Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestmjøsacup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsacup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 22 mai 2019

A

2 260 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK16.567.29
2Lars LienGjø-Vard OL17.04+0.087.33
3Jakob MoOL Toten-Troll20.15+3.198.57
4Sigurd KvammeOL Toten-Troll20.26+3.309.02
5Sigmund HansenGjø-Vard OL20.27+3.319.02
6Øyvind LienGjø-Vard OL20.28+3.329.03
7Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering21.53+4.579.40
8Håvard KvammeOL Toten-Troll21.59+5.039.43
9Ida HjorthGjø-Vard OL22.30+5.349.57
9Nils Harald StaffOL Toten-Troll22.30+5.349.57
11Agnethe HasliBækkelagets SK23.01+6.0510.11
12Emma Visted-HansenGjø-Vard OL23.42+6.4610.29
13Even LienGjø-Vard OL24.03+7.0710.38
14Frode HjorthHamar OK24.24+7.2810.47
15Even ErlienGjø-Vard OL25.14+8.1811.09
16Roar SkoglundGjø-Vard OL25.40+8.4411.21
17Hildegunn LindstadOL Toten-Troll26.17+9.2111.37
18Bjarte LindstadOL Toten-Troll26.33+9.3711.44
19Vanja StaffOL Toten-Troll26.59+10.0311.56
20Stein Arne NegårdVang OL27.01+10.0511.57
21Frode PaulsenGjø-Vard OL28.53+11.5712.46
22May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL29.06+12.1012.52
23Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll29.38+12.4213.06
24Lars Olav FjoseGjø-Vard OL31.12+14.1613.48
25Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering31.18+14.2213.50
26Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering31.32+14.3613.57
27Erik HasliSnertingdal IF Orientering31.52+14.5614.06
28Erik GrøndalenHamar OK32.09+15.1314.13
29Margrete JørandliGjø-Vard OL32.29+15.3314.22
30Berit BergsetGjø-Vard OL35.20+18.2415.38
31Erik HaugenRingsaker OK36.07+19.1115.58
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLikke startet
Einar LundHamar OKikke startet
Hege SolerødGjø-Vard OLikke startet
Anders SollienOL Toten-Trollikke startet

B

1 860 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HøieGjø-Vard OL18.149.48
2Thea SlotnæsSnertingdal IF Orientering22.10+3.5611.55
3Mats LigaardenGjø-Vard OL22.25+4.1112.03
4Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL26.44+8.3014.22
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll26.44+8.3014.22
6Terje MalmHamar OK29.56+11.4216.05
7Berit RøsteRingsaker OK31.07+12.5316.43
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Jørgen SolheimGjø-Vard OLdiskvalifisert
Guro MoOL Toten-Trollbrutt
Espen TorsethGjø-Vard OLikke startet

C

1 460 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL12.288.32
2Johannes HøieGjø-Vard OL13.24+0.569.10
3Ole Roald RimeGjø-Vard OL14.08+1.409.40
4Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL16.46+4.1811.29
5Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL19.15+6.4713.11
6Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL21.27+8.5914.41
7Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL24.14+11.4616.35
8Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL25.52+13.2417.43

N

1 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OLfullført
Isak RimeGjø-Vard OLfullført
Daniel SkistadGjø-Vard OLfullført
Tobias SkoglundGjø-Vard OLfullført
Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OLfullført
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLfullført
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival