Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 8
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 7 august 2019

Lang

5 800 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun WeltzienHeming Orientering39.576.53
2Martin JohanssonIL Tyrving44.46+4.497.43
3Jarl Magnus BergeIL Koll46.12+6.157.57
4Kristoffer JacobsenIL Tyrving50.37+10.408.43
5Jan R. EriksenAsker Skiklubb51.01+11.048.47
6Andreas G. PoldenGneist, IL51.29+11.328.52
7Jørgen Mathias NipenBækkelaget51.37+11.408.53
8Trygve BuanesTIF Viking52.02+12.058.58
9Ulf BrennaDNB52.17+12.209.00
10Karl Even RyghHeming Orientering53.14+13.179.10
11Kristian ØstermannHeming Orientering53.55+13.589.17
12Ingunn WeltzienIL Tyrving54.01+14.049.18
13Holger SchlaupitzIL GeoForm54.41+14.449.25
14Bjørn ØstgrenStatkraft BIL54.52+14.559.27
15Svein NygårdNorges Bank BIL55.14+15.179.31
16Sindre LangaasNydalens SK56.56+16.599.48
17Lars Karelius NoerNRK57.27+17.309.54
18Georg BuggeAas Jakobsen59.00+19.0310.10
19Tore MyhrvoldVBIL1.03.49+23.5211.00
20Knut BårtveitBø OL1.06.23+26.2611.26
21Morten TangenOK Moss1.06.33+26.3611.28
22Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering1.09.57+30.0012.03
23Hans JevanordFossum IF1.10.30+30.3312.09
24Hallvard FjærLillomarka OL1.11.42+31.4512.21
25Tor Christian TallaksenPrivat1.12.13+32.1612.27
26Marius BurmoPrivat1.12.14+32.1712.27
27Stein H. HagenFossum IF1.12.38+32.4112.31
28Terje MelsomFossum IF1.13.55+33.5812.44
29Kjetil WatneNorges Bank BIL1.14.05+34.0812.46
30Frode KamsvågIL Tyrving1.14.36+34.3912.51
31Are EriksenOslostudentenes IK1.14.41+34.4412.52
32Harald IweIL GeoForm1.15.02+35.0512.56
33Ivar RefslandUiO1.15.34+35.3713.01
34Thomas KonowAsker Skiklubb1.16.13+36.1613.08
35Lasse NederhoedTeddy TV1.17.59+38.0213.26
36Jon LahlumIL GeoForm1.18.12+38.1513.28
37Adam LarssonVBIL1.22.21+42.2414.11
38Per OsenEquinor BIL1.22.45+42.4814.16
39Anton PlaianAE consult1.22.48+42.5114.16
40Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1.24.26+44.2914.33
41Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.26.07+46.1014.50
42Harald Østgaard LundIL GeoForm1.28.32+48.3515.15
43Sveinung SyversenOppsal Orienteringikke godkjent
44Jan Tore HenriksenNorges Bank BILikke godkjent

Mellom

3 900 m, 83 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen AubertDaimyo41.4710.42
2Rolv Anders SystadLyn Ski42.18+0.3110.50
3Per Morten LefdahlMetier OEC45.04+3.1711.33
4Per Kristian EkebergIL Tyrving46.01+4.1411.47
5Bjørn HallanLommedalens IL46.17+4.3011.52
6Brita FismenFossum IF46.39+4.5211.57
7Tor RingstadHedrum OL47.00+5.1312.03
8Stein MellaPraxair47.05+5.1812.04
9Øystein KildahlØstmarka OK48.09+6.2212.20
10Per KaarbyOver toppen48.40+6.5312.28
11Ove MartinsenHauketo IF48.50+7.0312.31
12Gunnar HaldenNydalens SK50.05+8.1812.50
13Kjersti HovFossum IF50.57+9.1013.03
14Arnt Ove TakvamFearnsport51.25+9.3813.11
15Eskil ÅsmulOppsal Orientering52.07+10.2013.21
16Peer StiansenNydalens SK52.15+10.2813.23
17Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm52.22+10.3513.25
18Solveig SletnerIL GeoForm52.38+10.5113.29
19Mariell ArntzenGneist, IL52.49+11.0213.32
20Christian ReuschHeming Orientering52.54+11.0713.33
21Anne DanielsenNydalens SK53.06+11.1913.36
22Tormod ØvergaardVestre Akers SK53.21+11.3413.40
23Wenche HultgreenIL Tyrving53.31+11.4413.43
24Henrik Smith-MeyerVBIL53.44+11.5713.46
25Marianne NjåsteinIL Tyrving54.13+12.2613.54
26Tormod BøeVBIL54.53+13.0614.04
27Truls AngellLillomarka OL55.04+13.1714.07
28Ingunn HolbækPrivat55.57+14.1014.20
29Morten  JohannessenRøyken OL56.01+14.1414.21
30Sidsel NørstebøIL Tyrving56.05+14.1814.22
31Nanna NorderudIL Tyrving56.20+14.3314.26
32Terje NæssFossum IF56.59+15.1214.36
33Kjersti SkantzeIL Tyrving57.23+15.3614.42
34Audun Midttun SystadLyn Ski57.33+15.4614.45
35Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoForm57.59+16.1214.52
36Knut Anders LøkenFossum IF58.19+16.3214.57
37Hege FeiringIL Tyrving58.56+17.0915.06
38Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK59.14+17.2715.11
39Peter KlavenessMåren OK59.40+17.5315.17
40Jakob DybvadVeritas59.56+18.0915.22
41Petter NessOppsal Orientering1.00.00+18.1315.23
42Else GrandalIL Tyrving1.00.10+18.2315.25
43Per FosserHeming Orientering1.00.15+18.2815.26
44Johan MyglandTPWB-O1.00.17+18.3015.27
45Susannah MalmStatnett BIL1.00.19+18.3215.27
46Jørn OuromBacke Prosjekt1.01.27+19.4015.45
47Tone Jahren HerudFossum IF1.01.52+20.0515.51
48Thea HerudFossum IF1.02.15+20.2815.57
49Venche BjerkreimFossum IF1.02.32+20.4516.02
50Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.05.43+23.5616.51
51Sigbjørn ModalsliFossum IF1.05.56+24.0916.54
52Fredrik SteiwerLillomarka OL1.07.57+26.1017.25
53Lars BorgenGassecure1.08.20+26.3317.31
54Hans-Henrik FremmingMeteorologen1.08.27+26.4017.33
55Øyvind GylverAsker Skiklubb1.08.50+27.0317.38
56Helge BjaalandHeming Orientering1.08.53+27.0617.39
57Arne KongsnesOppsal Orientering1.09.26+27.3917.48
58Olav NipenIL Tyrving1.11.34+29.4718.21
59Jonas Fenne IngjerdBækkelagets SK1.11.58+30.1118.27
59Viktor MelandBækkelagets SK1.11.58+30.1118.27
61Thor NorderudIL Tyrving1.12.06+30.1918.29
62Anne Kristine NorderudIL Tyrving1.12.11+30.2418.30
63Håkon MelandBækkelagets SK1.12.19+30.3218.32
64Harald RikheimRådtassene1.13.12+31.2518.46
65Tor OmmundsenVBIL1.13.51+32.0418.56
66Kjersti ThoStabæk IF1.15.09+33.2219.16
67Ole Martin HalckPrivat1.16.18+34.3119.33
68Petter ChristensenVBIL1.19.11+37.2420.18
69Jo Ulltveit-MoeIL Koll1.25.12+43.2521.50
70Trond SandvikIL Koll1.32.42+50.5523.46
71Ole Martin NodenesTPWB-O1.32.44+50.5723.46
72Karen Johanne StrømstadBækkelaget1.37.04+55.1724.53
73Don SkantzeIL Tyrvingikke godkjent
74Kristin SletnerIL GeoFormikke godkjent
75Anne Berit RørlienFossum IFikke godkjent
76Tom RådahlIL Tyrvingikke godkjent
77Fredrik LarsenIndre Østfold OKikke godkjent
78Uno HanslienBilpost BILikke godkjent
79Hallvard FøllesdalOslostudentenes IKikke godkjent
80Erik ThorsteinsenTPWB-Oikke godkjent
81Siri GrandalIL Tyrvingikke godkjent
82Toril HallanLillomarka OLikke godkjent
83Roar BjordalOppsal Orienteringikke godkjent

Kort

2 400 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten FismenFossum IF22.429.27
2Anders HammerAsplan28.25+5.4311.50
3Vidar BerteigIL GeoForm29.16+6.3412.11
4Marit Owren ValmotNydalens SK30.57+8.1512.53
5Kjell StenstadvollIL Tyrving38.46+16.0416.09
6Veslemøy SolbergKonnerud IL39.21+16.3916.23
7Grete Berge OwrenFreidig42.05+19.2317.32
8Frida van MegenOppsal Orientering44.02+21.2018.20
9Sharon BroadwellIL GeoForm45.51+23.0919.06
10Finn GangePrivat47.31+24.4919.47
11Bjørn SandelienVegdirektoratet47.33+24.5119.48
12Egil HusethKamp/Vestheim IF48.29+25.4720.12
13Maria AhlmanKværner51.03+28.2121.16
14Reidunn HallanLillomarka OL57.07+34.2523.47
15Øystein MadsenHaugerud IF1.00.48+38.0625.20
16Merete BuggeSTAMI1.01.14+38.3225.30
17Gisela SundelinPrivat1.03.26+40.4426.25
18Jon C. FougnerHeming Orientering1.07.06+44.2427.57
19Per OngstadPrivat1.11.01+48.1929.35
20Eyvind AasIL GeoForm1.13.58+51.1630.49
21Lene Anett KillingmoOK Øst1.14.33+51.5131.03
22Hans Kristian JordeAAJ BIL1.16.01+53.1931.40
23Unni DrageAker Solutions1.19.13+56.3133.00
24Sidsel SandelienVegdirektoratet1.24.08+1.01.2635.03
25Kirsti HolmboeIL GeoForm1.30.04+1.07.2237.31
26Benedicte BlixPrivat1.30.52+1.08.1037.51
27Sally KnollPrivat1.34.07+1.11.2539.12
28Rune HultgreenIL GeoForm1.34.23+1.11.4139.19
29Tom IbsenLommedalens IL1.48.01+1.25.1945.00
30Arne Christian ScheieØstmarka OKikke godkjent
31Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbikke godkjent
32Aksel AubertOppsal Orienteringikke godkjent
33Terje TrondsenNittedal OLikke godkjent
34Elle MelbyeHeming Orienteringikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor