Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, Vannbassengene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, Vannbassengene
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 4 juni 2019

D 60-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK50.2616.48
2Olaug F MydlandEgersund OK57.20+6.5419.06
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb57.51+7.2519.17
4Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.04.57+14.3121.39
5Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.06.25+15.5922.08
6Helga AaslidEgersund OK1.07.02+16.3622.20

D 17-59

3 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK31.408.20
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL35.11+3.319.15
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb42.06+10.2611.04
4Jane Mydland HellandEgersund OK43.23+11.4311.25
5Inger Tone NygårdEgersund OK45.06+13.2611.52
6Anita Glenne KallhovdEgersund OK51.28+19.4813.32
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb53.36+21.5614.06
8Julie PuntervoldEgersund OK57.08+25.2815.02
9Hilde HetlandEgersund OK1.01.07+29.2716.05
10Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.08.12+36.3217.56
Monica HorpestadEgersund OKdiskvalifisert

H 60-

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK29.059.41
2Jan HetlandEgersund OK38.21+9.1612.47
3Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb40.57+11.5213.39
4Knut SkjævelandGanddal IL43.23+14.1814.27
5Kjell SvihusGanddal IL46.08+17.0315.22
6Bjarne GimreGanddal IL47.11+18.0615.43
7Jan Inge LundeGanddal IL48.16+19.1116.05
8Odd GarpestadEgersund OK48.40+19.3516.13
9Bjørn Tore AaseEgersund OK50.16+21.1116.45
10Tormod AaslidEgersund OK1.04.50+35.4521.36

H17-59

3 800 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK33.148.44
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL34.43+1.299.08
3Erik LimaGanddal IL35.54+2.409.26
4Gunnar PettersonEgersund OK36.20+3.069.33
5Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)36.58+3.449.43
6Harald KlippenbergEgersund OK37.14+4.009.47
7Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering37.26+4.129.51
8Geir Anders HadlandEgersund OK37.56+4.429.58
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering38.47+5.3310.12
10Kim RichterSandnes IL (Rogaland)39.31+6.1710.23
11Kjetil TorgersenEgersund OK40.53+7.3910.45
12Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL41.20+8.0610.52
13Markus Andreas BreivoldGanddal IL42.10+8.5611.05
14Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)43.42+10.2811.30
15Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)44.08+10.5411.36
16Per Olav HaarrGanddal IL44.18+11.0411.39
17Trond LamarkGanddal IL45.45+12.3112.02
18Trond Sigurd FotlandEgersund OK47.42+14.2812.33
19Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb50.26+17.1213.16
20Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)54.02+20.4814.13
21Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb58.40+25.2615.26
22Olav HellandEgersund OK59.55+26.4115.46
23Alexander HorpestadEgersund OK1.08.04+34.5017.54
24Svein-Erik KvameGanddal IL1.12.07+38.5318.58
25Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.14.59+41.4519.43

D-Ny

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida RichterSandnes IL (Rogaland)25.1813.18
2Lea StokkelandÅlgård Orientering25.46+0.2813.33
3Tea StokkelandÅlgård Orientering25.54+0.3613.37
4Maren S. PettersonEgersund OK29.42+4.2415.37

H-Ny

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljar Fotland KolstøEgersund OK18.149.35
2Ruben Mydland HellandEgersund OK22.41+4.2711.56
3Markus Mydland HellandEgersund OK25.11+6.5713.15
4Marius B. LeidlandEgersund OK25.22+7.0813.21
5Andreas B LeidlandEgersund OK25.31+7.1713.25
6Noa StokkelandÅlgård Orientering26.38+8.2414.01
7Emil Fotland KolstøEgersund OK27.34+9.2014.30

B-Åpen

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar HorpestadEgersund OK23.2410.38
2Ida KolstøEgersund OK23.49+0.2510.49
3Ole Andre BrandsbergEgersund OK27.16+3.5212.23
4Tore RøddeGanddal IL38.24+15.0017.27
5Arne BrandsbergEgersund OK39.00+15.3617.43
6Kristin BreivoldGanddal IL45.25+22.0120.38
7Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)46.10+22.4620.59
8Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50.25+27.0122.54
9Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)52.22+28.5823.48
10Maria Nilsson RøddeGanddal IL59.47+36.2327.10

C-Åpen

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander  JongenburgerSandnes IL (Rogaland)23.1112.12
2Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)32.36+9.2517.09
3Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)50.43+27.3226.41

D 15-16

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)29.099.43
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)37.38+8.2912.32

H 15-16

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK25.468.35
2Øyvind LamarkGanddal IL29.06+3.209.42
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)29.41+3.559.53
4Thomas Barvik MælandGanddal IL32.11+6.2510.43
5Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)33.12+7.2611.04
6Markus RichterSandnes IL (Rogaland)34.05+8.1911.21
7Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)34.08+8.2211.22
8Andreas Nybak UrdalGanddal IL37.41+11.5512.33
9Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)41.07+15.2113.42
10Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)43.14+17.2814.24
11Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK53.09+27.2317.43
12Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)55.37+29.5118.32
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 13-14

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL17.428.02
2Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)19.57+2.159.04
3Thea Beate PuntervoldEgersund OK21.23+3.419.43
4Karine Aarstad TorgersenEgersund OK22.13+4.3110.05
5Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)24.45+7.0311.14
6Synne Skeie PettersonEgersund OK26.15+8.3311.55
7Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)26.54+9.1212.13
8Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)34.24+16.4215.38

H 11-12

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.586.49
2Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15.43+2.458.16
3Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)21.22+8.2411.14
4Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)22.04+9.0611.36
5Marius RøddeGanddal IL29.42+16.4415.37
6Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)42.40+29.4222.27

H 13-14

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)17.458.04
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)18.03+0.188.12
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.09+0.248.15
4Samuel A StokkelandÅlgård Orientering18.41+0.568.29
5Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)18.59+1.148.37
6Odin HorpestadEgersund OK24.20+6.3511.03
7Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)50.08+32.2322.47

D 11-12

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Mydland HellandEgersund OK13.327.07
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)16.33+3.018.42
3Norah BreivoldGanddal IL17.05+3.338.59
4Ada C StokkelandÅlgård Orientering17.45+4.139.20

D 10

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde PuntervoldEgersund OK28.3515.02
2Maren OftedalÅlgård Orientering31.37+3.0216.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival