Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 21 desember 2019

Lang

5 400 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenBækkelagets SK41.587.46
2Ulrik ArnesenNTNUI42.04+0.067.47
3Olav EideBækkelagets SK44.07+2.098.10
4Karl Even RyghHeming Orientering44.27+2.298.13
5Skage GrønnebergHeming Orientering45.44+3.468.28
6Holger SchlaupitzIL GeoForm46.14+4.168.33
7Lars-Ivar AarsethNydalens SK46.19+4.218.34
8Espen PrydzHeming Orientering46.23+4.258.35
9Sindre LangaasNydalens SK46.42+4.448.38
10Bjørn Anders FlågenNTNUI47.20+5.228.45
11Jørgen Mathias NipenBækkelagets SK47.36+5.388.48
12Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL48.41+6.439.00
13Christian Fredrik BorgIL Koll49.12+7.149.06
14Thor MellaOppsal Orientering49.24+7.269.08
15Rune ScheeleNydalens SK49.58+8.009.15
16Jostein Bø FløystadPrivat50.28+8.309.20
17Steinar LågVeritas50.55+8.579.25
18Gjøran KristensenHeming Orientering51.58+10.009.37
19Asgeir LiumFet OL54.12+12.1410.02
20Bjørn WangensteenLillomarka OL54.41+12.4310.07
21Hallvard VigrestadPrivat54.59+13.0110.10
22Kjetil EspedalNydalens SK55.00+13.0210.11
23Stein BlomsethVålerenga55.12+13.1410.13
24Halvor LundFreidig55.23+13.2510.15
25Ottar WiklundNydalens SK55.45+13.4710.19
25Vidar BenjaminsenLillomarka OL55.45+13.4710.19
27Ola LestebergKongsberg OL56.56+14.5810.32
28Elias P RuudLillomarka OL58.46+16.4810.52
29Rolv Anders SystadLyn Ski59.30+17.3211.01
30Harald m Alf Østgaard LundIL GeoForm59.54+17.5611.05
31Harald AulieIL Koll1.00.41+18.4311.14
32Ole Kristian KristensenBodø orientering1.01.55+19.5711.27
33Tor RingstadHedrum OL1.02.01+20.0311.29
34Bjørn GrindeIL GeoForm1.02.37+20.3911.35
35Hallvard FjærLillomarka OL1.02.42+20.4411.36
36Knut HellandØstmarka OK1.02.57+20.5911.39
37Trude FixdalIL Koll1.03.36+21.3811.46
38Ivar RefslandUiO1.04.55+22.5712.01
39Jon LahlumIL GeoForm1.06.05+24.0712.14
40Louise OramBækkelagets SK1.08.36+26.3812.42
41Audrun UtskarpenIL GeoForm1.08.51+26.5312.44
42Peter KlavenessMåren OK1.09.53+27.5512.56
43Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL1.09.54+27.5612.56
44Tobias LiumIL Koll1.10.01+28.0312.57
45Are EriksenOslostudentenes IK1.12.05+30.0713.20
46Øyvind GrandumIL GeoForm1.14.17+32.1913.45
47Rafael NitoPrivat1.14.37+32.3913.49
48Aurora SauarIL Koll1.22.52+40.5415.20
48Brita SauarIL Koll1.22.52+40.5415.20
50Knut OnsagerIL GeoFormikke godkjent

Mellom

3 700 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering31.048.23
2Petter Astrup ArnesenHeming Orientering31.12+0.088.25
3Odd Arne LianIL Koll35.33+4.299.36
4Lasse ArnesenHeming Orientering36.35+5.319.53
5Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering37.12+6.0810.03
6Egil Wickstrand IversenHeming Orientering37.25+6.2110.06
7Marie ScheeleNydalens SK37.47+6.4310.12
8Eira Skaarer WiklundNydalens SK37.55+6.5110.14
9Inga Skaarer WiklundNydalens SK38.44+7.4010.28
10Lars Erik GjeinFossum IF39.30+8.2610.40
11William OnstadKjelsås IL39.32+8.2810.41
12Heidi TronbølFet OL40.22+9.1810.54
13Rune TeiglandØstmarka OK40.36+9.3210.58
14Gunnar HaldenNydalens SK40.48+9.4411.01
15Per SchancheAsker Skiklubb41.08+10.0411.07
16Signe Astrup ArnesenHeming Orientering41.23+10.1911.11
17Erik ThorstensenGeoform41.29+10.2511.12
18Roar SigurdsenRingnes BIL41.54+10.5011.19
19Magne VollenOslostudentenes IK42.39+11.3511.31
20Stein MellaNippon Gases43.03+11.5911.38
21Jonas AarsethNydalens SK43.21+12.1711.42
22Tormod ØvergaardVestre Akers SK43.30+12.2611.45
23Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering43.42+12.3811.48
24Johan MattsonLillomarka OL43.57+12.5311.52
25Johan MyglandTPWB-O44.57+13.5312.08
26May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering45.26+14.2212.16
27Mari AarsethNydalens SK45.30+14.2612.17
28Per Kristian OtterslandNydalens SK46.03+14.5912.26
29Lars ChristensenVBIL47.03+15.5912.42
30Are FagerhaugPrivat47.29+16.2512.50
31Stig Hultgreen KarlsenGeoform48.18+17.1413.03
32Hasse BergstrømTyrving IL50.00+18.5613.30
33Sven OhrvikKonnerud IL50.31+19.2713.39
34Vincent EijsinkÅS UMB Orientering51.30+20.2613.55
35Uno HanslienBilpost BIL52.35+21.3114.12
36Trine Marit Justad RaaenAker Brygge Orientering52.59+21.5514.19
37Veslemøy SolbergKonnerud IL55.45+24.4115.04
38Julie OnstadOslostudentenes IK57.29+26.2515.32
39Hallvard BjørgumVBIL58.46+27.4215.52
40Bjørn SandelienVegdirektoratet58.48+27.4415.53
41Magnus LandstadFreidig1.01.07+30.0316.31
42Olav NipenTyrving IL1.02.40+31.3616.56

Kort

2 300 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd HobølOppsal Orientering28.4512.30
2Knut Anders LøkenFossum IF33.14+4.2914.26
3Harald IweIL GeoForm33.17+4.3214.28
4Ketil BergeVestre Akers SK33.59+5.1414.46
5Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF36.34+7.4915.53
6Per OngstadPrivat39.57+11.1217.22
7Iver AarsethNydalens SK41.00+12.1517.49
8Tor LahlumNordre Follo Orientering41.30+12.4518.02
9Ann-Karin LestebergKongsberg OL42.50+14.0518.37
10Jul Fredrik KaltenbornIL GeoForm43.24+14.3918.52
11Kristin SletnerIL GeoForm44.30+15.4519.20
12Frøy GrøndahlLillomarka OL46.44+17.5920.19
13Per HaugenLillomarka OL47.12+18.2720.31
14Rikke Kristin GåsholtHedrum OL49.12+20.2721.23
15Jon C. FougnerHeming Orientering49.31+20.4621.31
16Øystein MadsenHaugerud IF51.40+22.5522.27
17Knut Tore SolheimNydalens SK54.58+26.1323.53
18Tor A. OmmundsenVeritas56.47+28.0224.41
19Merete RuudLillomarka OL58.37+29.5225.29
20Terje TrondsenNittedal OL1.04.40+35.5528.06
21Aud SpjelkavikTyrving IL1.07.29+38.4429.20
22Harald WibyeOK Moss1.10.59+42.1430.51
23Sidsel SandelienVegdirektoratet1.12.16+43.3131.25
24Jon FanavollKamp/Vestheim IF1.14.58+46.1332.35
25Kåre KnudsenIL GeoForm1.16.41+47.5633.20
26Anne Cathrine VossIL GeoForm1.16.45+48.0033.22
27Knut HangeraasIL GeoForm1.20.50+52.0535.08
28Bjørn GunnerødIL GeoForm1.29.18+1.00.3338.49
29Eva FixdalHeming Orienteringikke godkjent
30Eskild HobølOppsal Orienteringikke godkjent
31Sturla MellaOppsal Orienteringikke godkjent
32Anne og Ola StandalGeoformikke godkjent

Nybegynner

1 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina MoløkkenPrivat8.226.58
2Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF34.27+26.0528.42
3Alvin Eide FredriksenKamp/Vestheim IF34.49+26.2729.00
4Theodor KalthenbornLyn Ski34.57+26.3529.07
5Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF35.00+26.3829.10
6Olav Løvhaug StandalPrivat43.48+35.2636.30
7Aksel Løvhaug StandalPrivat44.14+35.5236.51
8Jo Paltiel HanslienBilpost BIL46.55+38.3339.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor