Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 2 Fotland/Tengs

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 2 Fotland/Tengs
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 27 mai 2019

D 10-12 Kort lett

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK19.5011.40
2Ada C StokkelandEgersund OK25.02+5.1214.43
3Vilde PuntervoldEgersund OK40.14+20.2423.40

D 13-14 Kort

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Beate PuntervoldEgersund OK26.0813.04
2Karine Aarstad TorgersenEgersund OK36.05+9.5718.02

H 13-14 Kort

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandEgersund OK35.4017.50
2Odin HorpestadEgersund OK41.12+5.3220.36

Damer - mellomlang løype

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK39.0212.11
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK47.50+8.4814.56
3Monica HorpestadEgersund OK56.43+17.4117.43
4Hilde HetlandEgersund OK59.08+20.0618.28
Olaug F MydlandEgersund OKdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jane M HellandEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK50.2115.44
2Steinar HorpestadEgersund OK54.25+4.0417.00
3Olav HellandEgersund OK1.00.25+10.0418.52
4Tormod AaslidEgersund OK1.02.42+12.2119.35
5Bjørn Tore AaseEgersund OK1.03.54+13.3319.58
6Sondre HorpestadEgersund OK1.04.37+14.1620.11

Herrer - lang løype

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK46.1110.15
2Gunnar PettersonEgersund OK49.04+2.5310.54
3Harald KlippenbergEgersund OK50.07+3.5611.08
4Edvin AakreEgersund OK50.42+4.3111.16
5Geir FrøytlogEgersund OK50.55+4.4411.18
6Arvid MydlandEgersund OK51.14+5.0311.23
Trond Sigurd FotlandEgersund OKdiskvalifisert
Sturla StokkelandEgersund OKdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben M. HellandEgersund OK22.5716.23
2Tea StokkelandEgersund OK25.14+2.1718.01
3Emil Fotland KolstøEgersund OK30.25+7.2821.43
4Markus M. HellandEgersund OK30.54+7.5722.04

Herrer kort

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BrandsbergEgersund OK46.2923.14
2Anders KvernstuenEgersund OK1.15.07+28.3837.33

Damer kort

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida KolstøEgersund OK40.4020.20
2Inger Skretting OpstadEgersund OK44.51+4.1122.25
3Helga AaslidEgersund OK48.06+7.2624.03

H 15-16 Mellom

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Andre BrandsbergEgersund OK57.4018.01
2Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK1.36.26+38.4630.08

C-åpen

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Tore PuntervoldEgersund OK40.1423.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival