Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 12
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 4 september 2019

Lang

5 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Skage GrønnebergHeming Orientering50.558.46
2Jørgen Mathias NipenBækkelaget52.00+1.058.57
3Olav EideBækkelagets SK52.55+2.009.07
4Kristoffer JacobsenTyrving IL54.15+3.209.21
5Holger SchlaupitzIL GeoForm58.00+7.0510.00
6Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.00.12+9.1710.22
7Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering1.05.03+14.0811.12
8Eivind RuthVBIL1.06.52+15.5711.31
9Guttorm EggeILGeoForm1.07.22+16.2711.36
10Are EriksenOslostudentenes IK1.10.43+19.4812.11
11Ståle HeitmannFossum IF1.11.17+20.2212.17
12Jon LahlumIL GeoForm1.11.45+20.5012.22
13Audrun UtskarpenIL GeoForm1.14.07+23.1212.46
14Harald Østgaard LundIL GeoForm1.19.45+28.5013.45
15Bjørn GrindeIL GeoForm1.20.21+29.2613.51
16Bjørne SyverstenPrivat1.24.18+33.2314.32
17Øyvind GrandumIL GeoForm1.36.42+45.4716.40
18Espen WigaardOppsal Orienteringikke godkjent
19Niklas NormanIL GeoFormikke godkjent
20Lasse ArnesenHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

4 100 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AamodtOppsal Orientering36.458.57
2Eskil ÅsmulOppsal Orientering39.24+2.399.36
3Lars BenestadGrane IL41.21+4.3610.05
4Stein MellaPraxair43.17+6.3210.33
5Anders FlågenHeming Orientering50.14+13.2912.15
6Pål W. HanssenBDO BIL54.05+17.2013.11
7Johan MyglandTPWB-O55.41+18.5613.34
8Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm56.30+19.4513.46
9Per Kristian OtterslandKlubbløs56.35+19.5013.48
10Roar BjordalOppsal Orientering57.09+20.2413.56
11Øyvind GylverAsker Skiklubb58.00+21.1514.08
12Margrete EngzeliusAsker Skiklubb58.02+21.1714.09
13Henrik Smith-MeyerVBIL59.21+22.3614.28
14Lars ChristensenVBIL1.00.46+24.0114.49
15Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering1.00.56+24.1114.51
16Tone Jahren HerudFossum IF1.03.11+26.2615.24
17Eline BryneHeming Orientering1.03.30+26.4515.29
18Jarle NilsenSiemens1.03.56+27.1115.35
19Ingrid LundKlubbløs1.04.01+27.1615.36
20Trude FixdalIL Koll1.04.20+27.3515.41
21Espen PrydzHeming Orientering1.06.31+29.4616.13
22Zoltan HorvathVBIL1.07.44+30.5916.31
23Vegard WahlKlubbløs1.10.21+33.3617.09
24Karen Johanne StrømstadBækkelaget1.10.39+33.5417.13
25Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering1.18.54+42.0919.14
26Øyvind FidjePrivat1.26.01+49.1620.58
27Erik ThorstensenGeoform1.34.52+58.0723.08
28Anton HaggstromPrivatikke godkjent
29Christian RolfsenHeming Orienteringikke godkjent

Kort

2 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm27.409.52
2Knut Anders LøkenFossum IF31.28+3.4811.14
3Odd KletteliBsk41.26+13.4614.47
4Sigurd HobølOppsal Orientering41.52+14.1214.57
5Lina Undrum MariussenOppsal Orientering42.22+14.4215.07
6Harald AulieIL Koll43.48+16.0815.38
7Petter ChristensenVBIL47.41+20.0117.01
8Knut Tore SolheimNydalens SK52.54+25.1418.53
9Sturle HånesIL GeoForm54.19+26.3919.23
10Gisela SundelinPrivat54.54+27.1419.36
11Eskild HobølOppsal Orientering59.59+32.1921.25
12Christine ParnemoILGeoForm1.03.47+36.0722.46
13Anja RuthAker Solutions1.15.08+47.2826.50
14Per AagaardHeming Orientering1.21.43+54.0329.11
15Jørn ØdegårdBækkelagets SKikke godkjent
16Hildegunn FidjeFigji Ski&orienteringikke godkjent
17Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor