Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 9
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: mandag 12 august 2019

Lang

6 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdNorges Bank BIL1.07.1910.31
2Kjetil WatneNorges Bank BIL1.15.51+8.3211.51
3Knut SandvenIL Koll1.16.01+8.4211.52
4Lars-Ivar AarsethNydalens SK1.17.10+9.5112.03
5Skage GrønnebergHeming Orientering1.17.37+10.1812.07
6Steinar EastwoodLillomarka OL1.19.25+12.0612.24
7Audun BjerknesMåren OK1.20.19+13.0012.32
8Guttorm EggeILGeoForm1.20.35+13.1612.35
9Harald IweIL GeoForm1.21.01+13.4212.39
10Morten WettergreenFossum IF1.22.48+15.2912.56
11Tore MyhrvoldVBIL1.24.16+16.5713.10
12Nils Petter FremmingHeming Orientering1.27.49+20.3013.43
13Kjetil EspedalNydalens SK1.30.17+22.5814.06
14Hans JevanordFossum IF1.30.38+23.1914.09
15Øivind Due TrierOslostudentenes IK1.40.00+32.4115.37
16Knut OnsagerIL GeoForm1.48.04+40.4516.53
17Audrun UtskarpenIL GeoForm1.50.49+43.3017.18
18Steinar BrodinNydalens SK2.01.29+54.1018.58
19John Bjørnar BremnesIL GeoFormikke godkjent

Mellom

4 400 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon KaarbyNydalens SK48.0410.55
2Kjell MarksetIL Koll53.07+5.0312.04
3Bjørn HallanFossum IF55.37+7.3312.38
4Karl Aasmund ErøySamtalen AS57.14+9.1013.00
5Øystein KildahlØstmarka OK59.51+11.4713.36
6Håkon JendalFossum IF1.00.53+12.4913.50
7Tor Christian TallaksenPrivat1.03.02+14.5814.19
8Dag WangLillomarka OL1.09.51+21.4715.52
9Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.11.23+23.1916.13
10Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.11.41+23.3716.17
11Sidsel NørstebøTyrving IL1.11.56+23.5216.20
12Frode KamsvågVBIL1.12.30+24.2616.28
13Harald RikheimRådtassene1.12.39+24.3516.30
14Henrik Smith-MeyerVBIL1.12.50+24.4616.33
15Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.13.36+25.3216.43
16Heidi FalckTyrving IL1.14.18+26.1416.53
17Truls AngellLillomarka OL1.15.13+27.0917.05
18Kjersti SkantzeTyrving IL1.15.14+27.1017.05
19Heidi TronbølFet OL1.15.59+27.5517.16
20Don SkantzeTyrving IL1.16.02+27.5817.16
21Lars BenestadGrane IL1.16.07+28.0317.17
22Anne DanielsenNydalens SK1.17.10+29.0617.32
23Roar BjordalOppsal Orientering1.17.46+29.4217.40
24Nils Jørgen BrodinByggmesterforbundet1.18.10+30.0617.45
25Viggo EriksenEsso1.18.12+30.0817.46
26Tord PedersenFossum IF1.18.27+30.2317.49
27Venche BjerkreimFossum IF1.18.35+30.3117.51
28Marianne NjåsteinTyrving IL1.19.22+31.1818.02
29Frode JohansenEquinor BIL1.21.36+33.3218.32
30Knut Anders LøkenFossum IF1.21.54+33.5018.36
31Tobias LiumIL Koll1.23.19+35.1518.56
32Johan SwärdHadeland OL1.24.57+36.5319.18
33Lars ChristensenVBIL1.26.54+38.5019.44
34Rune HultgreenIL GeoForm1.28.44+40.4020.09
35Jonas AarsethNydalens SK1.31.24+43.2020.46
36Pål W. HanssenBDO BIL1.34.48+46.4421.32
37Kjersti ThoStabæk IF1.37.45+49.4122.12
37Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.37.45+49.4122.12
39Karen Johanne StrømstadBækkelaget1.40.13+52.0922.46
40Anne Berit RørlienFossum IF1.40.30+52.2622.50
41Helge BjaalandHeming Orientering1.40.50+52.4622.54
42Pål TerkelsenPrivatikke godkjent
43Morten  JohannessenRøyken OLikke godkjent
44Bent Sande KvermeFossum IFikke godkjent
45Johan MyglandTPWB-Oikke godkjent
46Ole Martin NodenesTPWB-Oikke godkjent
47Tom EdvardsenIL Kollikke godkjent
48Trond SandvikIL Kollikke godkjent
49Jo Ulltveit-MoeIL Kollikke godkjent
Nils  IhlenIL Kollikke godkjent

Kort

2 300 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm27.5012.06
2Per  KaarbyOvertoppen IL31.03+3.1313.30
3Aleidis LøkenHeming Orientering34.51+7.0115.09
4Øyvind GrandumIL GeoForm41.48+13.5818.10
5Erik ThorsteinsenTPWB-O44.36+16.4619.23
6Per HaugenLillomarka OL45.35+17.4519.49
7Elle MelbyeHeming Orientering45.57+18.0719.58
8Svein KvalheimÅrstad IL46.14+18.2420.06
9Øystein MadsenHaugerud IF46.18+18.2820.07
10Kaare SolhjellPrivat46.57+19.0720.24
11Martin ÅmKlubbløs47.20+19.3020.34
12Gisela SundelinPrivat47.26+19.3620.37
13Egil HusethKamp/Vestheim IF47.44+19.5420.45
14Bjørn EgnerHeming Orientering49.16+21.2621.25
15Sturle HånesIL GeoForm50.53+23.0322.07
16Sharon BroadwellIL GeoForm52.15+24.2522.43
17Terje TrondsenNittedal OL53.55+26.0523.26
18Toril EineEsso Sport54.13+26.2323.34
19Kåre KnudsenIL GeoForm55.15+27.2524.01
20Knut HangeraasIL GeoForm1.04.49+36.5928.10
21Ole Martin HalckPrivat1.10.32+42.4230.40
22Bjørn SandelienVegdirektoratet1.10.50+43.0030.47
23Helle HundseidTyrving IL1.14.09+46.1932.14
24Aina GrymyrHaugerud IF1.16.16+48.2633.09
25Paul NylundHaugerud IF1.20.17+52.2734.54
26Peter NylundHaugerud IF1.20.21+52.3134.56
27Hans Christian JordetAas Jakobsen1.20.36+52.4635.02
28Sidsel SandelienVegdirektoratet1.27.00+59.1037.49
29Sigurd HaugerudIL GeoForm1.27.02+59.1237.50
30Leif BråtenHeming Orientering1.37.00+1.09.1042.10
31Marit Stubø JordetSimonsen Vogt Wiig1.53.02+1.25.1249.08
32Ask Eirik StorsveGermia Bear Dogsikke godkjent
33Lise HugdalLillomarka OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor