Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 7
Arrangørorganisasjon: IL Hauken
Dato: torsdag 23 mai 2019

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK24.15
2Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL37.17+13.02

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie KristensenPorsgrunn OL36.21

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL44.32
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL54.45+10.13

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL55.16

D 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rita RaastadSkien OK26.35
2Tina Therese Solem BorgenSkien OK29.37+3.02
3Ingunn GåsoddenSkien OK30.18+3.43
4Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi31.37+5.02
5Jorunn Brun SagaSkien OK44.51+18.16

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry AakreSkien OK1.05.40

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL57.34
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL59.56+2.22
Hilde VassendPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid StrandeSkien OK35.30
2Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL1.04.51+29.21

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Magnus StoremyrIL Hauken50.50

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken30.11

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL35.19
2Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL59.12+23.53
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL59.57+24.38

H 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL43.33
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL44.52+1.19
3Erling GrammeltvedtOK Skeidi45.42+2.09
4Halvard KornmoPorsgrunn OL55.08+11.35
5Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL58.51+15.18
6Børge NordliPorsgrunn OL1.14.45+31.12

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Endre LaurantsenSkien OK20.32
2Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL26.29+5.57
3Vidar RugsetSkien OK27.33+7.01

H 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL46.40
2Pål WinbergOK Skeidi51.22+4.42
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.04.13+17.33
4Lars Rune LieOK Skeidi1.06.45+20.05
5Truls FjeldstadPorsgrunn OL1.21.41+35.01

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL50.08
2Arve GlittumOK Skeidi50.38+0.30
3Morten HamreIL Hauken52.39+2.31
4Jan GatevoldPorsgrunn OL53.27+3.19
5Inge GlittumOK Skeidi57.49+7.41
6Espen RaastadSkien OK58.09+8.01
7Bjørn PollandOK Skeidi1.02.09+12.01
8Bjørn Richard KirsteSkien OK1.27.42+37.34
Øyvind FlaattenOK Skeididiskvalifisert

H 60-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune LaurantsenSkien OK46.24
2Tom SagaSkien OK53.46+7.22
3Kay JørgensenPorsgrunn OL1.02.24+16.00
4Dag KristensenOK Skeidi1.03.25+17.01
5Kjell MeenPorsgrunn OL1.08.11+21.47
6Atle RemmePorsgrunn OL1.08.21+21.57
7Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.11.11+24.47
8Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.14.15+27.51
9Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.20.08+33.44

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob KløverødPorsgrunn OL41.41
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK44.44+3.03
3Rolf LyePorsgrunn OL45.27+3.46
4Tor Eivind EdvardsenLarvik OK54.16+12.35

Fri løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sigurd HoltskogSkien OK41.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor