Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering Day

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering Day
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 15 mai 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 4 dager! (var først til å svare)

H Lang

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SkårbøUllensaker OL41.17
2Christoffer SlettenUllensaker OL41.44+0.27
3Simen ElvhaugGjerdrum OL44.03+2.46
4Anders HorveiFrogner IL47.50+6.33
5Gaute FosstveitRaumar OL49.18+8.01
6Terje BråtenUllensaker OL49.42+8.25
7Geir ElvhaugGjerdrum OL53.52+12.35
8Geir AndersenEidsvoll OL56.35+15.18
9Øistein Fagerli NæssGjerdrum OL57.40+16.23
10Robert ØksnesGjerdrum OL1.01.24+20.07
11John HofossHadeland OL1.03.54+22.37
12Pål NæssGjerdrum OL1.05.09+23.52
13Christopher G. HøeUllensaker OL1.09.28+28.11
14Kristian RyenUllensaker OL1.32.20+51.03
Bent SkatvedtUllensaker OLdiskvalifisert

D Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid RappGjerdrum OL1.03.54
2Eline AndersenGjerdrum OL1.30.26+26.32

H Mellom

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar StrømstadUllensaker OL37.11
2Per SørbergFrogner IL39.38+2.27
3Odd GundersenEidsvoll OL40.22+3.11
4Dolf OkkermanPrivat42.13+5.02
5Odd SlettenUllensaker OL42.38+5.27
6Kevin RommetvedtEidsvoll OL42.56+5.45
7Jan Tore GundersenEidsvoll OL43.38+6.27
8Elias Ekroll BjerkeGjerdrum OL50.54+13.43
9Anders BjerkeGjerdrum OL51.39+14.28
10Mathias AndreassenUllensaker OL51.44+14.33
11Frank AndreassenUllensaker OL51.58+14.47
Andreas HansenPrivatdiskvalifisert
Kjetil HaugGjerdrum OLdiskvalifisert

D Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ella Sofia Gudim HaugGjerdrum OL58.56
2Anne ArntzenGjerdrum OL59.40+0.44
3Tina ØkernFrogner OL1.25.21+26.25

H Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus GlomnesGjerdrum OL21.49
2Bjørn NørveGjerdrum OL28.41+6.52
3Sjur NilsenGjerdrum OL29.13+7.24
4Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim30.05+8.16
5Erling AmdahlEidsvoll OL36.54+15.05
6Alvin AndersenEidsvoll OL37.13+15.24
7Ivar MinkenGjerdrum OL39.00+17.11
8Stig WiikUllensaker OL45.57+24.08
Jakob Ramse DønåsenGjerdrum OLdiskvalifisert

D Kort

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora SørbergFrogner IL23.49
2Tuva NørveGjerdrum OL33.57+10.08
3Unni GlomnesGjerdrum OL36.31+12.42
4Eline Eggen AndreassenUllensaker OL40.40+16.51
5Leah Larsson WiikUllensaker OL41.34+17.45
6Trine Ruud BråtenUllensaker OL41.45+17.56
7Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL45.31+21.42
8Oline SlåstadUllensaker OL48.14+24.25
9Ragnhild HaugenUllensaker OL52.02+28.13
10Kine KolstadmoenGjerdrum OL59.11+35.22

H Nybegynner

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jacob WeiderUllensaker OL25.43
2Harald WeiderUllensaker OL25.44+0.01
3Hallvard SlettåsGjerdrum OL26.06+0.23
4Magnus BergBjerke IL34.13+8.30
5Tom MacLachlanGjerdrum OL45.35+19.52

D Nybegynner

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny Ringkilen JohansenGjerdrum OL20.14
2Jenny SlåstadUllensaker OL29.00+8.46
3Klara SlåstadUllensaker OL33.29+13.15
4Nora Flyholm BergBjerke IL38.54+18.40
5Maja Viketun SvenkerudBjerke IL39.01+18.47
6Elanor MacLachlanGjerdrum OL44.37+24.23
7Andrea Sofie WahlUllensaker OL54.19+34.05
8Camilla FosstveitUllensaker OL54.27+34.13
9Erle FosstveitUllensaker OL54.36+34.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor