Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Moro- Oløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Moro- Oløp
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 17 juni 2019

Damer - kort løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Mydland HellandEgersund OK21.16
2Vilde PuntervoldEgersund OK51.41+30.25

Damer - mellomlang løype

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica HorpestadEgersund OK28.2213.30
2Inger Tone NygårdEgersund OK30.13+1.5114.23
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK30.46+2.2414.39
4Julie PuntervoldEgersund OK36.10+7.4817.13
5Karine Aarstad TorgersenEgersund OK37.45+9.2317.58
6Thea Beate PuntervoldEgersund OK37.46+9.2417.59
7Ida KolstøEgersund OK40.25+12.0319.14
8Ingunn VoilåsEgersund OK49.13+20.5123.26

Damer - lang løype

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)1.29.3328.53
2Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)1.29.39+0.0628.55

Herrer - kort løype

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten LaursenEgersund OK39.5719.01
2Markus Mydland HellandEgersund OK51.39+11.4224.35

Herrer - mellomlang løype

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK29.2714.01
1Steinar HorpestadEgersund OK29.2714.01
3Jan HetlandEgersund OK30.51+1.2414.41
4Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK38.22+8.5518.16
Arne BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KlippenbergEgersund OK44.0914.14
2Edvin AakreEgersund OK47.08+2.5915.12
3Trond Sigurd FotlandEgersund OK51.53+7.4416.44
0Kjetil TorgersenEgersund OKutenfor konkurranse

Nybegynnerløype

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljar Fotland KolstøEgersund OK14.246.51
2Emil Fotland KolstøEgersund OK15.42+1.187.28
3Ruben Mydland HellandEgersund OK16.35+2.117.53
4 Åshild Hausberg IversenEgersund OK17.23+2.598.16
5Randi L.H. BirkelandEgersund OK33.10+18.4615.47
6Marius B. LeidlandEgersund OK33.15+18.5115.50
7Maren PettersonEgersund OK37.24+23.0017.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor