Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 5
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 5 juni 2019

Lang

6 200 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Skage GrønnebergHeming Orientering57.019.11
2Thomas NipenBækkelagets SK57.21+0.209.15
3Jørgen Mathias NipenBækkelaget1.00.36+3.359.46
4Svein NygårdNorges Bank BIL1.00.52+3.519.49
5Johan SvedbergHeming Orientering1.01.40+4.399.56
6Nils Petter FremmingHeming Orientering1.03.05+6.0410.10
7Henning RøbergNittedal OL1.03.53+6.5210.18
8Niklas NormanIL GeoForm1.04.25+7.2410.23
9Rolv Anders SystadLyn Ski1.05.33+8.3210.34
10Knut BårtveitBø OL1.06.54+9.5310.47
11Tore KjølsethLundin1.07.10+10.0910.50
12Knut HellandØstmarka OK1.07.17+10.1610.51
13Morten HeierFossum IF1.09.49+12.4811.15
14Marius Borge HeirNTNUI1.11.05+14.0411.27
15Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering1.14.15+17.1411.58
16Guttorm EggeILGeoForm1.17.43+20.4212.32
17Stig HeirAsker Skiklubb1.18.01+21.0012.35
18Jarle RotiFossum IF1.20.44+23.4313.01
19Are EriksenOslostudentenes IK1.23.09+26.0813.24
20Ståle HeitmannFossum IF1.26.46+29.4513.59
21Espen MesselIL Koll1.29.47+32.4614.28
22Jon LahlumIL GeoForm1.31.28+34.2714.45
23Bjørne SyverstenPrivat1.39.00+41.5915.58
24Øyvind GrandumIL GeoForm1.49.08+52.0717.36
25Christian VogelsangNydalens SKikke godkjent

Mellom

4 200 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon IngvaldsenKIF38.169.06
2Jon KaarbyNydalens SK40.52+2.369.43
3Kjell MarksetIL Koll46.10+7.5410.59
4Svein JacobsenTyrving IL49.08+10.5211.41
5Erik RosenvoldØstmarka OK49.44+11.2811.50
6Einar JensenNydalens SK50.14+11.5811.57
7Paul SolheimPrivat50.48+12.3212.05
8Eskil ÅsmulOppsal Orientering52.12+13.5612.25
9Helge StenerudOL Tønsberg og omegn52.39+14.2312.32
10Trude FixdalIL Koll53.04+14.4812.38
11Stein MellaPraxair53.57+15.4112.50
12Odd Arne LianIL Koll55.16+17.0013.09
13Tor RingstadHedrum OL55.45+17.2913.16
14Anne DanielsenNydalens SK57.03+18.4713.35
15Arnt Ove TakvamFearnsport57.04+18.4813.35
16Torunn Drage RotiFossum IF57.14+18.5813.37
17Tor LahlumKolbotn og Skimt OL57.19+19.0313.38
18Karen BjergaardNydalens SK57.58+19.4213.48
19Ellen TurterNydalens SK1.00.56+22.4014.30
20Karen Marie Eid KaarbyNydalens SK1.02.01+23.4514.45
21Johan T. JensenNydalens SK1.05.09+26.5315.30
22Arne KongsnesOppsal Orientering1.05.20+27.0415.33
23Knut-Anders LøkenKjendis1.05.56+27.4015.41
24Tormod BøeVBIL1.06.58+28.4215.56
25Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.09.54+31.3816.38
26Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere1.09.56+31.4016.39
27Per FosserHeming Orientering1.11.15+32.5916.57
28Roy GjerdingOK Moss1.12.20+34.0417.13
29Ingeborg ØderudBækkelagets SK1.12.25+34.0917.14
30Ingunn HolbækPrivat1.14.01+35.4517.37
31Helge BjaalandHeming Orientering1.18.18+40.0218.38
32Hans-Henrik FremmingMeteorologen1.18.46+40.3018.45
33Olav NipenTyrving IL1.19.10+40.5418.50
34Johan MyglandTPWB-O1.20.01+41.4519.03
35Sindre OhmBøler IF1.21.44+43.2819.27
36Bjørn MyhrBækkelagets SK1.22.44+44.2819.41
37Henning Hauge-NilsenSiemenslaget1.28.32+50.1621.04
38Frida  AamotNydalens SK1.31.49+53.3321.51
39Anne Marit BjergaardNydalens SK1.35.26+57.1022.43
40Per AagaardHeming Orientering1.46.17+1.08.0125.18
41Christin  VangenOslostudentenes IK1.55.54+1.17.3827.35
42Karen Johanne StrømstadBækkelaget2.05.35+1.27.1929.54
43Christina KarlsenPrivatikke godkjent
44Øyvind FidjePrivatikke godkjent
45Hallvard FøllesdalOslostudentenes IKikke godkjent
46Anni PeljoPrivatikke godkjent
47Sigbjørn ModalsliFossum IFikke godkjent
Roar BjordalOppsal Orienteringikke godkjent

Kort

2 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per JohansonPrivat35.4513.45
2Jon FredriksenHauketo IF43.18+7.3316.39
3Claes UngerLillomarka OL43.37+7.5216.46
4Odd KletteliBsk44.53+9.0817.15
5Knut G. KarlsenOmega AS46.27+10.4217.51
6Lise HugdalLillomarka OL46.39+10.5417.56
7Kaare SolhjellPrivat52.47+17.0220.18
8Jon C. FougnerHeming Orientering53.05+17.2020.25
9Kåre KnudsenIL GeoForm1.00.40+24.5523.20
10Eyvind AasIL GeoForm1.07.47+32.0226.04
11Øysteind  MadsenHaugerud IF1.09.14+33.2926.37
12Gisela SundelinPrivat1.10.09+34.2426.58
13Arne Christian ScheieØstmarka OK1.11.37+35.5227.32
14Svein KvalheimÅrstad IL1.12.43+36.5827.58
15Knut HangeraasIL GeoForm1.35.37+59.5236.46
16Aina GrymyrHaugerud IF1.45.09+1.09.2440.26
17Johanne Lahlum HortmanIL GeoForm1.47.12+1.11.2741.13
18Kirsti HugdahlNorsk Hydro1.51.46+1.16.0142.59
19Elle MelbyeHeming Orienteringikke godkjent
20Hildegunn FidjePrivatikke godkjent
21Harald AulieIL Kollikke godkjent
22Martin ÅmPrivatikke godkjent
Odd KletteliBskikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival