Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 18 mai 2013

N-åpen

1 400 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Herman Lien BackstrømHalden SK20.2014.31
0Marie Lien BackstrømHalden SK20.48+0.2814.51
0Petter B BackstrømHalden SK14.4910.35
0Henriette BergLøten o-lag19.1813.47
0Johanne BergLøten o-lag25.42+5.2218.21
0Rasmus BerglundRingerike OL16.0111.26
0Sigurd  Berntsen Ringsaker OK16.3711.52
0Ragnhild Blom-HagenFossum IF22.31+2.1116.05
0Benjamin P BuaasVang OL27.57+7.3719.57
0Henny BørkeRaumar Orientering22.47+2.2716.16
0Selma Lindstad BørresenHamar OK21.27+1.0715.19
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange22.57+2.3716.23
0Jenny DanevadFredrikstad SK22.24+2.0416.00
0Emma DåsnesVang OL25.38+5.1818.18
0Ola DåsnesVang OL30.26+10.0621.44
0Benjamin ElverhøiVang OL24.45+4.2517.40
0Jonas FismenFossum IF25.48+5.2818.25
0Anne FrøislandVang OL25.36+5.1618.17
0Emil GrønliFreidig25.43+5.2318.22
0Sebastian HofossHadeland OL26.08+5.4818.40
0William HofossHadeland OL22.45+2.2516.15
0Ida HøsøienTynset IF22.16+1.5615.54
0Mads JevanordFossum IF24.26+4.0617.27
0Magnus JevanordFossum IF28.19+7.5920.13
0Martin KindemGimle IF19.0013.34
0Tore Herman KirkebøenHalden SK17.1412.18
0Marit KnutsenElverum OK26.07+5.4718.39
0Marie KravdalGjø-Vard OL15.2010.57
0Ragnar LandeEidskog OL21.41+1.2115.29
0Gaute LindaasElverum OK35.01+14.4125.00
0Mathias LinløkkenØstmarka OK23.43+3.2316.56
0Tobias Tronbøl LiumFet OL23.12+2.5216.34
0Alf Petter LynumFreidig24.04+3.4417.11
0Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett25.57+5.3718.32
0Julie MyklesetVang OL25.32+5.1218.14
0Mari Ovida RanestadHamar OK25.28+5.0818.11
0Astrid RognstadHadeland OL15.3811.10
0Mari RørlienFossum IF28.16+7.5620.11
0Johannes Salvesen-HuneleKolbotn og Skimt OL25.08+4.4817.57
0Ella SandstadFreidig23.14+2.5416.35
0Guro SchjølbergTynset IF22.17+1.5715.55
0Emil SkytterenGrue IL21.58+1.3815.41
0Hedda Slang-SundsetvikHalden SK17.1512.19
0Pernille Sletten HånesLillehammer OK35.40+15.2025.28
0Kasper SnapaGrue IL21.09+0.4915.06
0Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL21.03+0.4315.02
0Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL15.1610.54
0Jens SvenkerudElverum OK16.2011.40
0Nikolai TesloHadeland OL24.06+3.4617.12
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert

D -10

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Eline SchjervenLardal OL27.3611.30
0Kristin LundanesEmblem IL24.5310.22
0Sofie BergstrømHalden SK36.1815.07
0Mari EidsmoFreidig28.3111.52
0Kristin Melby JacobsenLardal OL26.5211.11

D 11-12

2 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Vangen LunåsmoTynset IF18.537.52
2Kristine KravdalGjø-Vard OL19.28+0.358.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Karoline BjørnerødOK Moss19.51+0.588.16
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering21.16+2.238.51
5Inga SandvoldTynset IF21.52+2.599.06
6Hedda Hoff HagenByåsen IL22.04+3.119.11
7Emma DanevadFredrikstad SK23.18+4.259.42
8Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering23.53+5.009.57
9Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett25.00+6.0710.25
10Mona Ulseth SylteFreidig26.01+7.0810.50
11Ingeborg RognstadHadeland OL26.24+7.3111.00
12Kamilla LomeHamar OK30.08+11.1512.33
13Tora Aasheim NymarkAskøy OL44.03+25.1018.21
14Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett46.12+27.1919.15

D 11-12N

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carina SveenElverum OK8.426.12
2Mina SchjervenLardal OL11.42+3.008.21
3Hanna GjerdingenHadeland OL12.18+3.368.47
4Berthe TesloHadeland OL15.46+7.0411.15

D 13-14

2 500 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK18.587.35
2Vilde Årøen LykkeEmblem IL19.17+0.197.42
3Anine LomeHamar OK20.01+1.038.00
4Hedda Raadal BjørloHalden SK20.09+1.118.03
5Ingrid AaslundFet OL20.19+1.218.07
6Agnethe HasliSynnfjell OK20.22+1.248.08
7Mari Robøle LienHamar OK20.45+1.478.18
8Ingvil AhlsandNydalens SK21.07+2.098.26
9Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF21.37+2.398.38
10Vera MelkildFreidig21.38+2.408.39
11Nora TorgersenHalden SK21.42+2.448.40
12Lene Berg HanssenByåsen IL22.03+3.058.49
13Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange22.32+3.349.00
14Aurora GjølsjøOK Moss22.42+3.449.04
15Rikke IngesenSarpsborg OL23.00+4.029.12
16Thea Feiring HaltiaIL Tyrving23.02+4.049.12
17Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL23.05+4.079.14
18Marie Bakken SørensenFreidig23.32+4.349.24
19Guri SandvoldTynset IF23.35+4.379.26
20Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF23.49+4.519.31
21Marte Lien JohnsenByåsen IL24.13+5.159.41
22Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF24.46+5.489.54
23Marie BergstrømHalden SK26.13+7.1510.29
24Maria Ulseth SylteFreidig26.14+7.1610.29
25Karoline AuneHalden SK26.58+8.0010.47
26Tilde EineFossum IF28.05+9.0711.14
27Ingrid BredalenNittedal OL28.07+9.0911.14
28Hanna MoumHalden SK28.45+9.4711.30
29Guro Skari BergerLillehammer OK29.12+10.1411.40
30Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK35.03+16.0514.01
31Anna RenolenWing OK35.34+16.3614.13
32Anne Omholt BerrefjordLardal OL38.09+19.1115.15
33Emilie Sommerstad VeeIL Tyrving38.10+19.1215.16
Gina NygårdTynset IFdiskvalifisert
Mari Halvas-SvendsenHamar OKdiskvalifisert

D 13-16C

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina SveenElverum OK23.259.00
2Åse Karin LangbekkheiOs IL24.24+0.599.23
3Lotte Sølvsberg NorenHamar OK25.09+1.449.40
4Lisa JenssenHalden SK27.12+3.4710.27
5Agnes Lindstad BørresenHamar OK30.09+6.4411.35
6Kaja GræsbergLunderseter IL33.43+10.1812.58
7Marit SveenHamar OK41.02+17.3715.46
8Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.08.24+44.5926.18

D 15-16

4 100 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK29.547.17
2Gina GranstedtHalden SK31.10+1.167.36
3Emma ArnesenByåsen IL32.05+2.117.49
4Astrid FiskumIL Tyrving33.05+3.118.04
5Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange35.54+6.008.45
6Siri GrandalIL Tyrving36.05+6.118.48
7Marit Melby JacobsenLardal OL36.25+6.318.52
8Ingrid LundanesEmblem IL36.35+6.418.55
9Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett37.23+7.299.07
10Ida Feiring HaltiaIL Tyrving38.05+8.119.17
11Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving38.29+8.359.23
12Åshild KolstadMo OK39.01+9.079.30
13Ingunn RognsvågFana IL39.12+9.189.33
14Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering40.27+10.339.51
15Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett42.38+12.4410.23
16Malin SandstadFreidig44.43+14.4910.54
17Åshild Faller RåheimFet OL45.02+15.0810.59
18Stine NjåsteinIL Tyrving45.55+16.0111.11
19Stine Frogner TømmervoldHamar OK46.41+16.4711.23
20Sanna Fiskum NessFreidig47.17+17.2311.31
21Linn Hege RosoLardal OL54.52+24.5813.22
22Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.00.28+30.3414.44
23Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.06.58+37.0416.20
24Oda Q FossumFreidig1.08.01+38.0716.35
25Pernille OpheimFreidig1.14.33+44.3918.10

D 17-C

2 600 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid Kristin RuudNittedal OL20.267.51
2Marianne SveenElverum OK23.42+3.169.06
3Sissel BolstadTynset IF24.05+3.399.15
4Ingunn ScheiÅs-UMB Orientering24.32+4.069.26
5Anne Grethe GustavsenNittedal OL24.55+4.299.35
6Kjersti GullordGjø-Vard OL25.23+4.579.45
7Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange26.49+6.2310.18
8Kirsti NorstedHalden SK27.26+7.0010.33
9Målfrid NarumOL Vallset/Stange27.30+7.0410.34
10Anne Marit HagenGrue IL29.04+8.3811.10
11Kjersti AndresenHadeland OL29.35+9.0911.22
12Kristin FalkFossum IF30.07+9.4111.35
13Kari Lye MoumHalden SK31.49+11.2312.14
14Wenche BrobakkenSynnfjell OK32.18+11.5212.25
15Irene Mathilde SkiriBodø og Omegn IF Orientering32.19+11.5312.25
16Anne Berit RørlienFossum IF32.49+12.2312.37
17Kristin GjølsjøOK Moss33.16+12.5012.47
18Laila H. HerlyngGrue IL33.43+13.1712.58
19Synne BjerkeRudsbygd IL34.11+13.4513.08
20Mona Sandaker MyklesetVang OL34.35+14.0913.18
21Maren Green EnesVerdal OK34.40+14.1413.20
22Liv TennesWing OK35.27+15.0113.38
23Maja Seigerud HaugenLunderseter IL36.28+16.0214.01
24Linda FredhHamar OK39.20+18.5415.07
25Ann-Magritt SandeGjø-Vard OL39.38+19.1215.14
26Inger BjergaVaregg Fleridrett39.54+19.2815.20
27Janne Fossum MalmringFreidig40.55+20.2915.44
28Bente GreenVerdal OK41.20+20.5415.53
29Ingunn SvensrudLunderseter IL45.28+25.0217.29
30Kirsten SeiertunRudsbygd IL52.51+32.2520.19
31Ane Eline HerlyngGrue IL54.48+34.2221.04
Kjersti FrøislandVang OLdiskvalifisert

D 17-N

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Brenne AndersenVarteig OL16.428.47
2Anita TorsethGjø-Vard OL21.11+4.2911.08
3Bente AaslundFet OL24.04+7.2212.40

D 17-20

4 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida SætherFreidig41.378.40
2Idun BækkenNord-Østerdal OK48.07+6.3010.01
3Marte Hoff HagenByåsen IL48.33+6.5610.06
4Karoline HaugHamar OK51.30+9.5310.43
5Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF52.22+10.4510.54
6Karoline Dahl FosbyNTNUI53.44+12.0711.11
7Maria Dahl FosbyGimle IF54.53+13.1611.26
8Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF55.41+14.0411.36
9Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK56.23+14.4611.44
10Pia BlakeByåsen IL57.35+15.5811.59
11Toril Aasheim NymarkAskøy OL58.45+17.0812.14
12Ida Berg HanssenByåsen IL1.00.21+18.4412.34
13Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.02.07+20.3012.56
14Andrea VindalWing OK1.10.54+29.1714.46
15Jenny BrasethGimle IF1.11.26+29.4914.52
16Ane Svegård ByeByåsen IL1.26.55+45.1818.06
Eldbjørg NarumFossum IFdiskvalifisert
Kristi BergsetIL Vetendiskvalifisert
Nora Hui AndersenHamar OKdiskvalifisert

D 21-

4 800 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig34.077.06
2Gøril Rønning SundFrol IL35.54+1.477.28
3Elisabeth IngvaldsenKristiansand OK36.08+2.017.31
4Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK40.30+6.238.26
5Gøril FristadHalden SK42.14+8.078.47
6Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK45.22+11.159.27
7Marianne DæhliNTNUI45.24+11.179.27
8Iliana ShandurkovaHalden SK45.31+11.249.28
9Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK46.34+12.279.42
10Hege Holth JohannessenFreidig47.12+13.059.50
11Ida HopeOslostudentenes IK47.54+13.479.58
12Lone BrochmannBækkelagets SK48.00+13.5310.00
13Heidi TronbølFet OL48.41+14.3410.08
14Christine Turter SandvoldNydalens SK48.42+14.3510.08
15Eszter HorvatiIL Tyrving50.06+15.5910.26
16Mia KajsajunttiHamar OK50.31+16.2410.31
17Kristine FjellangerVaregg Fleridrett51.22+17.1510.42
18Bodil HolmströmHalden SK52.00+17.5310.50
19Hanne VefsnmoByåsen IL54.15+20.0811.18
20Marit Rønning SkoglundByåsen IL54.57+20.5011.26
21Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving55.00+20.5311.27
22Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL55.08+21.0111.29
23Selma TonjerNydalens SK55.40+21.3311.35
24Anna-Thekla TonjerElverum OK58.20+24.1312.09
25Unni ØygardLøten o-lag1.00.33+26.2612.36
26Ingvild BjørheiLillomarka OL1.05.09+31.0213.34
27Eva LutnæsCERN orienteering1.06.21+32.1413.49
Kari SvingheimVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Elin-Kristin HemSandefjord OKdiskvalifisert
Tone WigemyrBækkelagets SKdiskvalifisert
Kine GulliksenBækkelagets SKdiskvalifisert

D 35-

4 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja WingstedtHalden SK34.458.28
2Mari Angell-PetersenFreidig34.52+0.078.30
3Astrid KravdalGjø-Vard OL35.26+0.418.38
4Julie Finsrud LandeEidskog OL39.58+5.139.44
5Audrun UtskarpenOslostudentenes IK42.01+7.1610.14
6Elin BergsengLøten o-lag43.07+8.2210.30
7Margot Bolstad LynumFreidig48.53+14.0811.55
8Monica BerglundRingerike OL53.19+18.3413.00

D 40-

3 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runa Lien BackstrømHalden SK32.078.14
2Hanne Lerche RaadalHalden SK32.20+0.138.17
3Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF34.08+2.018.45
4Liv SchjervenLardal OL35.16+3.099.02
5Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF36.54+4.479.27
6Kari UlsethFreidig37.01+4.549.29
6Hege FeiringIL Tyrving37.01+4.549.29
8Tone AlmåsIL Leik40.29+8.2210.22
9Irene Felde OlaussenHalden SK40.39+8.3210.25
10Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering44.26+12.1911.23
11Mette Eline HeimstadRingerike OL50.57+18.5013.03
12Randi Brevig AuneHalden SK51.16+19.0913.08
13Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering53.22+21.1513.41
14Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL58.20+26.1314.57
15Maj Lisbet RønningFreidig1.30.25+58.1823.11

D 45-

3 900 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne NjåsteinIL Tyrving34.148.46
2Hege SolerødGjø-Vard OL35.45+1.319.10
3Mona Høiås SætherFreidig36.20+2.069.18
4Vanja StaffOL Toten-Troll36.38+2.249.23
5Inger Tone NygårdEgersund OK36.56+2.429.28
6Britt Vangen SandvoldTynset IF37.51+3.379.42
7Gro Sandstad EidsmoFreidig38.05+3.519.45
8Astrid BjørnerødOK Moss38.09+3.559.46
9Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK38.33+4.199.53
10Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering38.47+4.339.56
11Rine HanssenByåsen IL39.29+5.1510.07
12Sigrid MelkildFreidig39.55+5.4110.14
13Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL41.01+6.4710.31
14Hilde ForbordMalvik IL41.40+7.2610.41
15Marianne LykkeEmblem IL41.47+7.3310.42
16Åshild FlatebakkenIL Tyrving42.28+8.1410.53
17Anita StensethSynnfjell OK42.39+8.2510.56
18Lill-Kristin EngerModum OL44.19+10.0511.21
19Tove AasheimAskøy OL45.19+11.0511.37
20Tone Karina IngesenSarpsborg OL47.08+12.5412.05
21Nina-Beate LiabakkByåsen IL48.42+14.2812.29
22Ingvill SommerstadIL Tyrving1.00.42+26.2815.33
23Monica NordbrødenHalden SK1.03.59+29.4516.24
24Hanne SvegårdByåsen IL1.06.07+31.5316.57
Aase RanheimRingsaker OKdiskvalifisert

D 50-

3 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne MelkildFreidig40.2810.56
2Berit DanielsenIL Tyrving40.29+0.0110.56
3Marit Sylte LundanesEmblem IL44.46+4.1812.05
4Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF47.17+6.4912.46
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK48.07+7.3913.00
6Ingrid Lien JohnsenByåsen IL49.31+9.0313.22
7Anne WestergårdVaregg Fleridrett50.08+9.4013.32
8Anna GöhlmanIL Tyrving51.53+11.2514.01
9Ingrid RavnanOL Toten-Troll55.07+14.3914.53
10Sabine SchweigerByåsen IL56.47+16.1915.20
11Hege Næss BjørgulHalden SK57.18+16.5015.29
12Kjersti sommerstad JuveliLillomarka OL59.15+18.4716.00
13Elsie BrenneVarteig OL59.48+19.2016.09
14Gunhild BredesenVerdal OK1.02.49+22.2116.58
15Lisbeth SundsetvikHalden SK1.04.34+24.0617.27
16Ellen BøhmerLillehammer OK1.06.44+26.1618.02

D 55-

3 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari NatvigNittedal OL38.1010.18
2Kari OsmoenOs IL40.12+2.0210.51
3Birgit KorvaldNydalens SK41.00+2.5011.04
4Magnhild ForsethFrol IL41.55+3.4511.19
5Grete Berge OwrenFreidig42.42+4.3211.32
6Anne SørumRingsaker OK43.33+5.2311.46
7Guri LarsenLillehammer OK44.45+6.3512.05
8Gro SolnørdalRudsbygd IL45.20+7.1012.15
9Randi NilstadIL Tyrving47.29+9.1912.50
10Kari UndrumElverum OK53.21+15.1114.25
11Elle M. MelbyeHeming Orientering54.20+16.1014.41
12Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange54.27+16.1714.42
13Bente Tangen WikstrømRingsaker OK1.02.04+23.5416.46
14Tove BakkenLillehammer OK1.06.45+28.3518.02

D 60-

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sylvia AndersenElverum OK43.0011.56
2Sidsel StorihleRingsaker OK46.52+3.5213.01
3Stina ElfvingByåsen IL49.42+6.4213.48
4Marit TyldumRudsbygd IL51.12+8.1214.13

D 65-

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF40.3911.17
2Katharina Mo BergeFreidig54.49+14.1015.13
3Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK1.03.22+22.4317.36
4Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.04.29+23.5017.54
5Liv RøeRudsbygd IL1.15.04+34.2520.51
Inger K BrøndboOL Vallset/Stangediskvalifisert
Anne-Berit Kyhring KarsetSteinkjer OKdiskvalifisert

D 70-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig31.3512.08
2Anne-Britt NilsenKjelsås IL37.12+5.3714.18
3Åse KonstElverum OK1.23.43+52.0832.11
Vesle Mari PranOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

D 75-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK41.4416.03
Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H -10

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Tor Erling GjølsjøOK Moss27.29+3.3111.27
0Vegard RanestadHamar OK26.01+2.0310.50
0Birk ThorstensenOppsal Orientering47.51+23.5319.56
0Alfred BjørnerødOK Moss23.149.40
0Vegard Ulseth SylteFreidig37.55+13.5715.47
0Mats LindaasElverum OK35.33+11.3514.48
0Arthur BrunborgNittedal OL35.39+11.4114.51
0Liam Viggo WingstedtHalden SK38.26+14.2816.00
0Jonas KroghOppsal Orientering34.00+10.0214.10
0Mikkel BerglundRingerike OL23.589.59
0Sander Tonjer FingarsenElverum OK31.34+7.3613.09

H 11-12

2 400 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF19.528.16
1Jørgen SchjølbergTynset IF19.528.16
3Bendik EliassenFredrikstad SK20.06+0.148.22
4Gard Årøen LykkeEmblem IL20.54+1.028.42
5Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK21.30+1.388.57
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL21.53+2.019.07
7Sondre Robøle LienHamar OK21.57+2.059.08
8Frikk DukefossLillehammer OK22.07+2.159.12
9Jonas GrønliFreidig22.20+2.289.18
10Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett22.50+2.589.30
11Elias BergsetIL Veten23.22+3.309.44
12Jonatan AuneHalden SK23.50+3.589.55
13Lars SandstadFreidig24.39+4.4710.16
14Vebjørn Blom-HagenFossum IF25.17+5.2510.32
15Jonas VindalWing OK25.40+5.4810.41
16Sven Bergset LangvikIL Veten26.30+6.3811.02
17Grunde IsaksætreGrue IL29.53+10.0112.27
18Ole Øivind NorstedHalden SK31.31+11.3913.07
19John Arne TorpLunderseter IL32.50+12.5813.40
20Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering35.50+15.5814.55
21Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK38.14+18.2215.55
22Nikolai RenolenWing OK51.24+31.3221.25
23Jakob HøsøienTynset IF52.52+33.0022.01

H 11-12N

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Omholt BerrefjordLardal OL12.278.53
2Audun BørkeRaumar Orientering17.31+5.0412.30
3Even BørkeRaumar Orientering19.21+6.5413.49
4Cristian Foss VaalandHamar OK21.14+8.4715.10

H 13-14

3 200 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering19.306.05
2Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving20.05+0.356.16
3Leif BlakeByåsen IL20.34+1.046.25
4Lavran ThorstensenOppsal Orientering21.26+1.566.41
5Eskil FrøislandVang OL21.49+2.196.49
6Oscar LyngenFrol IL22.38+3.087.04
7Mats EidsmoFreidig22.41+3.117.05
8Sverre NarumOL Vallset/Stange23.27+3.577.19
9Sigurd GjerdingenHadeland OL23.37+4.077.22
10Andreas BjørgenOL Vallset/Stange23.42+4.127.24
11Erik Hæstad BjørnstadFossum IF24.42+5.127.43
12Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange25.30+6.007.58
13Niels Christian HellerudHalden SK25.32+6.027.58
14Mathias VindalWing OK25.33+6.037.59
15Thomas KortNord-Østerdal OK25.57+6.278.06
16Hallstein Bondhus OftenTynset IF26.08+6.388.10
17Anders Johan RogneNittedal OL26.25+6.558.15
18Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK26.28+6.588.16
19Audun Melby JacobsenLardal OL26.42+7.128.20
20Elias ØhmanGjø-Vard OL26.52+7.228.23
21Njaal Ellegaard MelbyHamar OK27.07+7.378.28
22Lars MoenHamar OK27.34+8.048.36
23Herman BrunborgNittedal OL27.42+8.128.39
24Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering28.33+9.038.55
25Fredrik SveenVang OL28.41+9.118.57
26Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF29.05+9.359.05
27Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF30.03+10.339.23
28Samuel BraatenOdal OL - Orientering32.08+12.3810.02
29Kristian Fredrik LynumFreidig32.12+12.4210.03
30Even Svegård ByeByåsen IL32.59+13.2910.18
31Even LindaasElverum OK33.36+14.0610.30
32Ole Johan BråtenVang OL33.54+14.2410.35
33Alexander Skaug YtterbølHalden SK35.20+15.5011.02
34Sondre SkytterenGrue IL39.01+19.3112.11
35Are LodgaardByåsen IL40.13+20.4312.34
Simen Gran BlystadLøten o-lagdiskvalifisert

H 13-16C

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias HermstadFreidig24.059.15
2Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK26.23+2.1810.08
3Carl Håkon EspelundHalden SK54.47+30.4221.04

H 13-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Erik SandelinRotsundelv IL19.3910.20

H 15-16

4 400 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend Nilsen SandnesEmblem IL25.395.49
2Håkon Raadal BjørloHalden SK26.24+0.455.59
3Ivar Jevne ArnesenHamar OK29.18+3.396.39
4Kristian Nilsen SandnesEmblem IL29.51+4.126.47
5Brage JørumByåsen IL30.21+4.426.53
6Amund HoelRaumar Orientering30.28+4.496.55
7Peter NordbrødenHalden SK30.43+5.046.58
8Anders HagaRaumar Orientering33.20+7.417.34
9Olav Andreas RemmenOL Trollelg33.56+8.177.42
10Erlend Kvittum NytrøenTynset IF34.29+8.507.50
11Are Helle MårdalenFreidig35.04+9.257.58
12Petter Vangen LunåsmoTynset IF37.01+11.228.24
13Halvard Seim GrøvlenOL Trollelg37.53+12.148.36
14Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering38.21+12.428.42
15Lars Gustav RogneNittedal OL38.53+13.148.50
16Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett40.22+14.439.10
17Nils Ola KvamFreidig40.32+14.539.12
18Kristoffer NygårdEgersund OK40.38+14.599.14
19Preben AntonsenByåsen IL41.13+15.349.22
20Even LIndstad BørresenHamar OK41.19+15.409.23
21Håkon Østraat SævareidHalden SK42.50+17.119.44
22Karl Kristen GjølsjøOK Moss43.21+17.429.51
23Magnus WølnebergIL Tyrving43.29+17.509.52
24Håvard EidsmoFreidig43.35+17.569.54
25Trygve Bondhus OftenTynset IF44.08+18.2910.01
26Martin NordviGrue IL46.12+20.3310.29
27Sverre Bang StøengHamar OK46.29+20.5010.33
28Peter Martinus Freyborg UranGimle IF49.06+23.2711.09
29Adrian OpheimFreidig49.35+23.5611.16
30Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving52.07+26.2811.50
31Nikolai TorpLunderseter IL59.02+33.2313.24
32Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.02.01+36.2214.05
Sindre Bergane JanssonSiggerud ILdiskvalifisert
Bjarte BergsetIL Vetendiskvalifisert

H 17-C

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudmund JenssenHalden SK20.357.55
2Bård MoumHalden SK21.45+1.108.21
3Tor SætabergetLunderseter IL22.40+2.058.43
4Torstein  BergLøten o-lag23.49+3.149.09
5Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering25.21+4.469.45
6Geir Ole VeeIL Tyrving29.09+8.3411.12
7Kasper KoppangIL Veten37.59+17.2414.36
Håvard BjørgenOL Vallset/Stangediskvalifisert

H 17-N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Pål SnapaGrue ILdiskvalifisert

H 17-20

4 900 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nick HannVerdal OK29.486.04
2Simen BordalRingsaker OK30.59+1.116.19
3Anders Felde OlaussenHalden SK31.20+1.326.23
4Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett32.14+2.266.34
5Simen Jevne ArnesenHamar OK33.25+3.376.49
6Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett34.11+4.236.58
7Adrian OpheimMåren OK35.17+5.297.12
8Vegard Rønning HuberHamar OK35.30+5.427.14
9Tommi LuchsingerKongsberg OL36.04+6.167.21
10Håkon KindemGimle IF36.11+6.237.23
11Anders Sommerstad JuveliLillomarka OL36.51+7.037.31
12Oskar RøenVaregg Fleridrett37.14+7.267.35
13Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK37.23+7.357.37
14Bjørn LundanesEmblem IL37.47+7.597.42
15Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL38.39+8.517.53
16Kristian GræsliHamar OK38.49+9.017.55
17Rein Helle MårdalenFreidig39.10+9.227.59
18Lars BredalenNittedal OL40.29+10.418.15
19Olai Stensland LillevoldFossum IF41.43+11.558.30
20Øyvind WiggenByåsen IL41.47+11.598.31
21Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)42.00+12.128.34
22Jørgen ElisenbergHamar OK43.23+13.358.51
23Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK43.25+13.378.51
24Matias Sølvsberg NorenHamar OK44.20+14.329.02
25Endre AaenStjørdals-Blink Orientering45.49+16.019.21
26Torgeir SulheimLillehammer OK47.20+17.329.39
27Ola KeiseråsIL Leik47.53+18.059.46
28Håkon NjåsteinIL Tyrving47.57+18.099.47
29Martin SandelinRotsundelv IL48.31+18.439.54
30Krister HovdeRingsaker OK49.36+19.4810.07
31Robin Bergane JanssonSiggerud IL49.48+20.0010.09
32Ådne BredesenVerdal OK59.52+30.0412.13
33Andreas AlvemGimle IF1.00.19+30.3112.18
34Markus TræenMarkane IL1.09.31+39.4314.11
35Marius StaffOL Toten-Troll1.09.42+39.5414.13
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Stian JensenHamar OKdiskvalifisert
Sondre KristiansenIL Vetendiskvalifisert
Toralf Foss VaalandHamar OKdiskvalifisert

H 21-

4 900 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil WingstedtHalden SK26.105.20
2Jostein AndersenKristiansand OK27.03+0.535.31
3Vincent CoupatHalden SK28.45+2.355.52
4Tomas EidsmoFreidig29.29+3.196.01
5Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering30.08+3.586.08
6Sverre Waaler KaasNydalens SK30.15+4.056.10
7Ragnar TonjerNydalens SK30.35+4.256.14
8Knut Sveinung RekaaFreidig30.48+4.386.17
9Eirik Kamstrup HovindNTNUI30.51+4.416.17
10Jan SchmidOL Trollelg30.52+4.426.17
11Ruslan GlebovIL Tyrving31.03+4.536.20
12Simen AamodtNTNUI31.15+5.056.22
13Lacho IlievHalden SK31.20+5.106.23
14Øyvind HelgerudHalden SK31.32+5.226.26
15Wojciech KowalskiIL Tyrving31.48+5.386.29
16Eskil Sande GullordRaumar Orientering31.53+5.436.30
17Yngve SkogstadFrol IL31.56+5.466.31
18Thomas Natvig ÅrstadNTNUI32.05+5.556.32
19Per AndreassonIfk Gøteborg33.08+6.586.45
20Andreas MagerøyFrol IL33.39+7.296.52
21Øyvind EngerNTNUI34.24+8.147.01
22Morten Nilstad PettersenIL Tyrving34.41+8.317.04
23Fredrik RosenqvistIL Tyrving34.45+8.357.05
24Espen JakobsenNTNUI34.46+8.367.05
25Niklas ProforsVaregg Fleridrett34.54+8.447.07
26Hans Gunnar OmdalKristiansand OK34.57+8.477.07
27Trygve OlsenNTNUI35.16+9.067.11
28Stefan AnderssonIfk Gøteborg35.58+9.487.20
29Martin HosetNTNUI37.11+11.017.35
29Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK37.11+11.017.35
31Simen SmestadBækkelagets SK37.28+11.187.38
31Vegard DanielsenKristiansand OK37.28+11.187.38
33Snorre HansenByåsen IL37.29+11.197.38
34Tommy SchmidOL Trollelg37.50+11.407.43
35Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK39.09+12.597.59
36Magnus Kristian MoNydalens SK39.16+13.068.00
37Lars GrøndalenHamar OK40.13+14.038.12
38Øystein AlvestadNydalens SK45.08+18.589.12
39Stian OverskeidIndre Østfold OK50.15+24.0510.15
40Even HaugOL Vallset/Stange52.09+25.5910.38
41Audun FingarsenElverum OK1.04.17+38.0713.07
42Morten TangenHamar OK1.04.39+38.2913.11
Lars Sandstad SkjesetFrol ILdiskvalifisert
Jonas NordströmHalden SKdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Sondre Sande GullordNTNUIdiskvalifisert

H 35-

4 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL35.017.57
2Rune BrunborgNittedal OL38.10+3.098.40
3Tor Kristian BuraasVang OL39.34+4.338.59
4Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn42.05+7.049.33
Morten FismenFossum IFdiskvalifisert

H 40-

4 400 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen DanevadFredrikstad SK28.066.23
2Andreas SylteFreidig30.44+2.386.59
3Lars Gøran KletthagenSynnfjell OK32.28+4.227.22
4Lars BerglundRingerike OL32.29+4.237.22
5Espen BergstrømHalden SK32.57+4.517.29
6Vegard GrønliFreidig33.09+5.037.32
7Bjørnar LynumFreidig33.25+5.197.35
8Martin ØhmanGjø-Vard OL34.22+6.167.48
9Geir TorgersenHalden SK35.17+7.118.01
10Torbjørn Blom-HagenFossum IF37.35+9.298.32
11Geir SchjølbergTynset IF38.31+10.258.45
12Pål JevanordOL Trollo38.50+10.448.49
13Asgeir LiumFet OL39.49+11.439.02
14Hans JevanordFossum IF40.50+12.449.16
15Olle MalmringFreidig40.51+12.459.17
16Thomas LieFredrikstad SK41.42+13.369.28
17Brage KeiseråsIL Leik43.43+15.379.56
18Runar ThorstensenOppsal Orientering43.45+15.399.56
19Arnstein DaleOL Vallset/Stange44.39+16.3310.08
20Even ErlienGjø-Vard OL45.55+17.4910.26
21Arne SørliEidskog OL50.47+22.4111.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Torger HøsøienTynset IF51.08+23.0211.37
23Øyvind EdvardsenRingsaker OK52.44+24.3811.59
24Martin SkytterenGrue IL54.28+26.2212.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Sigbjørn NygårdTynset IF1.03.54+35.4814.31
26Espen TorsethGjø-Vard OL1.28.07+1.00.0120.01

H 45-

4 200 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil BjørloHalden SK25.346.05
2Knut HagenByåsen IL30.49+5.157.20
3Tore BredalenNittedal OL31.03+5.297.23
4Jan Ola PedersenVang OL31.21+5.477.27
5Are StrandlieGjø-Vard OL31.50+6.167.34
6Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering32.16+6.427.40
7Svend Arne YtterbølHalden SK32.24+6.507.42
8Kristian LøvåsVaregg Fleridrett32.33+6.597.45
9Tore NymarkAskøy OL32.43+7.097.47
10Guttorm L EggeOslostudentenes IK33.48+8.148.02
11Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett33.56+8.228.04
12Arild H ClausenFreidig34.02+8.288.06
13Geir PaulsenOL Trollelg35.22+9.488.25
14Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag35.31+9.578.27
15Ole IngesenSarpsborg OL36.30+10.568.41
16Anders BergsetIL Veten37.36+12.028.57
17Bjørn Gaute HerlyngGrue IL37.55+12.219.01
18Jonas HaltiaIL Tyrving38.31+12.579.10
18Stein Magnus MoenGrue IL38.31+12.579.10
20Einar TesloHadeland OL39.44+14.109.27
21Agnar RenolenWing OK40.43+15.099.41
22Frode ØdegårdstuenSynnfjell OK41.43+16.099.55
23Jan Erik AalbergBækkelagets SK42.44+17.1010.10
24Viggo EriksenFossum IF43.25+17.5110.20
25Øystein WiggenByåsen IL44.00+18.2610.28
26Geir Arne LodgaardByåsen IL44.06+18.3210.30
27Jon SkriubakkenPorsgrunn OL46.33+20.5911.05
28Torkjel NesheimIL Tyrving47.52+22.1811.23
29Marius EnesVerdal OK50.06+24.3211.55
30Erling ByeByåsen IL52.48+27.1412.34
31Jon VindalWing OK54.27+28.5312.57
32Helge BrynestadRingsaker OK1.10.42+45.0816.50

H 50-

4 200 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)27.506.37
2Jan GranstedtHalden SK29.41+1.517.04
3Lars Roger LundanesEmblem IL31.03+3.137.23
4Bjørn SolbergseterAustmarka IL31.18+3.287.27
5Jostein MårdalenFreidig31.41+3.517.32
6Johan LundeIL Koll32.56+5.067.50
7Bjørn Henning GrandalIL Tyrving34.40+6.508.15
8Petter GullikstadRøros IL35.06+7.168.21
9Onno VerberneOL Toten-Troll35.27+7.378.26
10Terje GullordGjø-Vard OL35.46+7.568.30
11Arve OpheimMåren OK35.56+8.068.33
12Tormod JensenSarpsborg OL36.37+8.478.43
13Owen WestergårdVaregg Fleridrett36.50+9.008.46
14Stein Arne NegårdVang OL38.42+10.529.12
15Jan Arild JohnsenFossum IF39.00+11.109.17
16Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL39.04+11.149.18
17Bjørn Erik JohnsenByåsen IL39.07+11.179.18
18Kjell Einar AndersenVarteig OL40.03+12.139.32
19Frode KamsvågIL Tyrving40.13+12.239.34
20Bernt RognesFreidig41.28+13.389.52
21Per EngebakkenNord-Østerdal OK41.56+14.069.59
22Roar PedersenOppsal Orientering42.04+14.1410.00
23Bjarte LindstadOL Toten-Troll42.14+14.2410.03
24Sturla SætherFreidig44.08+16.1810.30
25Erik BlakeByåsen IL46.50+19.0011.09
26Are NjåsteinIL Tyrving46.57+19.0711.10
27Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering48.49+20.5911.37
28Kristian BjørgulHalden SK48.52+21.0211.38
29Morten KongsbergIL Tyrving49.21+21.3111.45
30Tore LindaasElverum OK52.46+24.5612.33
31Mads LillevoldÅs-UMB Orientering55.58+28.0813.19
32Ivar BergsetIL Veten1.08.36+40.4616.20
Terje BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 55-

3 700 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving26.477.14
2Nils HæstadFossum IF27.12+0.257.21
3Geir OwrenFreidig28.02+1.157.34
4Arild NordsveenRingsaker OK28.09+1.227.36
5Tore NilsenElverum OK28.34+1.477.43
6Arne OkkenhaugVerdal OK29.39+2.528.00
7Eirik VefsnmoByåsen IL33.32+6.459.03
8Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK33.51+7.049.08
9Sven Reidar TonjerIL Tyrving35.02+8.159.28
10Jørn NordbrødenHalden SK35.46+8.599.40
11Bård NatvigNittedal OL35.58+9.119.43
12Alf PettersenIL Tyrving36.26+9.399.50
13Lars-Erik FiskumIL Tyrving36.31+9.449.52
14Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL36.58+10.119.59
15Karl Aasmund ErøyOK Moss37.41+10.5410.11
16Dag SulheimLillehammer OK39.36+12.4910.42
17Morten SkoglundByåsen IL42.07+15.2011.22
18John HofossHadeland OL43.55+17.0811.52
19Tommy GullordGjø-Vard OL44.02+17.1511.54
20Dagfinn EnesVerdal OK44.19+17.3211.58
21Kjell Joar RognstadLillehammer OK51.03+24.1613.47
22Pål HellerudHalden SK52.55+26.0814.18
23Ivar LindsethRingerike OL1.07.10+40.2318.09

H 60-

3 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne TiltnesIL Tyrving31.558.51
2Are EriksenOslostudentenes IK32.28+0.339.01
3Knut MalmoRingsaker OK32.57+1.029.09
4Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL33.31+1.369.18
5Stein NordviElverum OK35.59+4.049.59
6Bjørn BergerByåsen IL37.14+5.1910.20
7Sveinung RekaaNotodden OL38.24+6.2910.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss40.03+8.0811.07
9Steinar MariussenElverum OK43.13+11.1812.00
10Paul SkjakerHadeland OL44.05+12.1012.14
11Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett51.02+19.0714.10
Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert

H 65-

3 600 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per FosserIndre Østfold OK31.458.49
2Paul Martin BergRudsbygd IL32.28+0.439.01
3Eldar BørsumBækkelagets SK32.44+0.599.05
4Helge RevhaugRingerike OL33.21+1.369.15
5Knut SkjesetVang OL33.55+2.109.25
6Tore Angell-PetersenFreidig34.39+2.549.37
7Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering36.07+4.2210.01
8Magne SmelandVang OL36.14+4.2910.03
9Hasse BergstrømIL Tyrving36.35+4.5010.09
10Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering37.54+6.0910.31
11John Birger SkansenRudsbygd IL38.14+6.2910.37
12Knut WikstrømRingsaker OK39.18+7.3310.55
13Rolf KarsetSteinkjer OK39.56+8.1111.05
14Håkon HalvorsenElverum OK40.02+8.1711.07
15Nils Olav VennevikFreidig41.17+9.3211.28
16Tore KisteOK Nidarøst44.34+12.4912.22
17Knut StertenGjø-Vard OL45.18+13.3312.35
18Arne LandeBø OL45.49+14.0412.43
19Geir TrøanKolbotn og Skimt OL46.02+14.1712.47
20Vidar BackstrømHalden SK46.48+15.0313.00
21Svein HoveByåsen IL48.05+16.2013.21

H 70-

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL25.108.40
2Olav HøiåsVang OL26.39+1.299.11
3Gunnar ØsterbøFreidig28.01+2.519.39
4Helge BjaalandHeming Orientering35.04+9.5412.05
5Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering39.10+14.0013.30
6Jon Vegard LundeLillehammer OK41.59+16.4914.28
7Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange42.13+17.0314.33
8Erik EngebråtenRudsbygd IL46.21+21.1115.58
9Halvor SvenkerudElverum OK1.16.54+51.4426.31

H 75-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL29.5110.17
2Lars MauritzsenVadsø SK34.47+4.5611.59
3Hans RuudHamar OK55.11+25.2019.01
Iver RognstadHadeland OLdiskvalifisert

H 80-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK45.3515.43
2Mads BergNord-Østerdal OK47.55+2.2016.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor