Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: tirsdag 21 mai 2019

Eidskog OL

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Noah HalvorsrudN-LØYPE (31)11.197.32
1Asbjørn LandeH-16C (4)19.448.58
1Ragnar LandeH-16AB (1)55.1213.27
1Eivind Lande17-AB (17)31.437.44
2John Tangen17-C (14)20.01+0.049.05
2Ida Marianne BergersenN-LØYPE (31)14.51+3.329.54
3Aleksander Tangen HoltetH-16C (4)30.27+10.4313.50
3Vilje Linnea FalchN-LØYPE (31)15.14+3.5510.09
3Jon Ivar Bergersen17-AB (17)38.17+6.349.20
3Jonny Halvorsrud17-C (14)24.59+5.0211.21
4Kai Jostein Bergersen17-C (14)25.22+5.2511.31
4Lauritz Palmstrøm-StolpeH-16C (4)38.29+18.4517.29
5Haakon StolpeN-LØYPE (31)16.15+4.5610.50
6Elin Føyen17-C (14)25.44+5.4711.41
6Marissa Penelope BergersenN-LØYPE (31)16.17+4.5810.51
7Cecilie MørchN-LØYPE (31)17.13+5.5411.28
7Stig Føyen17-C (14)26.18+6.2111.57
8Klaus Engen17-C (14)26.33+6.3612.04
8Marielle RudbergN-LØYPE (31)17.18+5.5911.32
9Leif Billingsø17-AB (17)44.20+12.3710.48
9Julie Finsrud LandeN-LØYPE (31)19.21+8.0212.54
9Bård Bergersen17-C (14)26.57+7.0012.14
10Tale FalchN-LØYPE (31)20.09+8.5013.26
10Arne Sørli17-AB (17)46.47+15.0411.24
10Lene Føyen17-C (14)27.17+7.2012.24
11Synne SørliN-LØYPE (31)20.11+8.5213.27
11Hanne Narvestad17-AB (17)48.46+17.0311.53
12Nora HalvorsrudN-LØYPE (31)20.23+9.0413.35
12Oddbjørn Bergersen17-C (14)30.15+10.1813.44
13Niklas Stolpe17-AB (17)55.05+23.2213.26
13Sondre LienN-LØYPE (31)20.36+9.1713.44
14Tuva Maria BergersenN-LØYPE (31)20.41+9.2213.47
14Erlend Sørli GrandeN-LØYPE (31)20.41+9.2213.47
14Hallvard Narvestad17-C (14)32.42+12.4514.51
16Leonie BergersenN-LØYPE (31)20.45+9.2613.50
16Glenn Bergersen17-AB (17)2.00.00+1.28.1729.16
16Philip Føyen17-AB (17)2.00.00+1.28.1729.16
17Alexandra BergersenN-LØYPE (31)20.58+9.3913.58
18Emrik LienN-LØYPE (31)21.00+9.4114.00
19Hilde SørliN-LØYPE (31)21.04+9.4514.02
20Noah BergersenN-LØYPE (31)21.05+9.4614.03
20Katrine Lien KlanderudN-LØYPE (31)21.05+9.4614.03
22Kjersti CamposN-LØYPE (31)21.11+9.5214.07
23Gabriel CamposN-LØYPE (31)21.20+10.0114.13
24Sindre BergkvistN-LØYPE (31)24.39+13.2016.26
25Sebastian Tangen HoltetN-LØYPE (31)26.12+14.5317.28
26Bjørn Oddvar BergersenN-LØYPE (31)31.10+19.5120.46
27Natalie MagnussenN-LØYPE (31)31.17+19.5820.51
28Mille LungrennN-LØYPE (31)31.22+20.0320.54
29Birgitte BergersenN-LØYPE (31)31.51+20.3221.14
30Michael LundgrennN-LØYPE (31)32.07+20.4821.24
31Lucas Alexander IversenN-LØYPE (31)36.31+25.1224.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor