel BraatenOdal OL - Orientering1.49.05+1.21.0929.28
Kasper FosserHeming Orienteringdiskvalifisert
Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IFdiskvalifisert
Even Svegård ByeByåsen ILdiskvalifisert
Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert

H 13-16C

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars MoenHamar OK35.4810.13
2Kasper MelgalvisVang OL41.26+5.3811.50
3Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK42.20+6.3212.05
4Mathias HermstadFreidig42.52+7.0412.14
5Benjamin Andersson GrotnesIL Tyrving56.15+20.2716.04
6Eivind Haga DalbergRaumar Orientering1.01.33+25.4517.35
7Lars SingsdalGimle IF2.15.21+1.39.3338.40
Carl Håkon EspelundHalden SKdiskvalifisert

H 13-16N

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Ivar ReinemoHamar OK38.3117.30
Hans Erik SandelinRotsundelv Ildiskvalifisert

H 15-16

5 800 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Raadal BjørloHalden SK35.186.05
2Amund HoelRaumar Orientering36.18+1.006.15
3Anders HagaRaumar Orientering36.32+1.146.17
4Erlend Nilsen SandnesEmblem IL40.08+4.506.55
5Peter NordbrødenHalden SK40.25+5.076.58
6Brage JørumByåsen IL42.23+7.057.18
7Olav Andreas RemmenOL Trollelg43.37+8.197.31
8Halvard Seim GrøvlenOL Trollelg43.54+8.367.34
9Sverre Bang StøengHamar OK44.48+9.307.43
10Kristian Nilsen SandnesEmblem IL44.51+9.337.43
11Petter Vangen LunåsmoTynset IF45.39+10.217.52
12Ivar Jevne ArnesenHamar OK46.48+11.308.04
13Johannes BordalRingsaker OK47.20+12.028.09
14Håvard EidsmoFreidig50.00+14.428.37
15Magnus WølnebergIL Tyrving52.32+17.149.03
16Lars Gustav RogneNittedal OL53.04+17.469.08
17Håkon Østraat SævareidHalden SK53.56+18.389.17
18Preben AntonsenByåsen IL54.52+19.349.27
19Åsmund Aamodt ResellNydalens SK55.54+20.369.38
20Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett56.26+21.089.43
21Bjørnar LøvliAsker Skiklubb56.29+21.119.44
22Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering57.56+22.389.59
23Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering57.59+22.419.59
24Even LIndstad BørresenHamar OK58.36+23.1810.06
25Nils Ola KvamFreidig1.03.39+28.2110.58
26Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving1.05.37+30.1911.18
26Martin NordviGrue IL1.05.37+30.1911.18
28Adrian OpheimFreidig1.09.22+34.0411.57
29Are Helle MårdalenFreidig1.13.24+38.0612.39
30Karl Kristen GjølsjøOK Moss1.33.41+58.2316.09
31Peter Martinus Freyborg UranGimle IF1.39.50+1.04.3217.12
32Jonas MoOL Toten-Troll1.49.04+1.13.4618.48
Jørgen VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert
Trygve Bondhus OftenTynset IFdiskvalifisert
Erlend Kvittum NytrøenTynset IFdiskvalifisert

H 17-C

3 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar ThorstensenOppsal Orientering27.577.59
2Øystein LøvliRaumar Orientering28.04+0.078.01
3Erik HaugenRingsaker OK29.56+1.598.33
4Geir Ole VeeIL Tyrving32.18+4.219.13
5Øystein SnuggerudGjø-Vard OL32.20+4.239.14
6Arne SørliEidskog OL32.23+4.269.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Tor Arne AndersenHamar OK37.34+9.3710.44
8Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll37.45+9.4810.47
9Tor SætabergetLunderseter IL38.35+10.3811.01
10Tor Petter LunnåsmoTynset IF40.19+12.2211.31
11Martin SkytterenGrue IL42.19+14.2212.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
Einar SogstadGjø-Vard OLdiskvalifisert
Håvard BjørgenOL Vallset/Stangediskvalifisert
Kasper KoppangIL Vetendiskvalifisert

H 17-N

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål SnapaGrue IL21.459.53

H 17-K

6 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per  AndreassonIFK Göteborg44.306.50
2Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSK48.24+3.547.26
3Eskil Sande GullordRaumar Orientering49.48+5.187.39
3Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK49.48+5.187.39
5Sonde Sande GullordNTNUI53.04+8.348.09
6Snorre HansenByåsen IL53.26+8.568.13
7Erik LundgårdVang OL55.14+10.448.29
8Kristian RuudBækkelagets SK55.36+11.068.33
9Petter HallerbyLøten o-lag56.50+12.208.44
10Tor Kristian BuraasVang OL57.14+12.448.48
11Rune BrunborgNittedal OL57.28+12.588.50
12Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn59.31+15.019.09
13Viggo EriksenFossum IF1.02.43+18.139.38
14Magnus Kristian MoNydalens SK1.04.03+19.339.51
15Even ErlienGjø-Vard OL1.07.33+23.0310.23
16Even HaugOL Vallset/Stange1.09.02+24.3210.37
17Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.09.43+25.1310.43
18Andreas AlvemGimle IF1.09.53+25.2310.45
19Morten TangenHamar OK1.12.27+27.5711.08
20Ådne BredesenVerdal OK1.13.39+29.0911.19
21Markus TræenMarkane IL1.21.35+37.0512.33
22Audun FingarsenElverum OK1.25.15+40.4513.06
23Sondre KristiansenIL Veten1.27.35+43.0513.28
24Rikard BøeMarkane IL1.40.04+55.3415.23
25Sigbjørn NygårdTynset IF1.41.37+57.0715.38

H 17-18

8 100 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Felde OlaussenHalden SK50.246.13
2Olai Stensland LillevoldFossum IF52.24+2.006.28
3Lars Harald AasheimBækkelagets SK54.16+3.526.41
4Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL56.53+6.297.01
5Vegard Rønning HuberHamar OK57.22+6.587.04
6Henrik BordalRingsaker OK1.01.29+11.057.35
7Kristian GræsliHamar OK1.03.02+12.387.46
8Øyvind WiggenByåsen IL1.03.26+13.027.49
9Rein Helle MårdalenFreidig1.03.47+13.237.52
10Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.04.33+14.097.58
11Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK1.05.36+15.128.05
12Ola KeiseråsIL Leik1.06.27+16.038.12
12Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.06.27+16.038.12
14Lars BredalenNittedal OL1.06.38+16.148.13
15Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK1.06.51+16.278.15
16Bjørn André AaslundFet OL1.07.28+17.048.19
17Einar LofthusLillehammer OK1.07.37+17.138.20
18Håkon KindemGimle IF1.07.45+17.218.21
19Krister HovdeRingsaker OK1.09.25+19.018.34
20Gard-Martin UdnesseterOppsal Orientering1.10.20+19.568.40
21Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.17.31+27.079.34
22Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK1.26.39+36.1510.41
23nils martin SandelinRotsundelv Il1.52.16+1.01.5213.51
Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Endre AaenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 19-20

9 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Jevne ArnesenHamar OK54.085.34
2Dag LofthusHamar OK56.12+2.045.47
3Oskar RøenVaregg Fleridrett56.37+2.295.50
4Nick HannVerdal OK56.56+2.485.52
5Magne HagaRaumar Orientering57.06+2.585.53
6Anders VisterRaumar Orientering58.19+4.116.00
7Sindre RønningFrol IL59.17+5.096.06
8Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett1.00.04+5.566.11
9Johannes NarumHamar OK1.00.05+5.576.11
10Johan HoelRaumar Orientering1.02.03+7.556.23
11Bjørn LundanesEmblem IL1.09.53+15.457.12
12Adrian OpheimMåren OK1.10.07+15.597.13
13Stian JensenHamar OK1.22.19+28.118.29
Håvard HagaRaumar Orienteringdiskvalifisert
Erlend FjeldRingsaker OKdiskvalifisert

H 21-

9 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenKristiansand OK55.285.43
2Trygve TømtaRaumar Orientering58.55+3.276.04
3Jostein NørbechIL Tyrving1.00.06+4.386.11
4Ragnar TonjerNydalens SK1.02.34+7.066.27
5Jan SchmidOL Trollelg1.03.00+7.326.29
6Trygve OlsenNTNUI1.03.50+8.226.34
7Lacho IlievHalden SK1.05.42+10.146.46
8Knut Sveinung RekaaFreidig1.06.41+11.136.52
9Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering1.07.26+11.586.57
10Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1.07.27+11.596.57
11Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.09.49+14.217.11
12Fredrik RosenqvistIL Tyrving1.10.01+14.337.13
13Morten Severin SaueIL Tyrving1.10.04+14.367.13
14Gunnar TengeÅs-UMB Orientering1.14.10+18.427.38
15Einar M. OftenRaumar Orientering1.15.46+20.187.48
16Øystein AlvestadNydalens SK1.17.42+22.148.00
17Tommy SchmidOL Trollelg1.20.57+25.298.20
18Simen SmestadBækkelagets SK1.21.02+25.348.21
19Helge BakkehøiØstmarka OK1.33.30+38.029.38

H 40-

8 100 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig50.506.16
2Espen DanevadFredrikstad SK53.51+3.016.38
3Bernt BjørnsgaardLillehammer OK54.24+3.346.42
4Andreas SylteFreidig54.36+3.466.44
5Harald BakkeFossum IF56.23+5.336.57
6Tom BerganFet OL56.34+5.446.59
7Kenneth BilstadVang OL56.48+5.587.00
8Martin ØhmanGjø-Vard OL59.01+8.117.17
9Geir HoffIL Tyrving59.10+8.207.18
10Torbjørn Blom-HagenFossum IF1.00.35+9.457.28
11Vegard GrønliFreidig1.01.42+10.527.37
12Geir TorgersenHalden SK1.01.57+11.077.38
13Jon-Anders BordalRingsaker OK1.02.14+11.247.40
14Eivind LandeEidskog OL1.05.21+14.318.04
15Lars BerglundRingerike OL1.06.17+15.278.10
16Kyrre GranFet OL1.06.45+15.558.14
17Hans JevanordFossum IF1.07.09+16.198.17
18Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll1.07.47+16.578.22
19Asgeir LiumFet OL1.08.52+18.028.30
20Anders SollienOL Toten-Troll1.10.52+20.028.44
21Geir SchjølbergTynset IF1.13.47+22.579.06
22Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1.13.57+23.079.07
23Brage KeiseråsIL Leik1.14.31+23.419.11
24Øyvind LienGjø-Vard OL1.17.39+26.499.35
25Espen BergstrømHalden SK1.17.42+26.529.35
26Torger HøsøienTynset IF1.18.41+27.519.42
27Olle MalmringFreidig1.25.24+34.3410.32
28Håvard KvammeOL Toten-Troll1.28.41+37.5110.56
29Øyvind HelmersenFet OL1.28.55+38.0510.58
30Pål AngvollFredrikstad SK1.39.59+49.0912.20
Pål JevanordOL Trollodiskvalifisert
Thomas LieFredrikstad SKdiskvalifisert
Bjørnar LynumFreidigdiskvalifisert

H 45-

7 200 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil BjørloHalden SK44.116.08
2Jan Ola PedersenVang OL48.42+4.316.45
3Tore BredalenNittedal OL49.55+5.446.55
4Tore NymarkAskøy OL50.11+6.006.58
5Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering51.00+6.497.05
6Stig BjergaardNydalens SK51.10+6.597.06
7Knut HagenByåsen IL52.16+8.057.15
8Sigmund VisterIndre Østfold OK52.56+8.457.21
9Guttorm L EggeOslostudentenes IK54.10+9.597.31
10Christian GrotnesIL Tyrving54.18+10.077.32
11Svend Arne YtterbølHalden SK54.20+10.097.32
12Kristian LøvåsVaregg Fleridrett54.21+10.107.32
13Håkon DanevadÅs-UMB Orientering55.10+10.597.39
14Are StrandlieGjø-Vard OL56.23+12.127.49
15Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett59.57+15.468.19
16Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.00.42+16.318.25
17Arild H ClausenFreidig1.03.54+19.438.52
18Jonas HaltiaIL Tyrving1.06.15+22.049.12
19Anders BergsetIL Veten1.06.42+22.319.15
20Einar TesloHadeland OL1.08.02+23.519.26
21Geir Arne LodgaardByåsen IL1.08.04+23.539.27
22Per Erik KvamFreidig1.19.40+35.2911.03
23Øystein WiggenByåsen IL1.20.39+36.2811.12
24Agnar RenolenWing OK1.21.21+37.1011.17
25Anders FlågenHeming Orientering1.27.26+43.1512.08
26Jon VindalWing OK1.28.42+44.3112.19
27Geir PaulsenOL Trollelg1.30.04+45.5312.30
Frode ØdegårdstuenSynnfjell OKdiskvalifisert

H 45-K

4 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Ivar BergersenEidskog OL41.399.15
2Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett41.51+0.129.18
3Håkon LøvliAsker Skiklubb42.15+0.369.23
4Stein Magnus MoenGrue IL44.11+2.329.49
5Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag44.14+2.359.49
6Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL44.44+3.059.56
7Per EngebakkenNord-Østerdal OK51.52+10.1311.31
8Geir JacobsenLardal OL52.09+10.3011.35
9Marius EnesVerdal OK54.41+13.0212.09
10Erling ByeByåsen IL56.37+14.5812.34
11Arne SandvoldNydalens SK1.00.34+18.5513.27
12Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.04.54+23.1514.25
13Bård MoumHalden SK1.08.38+26.5915.15
14Erik SlettumGjø-Vard OL1.25.53+44.1419.05
15Torkjel NesheimIL Tyrving1.33.19+51.4020.44
16Helge BrynestadRingsaker OK2.02.42+1.21.0327.16
Alfor  JohansenBergens TFdiskvalifisert
Gudmund JenssenHalden SKbrutt

H 50-

6 500 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun StrandlieGjø-Vard OL41.596.27
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL44.33+2.346.51
3Bjørn SolbergseterAustmarka IL44.52+2.536.54
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)45.59+4.007.04
5Jan GranstedtHalden SK47.02+5.037.14
6Onno VerberneOL Toten-Troll47.29+5.307.18
7Egil EideIL Tyrving47.46+5.477.20
8Jostein MårdalenFreidig50.22+8.237.44
9Tormod JensenSarpsborg OL51.21+9.227.54
10Jens Erik MjølnerødHalden SK51.49+9.507.58
11Petter GullikstadRøros IL51.54+9.557.59
12Bernt RognesFreidig52.51+10.528.07
13Arve OpheimMåren OK53.10+11.118.10
14Bjørn Henning GrandalIL Tyrving53.23+11.248.12
15Terje GullordGjø-Vard OL54.10+12.118.20
16Øystein KildahlØstmarka OK54.17+12.188.21
17Klaus HorneIL Tyrving56.11+14.128.38
18Bjørn Erik JohnsenByåsen IL56.31+14.328.41
19Stein Arne NegårdVang OL59.05+17.069.05
20Rune TeiglandØstmarka OK59.52+17.539.12
20Truls Tallhaug JohansenRingsaker OK59.52+17.539.12
22Kristian BjørgulHalden SK1.00.29+18.309.18
23Frode KamsvågIL Tyrving1.02.01+20.029.32
24Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering1.02.11+20.129.34
25Mads LillevoldÅs-UMB Orientering1.07.23+25.2410.22
26Thor Inge TollehaugEiker OL1.09.23+27.2410.40
27Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering1.11.04+29.0510.56
28Ivar BergsetIL Veten1.23.24+41.2512.49
29Erik BlakeByåsen IL1.25.15+43.1613.06

H 55-

5 800 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF39.446.51
2Per Kristian EkebergIL Tyrving41.59+2.157.14
3Lennart  BrunbergBækkelagets SK42.00+2.167.14
4Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL44.57+5.137.45
5Arne OkkenhaugVerdal OK45.11+5.277.47
6Arnt Edvin AndersenHalden SK46.19+6.357.59
7Gunnar VeastadLillehammer OK49.37+9.538.33
8Morten DueMåren OK50.09+10.258.38
9Ove MartinsenHauketo If50.12+10.288.39
10Eirik VefsnmoByåsen IL55.56+16.129.38
11Sven Reidar TonjerIL Tyrving56.30+16.469.44
12Bård NatvigNittedal OL57.50+18.069.58
13Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL58.19+18.3510.03
14Karl Aasmund ErøyOK Moss58.58+19.1410.10
15Arild NordsveenRingsaker OK1.01.50+22.0610.39
16Stian FalckIL Tyrving1.05.13+25.2911.14
17Erlend AamodtNydalens SK1.06.00+26.1611.22
18Jørn NordbrødenHalden SK1.06.01+26.1711.22
19Dagfinn EnesVerdal OK1.06.19+26.3511.26
20John HofossHadeland OL1.06.57+27.1311.32
21Morten SkoglundByåsen IL1.07.36+27.5211.39
22Donald SkantzeIL Tyrving1.19.07+39.2313.38
23Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.29.18+49.3415.23
24Pål HellerudHalden SK1.39.56+1.00.1217.13
25Ivar LindsethRingerike OL1.53.34+1.13.5019.34

H 60-

5 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are EriksenOslostudentenes IK47.268.28
2Bjørn BergerByåsen IL50.15+2.498.58
3Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK50.23+2.578.59
4Stein NordviElverum OK50.58+3.329.06
5Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss56.57+9.3110.10
6Karl Arne MelbyeVerdal OK57.14+9.4810.13
7Knut MalmoRingsaker OK58.00+10.3410.21
8Asbjørn SchjerveLøten o-lag58.25+10.5910.25
9Arne TiltnesIL Tyrving59.03+11.3710.32
10Knut HaugOL Vallset/Stange1.04.48+17.2211.34
11Paul SkjakerHadeland OL1.05.34+18.0811.42
12Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.13.35+26.0913.08
Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert
Sveinung RekaaNotodden OLdiskvalifisert

H 65-

4 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL41.469.16
2Jonny HalvorsrudEidskog OL41.52+0.069.18
3Paul Martin BergRudsbygd IL42.32+0.469.27
4Eldar BørsumBækkelagets SK42.58+1.129.32
5Tore Angell-PetersenFreidig49.20+7.3410.57
6Trond FeiringHamar OK50.54+9.0811.18
7Dag KaasHeming Orientering53.55+12.0911.58
8Harald BakkeGjø-Vard OL56.05+14.1912.27
9Rolf KarsetSteinkjer OK59.23+17.3713.11
10Knut WikstrømRingsaker OK1.00.05+18.1913.21
11Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.04.24+22.3814.18
12Tore KisteOK Nidarøst1.05.02+23.1614.27
13Nils Olav VennevikFreidig1.07.13+25.2714.56
14Torodd OsFørde IL1.07.31+25.4515.00
15Terje MalmHamar OK1.11.11+29.2515.49
16Håkon HalvorsenElverum OK1.18.47+37.0117.30
17John Birger SkansenRudsbygd IL1.23.18+41.3218.30
Per FosserIndre Østfold OKdiskvalifisert
Knut FjæstadHamar OKdiskvalifisert
Øivind Magne RogndalenHamar OKdiskvalifisert
Vidar BackstrømHalden SKdiskvalifisert
Helge RevhaugRingerike OLdiskvalifisert
Hasse BergstrømIL Tyrvingdiskvalifisert
Svein HoveByåsen ILdiskvalifisert

H 70-

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig32.109.11
2Helge BjaalandHeming Orientering35.12+3.0210.03
3Roar ForbordMalvik IL38.11+6.0110.54
4Johnny EriksenGrue IL44.07+11.5712.36
5Ottar EvensenElverum OK51.44+19.3414.46
6Jon Vegard LundeLillehammer OK54.28+22.1815.33
Olav HøiåsVang OLdiskvalifisert

H 75-

3 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL32.289.16
2Lars MauritzsenVadsø SK42.53+10.2512.15
3Finn VestbyVarteig OL1.01.25+28.5717.32
4Arvid HaugOL Vallset/Stange1.01.41+29.1317.37
5Iver RognstadHadeland OL1.03.52+31.2418.14
6Hans RuudHamar OK1.07.44+35.1619.21
7Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL1.08.10+35.4219.28
8Arne StrandlieGjø-Vard OL1.15.04+42.3621.26
9Tor KaurinMåren OK1.15.38+43.1021.36
10Ingvald PedersenElverum OK1.28.29+56.0125.16
11Jan Gunnar LøvliRaumar Orientering1.35.53+1.03.2527.23
Gunnar HaugGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 80-

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK45.5712.45
2Olaf SmåstuenGjø-Vard OL58.11+12.1416.09
3Kjell AndersenVarteig OL1.01.33+15.3617.05
4Bjørn OttesenGrue IL1.22.08+36.1122.48
5Mads BergNord-Østerdal OK1.38.53+52.5627.28
Johan TheisenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 21-E

10 900 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari FastingHalden SK1.08.546.19
2Tone WigemyrBækkelagets SK1.13.15+4.216.43
3Anne M Hausken NordbergHalden SK1.15.32+6.386.55
4Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.17.26+8.327.06
5Hanne SandstadFreidig1.17.48+8.547.08
6Maren Jansson HaverstadNTNUI1.19.34+10.407.17
7Kine Hallan SteiwerLillomarka OL1.20.55+12.017.25
8Marte NarumKonnerud IL1.22.03+13.097.31
9Audhild Bakken RognstadNTNUI1.22.38+13.447.34
10Ingjerd MyhreJärla Orientering1.23.26+14.327.39
11Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.24.02+15.087.42
12Linn HokholtLillomarka OL1.25.20+16.267.49
13Emma JohanssonNTNUI1.25.51+16.577.52
14Anette BaklidKonnerud IL1.33.33+24.398.34
15Bodil HolmströmHalden SK1.34.21+25.278.39
16Kine GulliksenBækkelagets SK1.37.29+28.358.56
17Lone BrochmannBækkelagets SK1.38.00+29.068.59
18Elin-Kristin HemSandefjord OK1.39.28+30.349.07
19Marianne DæhliNTNUI1.56.08+47.1410.39
20Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.56.25+47.3110.40
Lene Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert
Katharina RogstadNTNUIdiskvalifisert
Ida Mari Borge HoviKonnerud ILdiskvalifisert
Anne Johanne LindIL Tyrvingdiskvalifisert
Helen PalmerLillomarka OLdiskvalifisert
Silje Ekroll JahrenSävedalens AIKdiskvalifisert

H 21-E

16 600 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne DæhliHalden SK1.24.115.04
2Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.25.25+1.145.08
3Audun WeltzienIL Tyrving1.25.45+1.345.09
4Emil WingstedtHalden SK1.26.14+2.035.11
5Anders NordbergVaajakosken Terä1.26.21+2.105.12
6Bjørn EkebergIL Tyrving1.26.52+2.415.13
7Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.29.42+5.315.24
8Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK1.29.47+5.365.24
9Jo Forseth IndgaardFrol IL1.31.05+6.545.29
10Carl Godager KaasBækkelagets SK1.31.35+7.245.31
11Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg1.32.12+8.015.33
12Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering1.32.42+8.315.35
13Eskil KinnebergIFK Göteborg1.33.27+9.165.37
14Nicholas OskarssonLillomarka OL1.33.45+9.345.38
15Matthew SpeakeLillomarka OL1.34.36+10.255.41
16Håvard LucasenVaajakosken Terä1.35.14+11.035.44
17Ruslan GlebovIL Tyrving1.35.32+11.215.45
18Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.36.39+12.285.49
19Vegard DanielsenKristiansand OK1.37.38+13.275.52
20Hans Petter MathisenNTNUI1.37.53+13.425.53
21Eirik Kamstrup HovindNTNUI1.38.16+14.055.55
22Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering1.38.31+14.205.56
23Espen FiskumHalden SK1.38.34+14.235.56
24Espen JakobsenNTNUI1.40.34+16.236.03
25Øyvind HelgerudHalden SK1.40.39+16.286.03
26Wojciech KowalskiIL Tyrving1.41.33+17.226.07
27Kjetil OkkenhaugNTNUI1.41.51+17.406.08
28Vegard Brun SagaNTNUI1.41.52+17.416.08
29Øystein PettersenNydalens SK1.42.56+18.456.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
30Øyvind EngerNTNUI1.43.36+19.256.14
31Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK1.44.11+20.006.16
32Johan Asphjell BjørnaasFrol IL1.44.35+20.246.18
33Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.45.25+21.146.21
34Isak BergsetNTNUI1.47.52+23.416.29
35Simen AamodtNTNUI1.49.16+25.056.34
36Torkil Eide SolstadNTNUI1.49.47+25.366.36
37Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL1.50.00+25.496.37
38Carl Petter LyngenFrol IL1.52.28+28.176.46
39Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1.53.21+29.106.49
40Håvard TveiteÅs-UMB Orientering1.53.59+29.486.51
41Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK1.54.24+30.136.53
42Sverre Waaler KaasNydalens SK2.00.27+36.167.15
43Petter Næss BjørgulHalden SK2.06.33+42.227.37
44Marius WikstrømRingsaker OK2.07.29+43.187.40
45Einar TommelstadNydalens SK2.09.24+45.137.47
46Niklas ProforsVaregg Fleridrett2.13.22+49.118.02
47Petter KaarbyNydalens SK2.19.07+54.568.22
48Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK2.21.57+57.468.33
49Jørgen FiskumFrol IL2.23.46+59.358.39
Jonas NordströmHalden SKdiskvalifisert
Morten Urdal BakkeNTNUIdiskvalifisert
Martin HosetNTNUIdiskvalifisert
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OKdiskvalifisert
Vegard RuttenborgNTNUIdiskvalifisert
Asgeir Bakken RognstadNTNUIdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Martin VisterJärla Orienteringdiskvalifisert
Espen WeltzienJärla Orienteringdiskvalifisert
Thomas Natvig ÅrstadNTNUIdiskvalifisert
Anders TiltnesIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor