Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skrå

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skrå
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 21 august 2019

Aker Brygge Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Richard Zeiner-GundersenLang (53)56.02+22.0111.26

Aker Brygge Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Trine Marit Justad RaaenMellom (71)ikke godkjent

Aker Solutions

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Anja RuthKort (28)1.24.08+50.0630.02

Armada

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Karsten BorgeMellom (71)59.27+20.4014.30

Armada

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
64Torstein SchelleMellom (71)ikke godkjent

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Trond HegnaKort (28)37.10+3.0813.16
39Majken KorsagerMellom (71)1.06.20+27.3316.10

Asplan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Anders HammerLang (53)49.00+14.5910.00

Bilpost BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Uno HanslienMellom (71)1.04.25+25.3815.42

Bækkelaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Runar BjørhovdeLang (53)1.04.09+30.0813.05

Bækkelaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Arne TorgersenLang (53)ikke godkjent

Bækkelaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Karen Johanne StrømstadMellom (71)1.26.35+47.4821.07

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Maria TorgersenMellom (71)ikke godkjent

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Knut BårtveitLang (53)49.12+15.1110.02

Daimyo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Espen AubertMellom (71)40.03+1.169.46

Equinor BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Frode JohansenMellom (71)53.06+14.1912.57
31Per OsenLang (53)58.41+24.4011.58

Esso Sport

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Toril EineKort (28)1.04.48+30.4623.08

FBI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Richard BlomMellom (71)58.08+19.2114.10

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Heidi TronbølLang (53)56.39+22.3811.33
38Asgeir LiumLang (53)1.03.23+29.2212.56

Fossum IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Morten HeierLang (53)43.00+8.598.46
11Torunn Drage RotiMellom (71)50.05+11.1812.12
15Åse NorrudMellom (71)51.19+12.3212.30
17Øystein HoloLang (53)49.55+15.5410.11
20Wenche BjerkreimMellom (71)53.55+15.0813.09
22Sigbjørn ModalsliMellom (71)54.04+15.1713.11
25Knut Anders LøkenMellom (71)57.10+18.2313.56
28Bent Sande KvermeMellom (71)57.59+19.1214.08
30Ståle HeitmannLang (53)58.33+24.3211.56
65Eldri HoloMellom (71)ikke godkjent
66Signe HoloMellom (71)ikke godkjent
69Eirik TandrevoldMellom (71)ikke godkjent

Grane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Lars BenestadMellom (71)44.19+5.3210.48

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Anna SwärdKort (28)1.18.03+44.0127.52
22Elin Synnøve SwärdKort (28)1.42.46+1.08.4436.42
49Johan SwärdMellom (71)1.15.11+36.2418.20

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Kjetil JacobsenKort (28)1.11.35+37.3325.33

Heming Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Johan SvedbergLang (53)36.16+2.157.24
3Magnus Eide FredriksenLang (53)38.13+4.127.47
7Skage GrønnebergLang (53)43.25+9.248.51
10Harald Eide-FredriksenMellom (71)49.57+11.1012.10
12Tora VollsetKort (28)1.05.27+31.2523.22
14Dagrun MelkildMellom (71)51.14+12.2712.29
19Egil Wickstrand IversenLang (53)51.52+17.5110.35
23Lasse ArnesenLang (53)53.07+19.0610.50
48Elle MelbyeMellom (71)1.14.58+36.1118.17
11Aleidis LøkenB-løype (12)ikke godkjent
60Helge BjaalandMellom (71)ikke godkjent
70Per FosserMellom (71)ikke godkjent

HSK-RIFF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Bjørn Erik ReinsethLang (53)1.08.15+34.1413.55

IL GeoForm

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigKort (28)34.0212.09
5Holger SchlaupitzLang (53)41.41+7.408.30
13Bjørn GrindeLang (53)47.58+13.579.47
20John Bjørnar BremnesLang (53)52.13+18.1210.39
24Harald Østgaard LundLang (53)53.29+19.2810.54
26Harald IweLang (53)56.00+21.5911.25
28Jon LahlumLang (53)56.29+22.2811.31
33Kristin SletnerMellom (71)1.03.16+24.2915.25
38Stig Hultgreen  KarlsenMellom (71)1.05.44+26.5716.01
40Sharon BroadwellMellom (71)1.07.29+28.4216.27
43Brit Lisa SkjelkvåleMellom (71)1.08.53+30.0616.48
44Rune HultgreenLang (53)1.08.22+34.2113.57
50Mariken HomleidMellom (71)1.15.36+36.4918.26
53Tor Gunnar SaakvitneMellom (71)1.25.54+47.0720.57

IL Koll

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kjell MarksetMellom (71)39.49+1.029.42
4Trond SandvikKort (28)52.11+18.0918.38
5Jo Ulltveit-MoeKort (28)52.21+18.1918.41
9Eilen Arctander VikKort (28)1.01.37+27.3522.00
12Knut SandvenLang (53)47.22+13.219.40
34Erik SauarLang (53)1.01.08+27.0712.28
37Tobias LiumLang (53)1.03.10+29.0912.53
26Maren EdvardsenKort (28)ikke godkjent
Tom EdvardsenKort (28)ikke godkjent

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Fredrik LarsenLang (53)55.04+21.0311.14

Kamp/Vestheim IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Egil HusethKort (28)57.19+23.1720.28
71Einar ThorstensenMellom (71)ikke godkjent

Kihls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
52Lukas OlmLang (53)ikke godkjent

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41William OnstadLang (53)1.04.21+30.2013.07

Klubbløs

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Hans Kristian JordeMellom (71)57.20+18.3313.59
55Marit Stubø JordeMellom (71)1.27.27+48.4021.19

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Tor LahlumMellom (71)53.54+15.0713.08

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Svein EriksenKort (28)1.00.43+26.4121.41

Lyn Ski

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Rolv Anders SystadLang (53)51.13+17.1210.27

Meteorologen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Hans-Henrik FremmingMellom (71)1.05.34+26.4715.59

NGI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Kjetil Sverdrup-ThygesonLang (53)1.11.06+37.0514.30

NGI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Håkon HeyerdahlMellom (71)52.46+13.5912.52

Norges Bank BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Svein NygårdLang (53)40.00+5.598.09
10Kjetil WatneLang (53)45.55+11.549.22

NRK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Lars Karelius NoerLang (53)48.18+14.179.51

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Marius Borge HeirLang (53)43.25+9.248.51

Nydalens SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon KaarbyMellom (71)38.479.27
1Christian VogelsangLang (53)34.016.56
3Tor LeaKort (28)51.30+17.2818.23
5Per Ludvig SkjervenB-løype (12)52.18+15.2215.22
9Anne DanielsenMellom (71)49.42+10.5512.07
13Ellen TurterMellom (71)50.45+11.5812.22
22Kjetil EspedalLang (53)52.54+18.5310.47
23Gry AhlsandMellom (71)55.40+16.5313.34
49Mons Kristian LøvfaldLang (53)1.18.56+44.5516.06
25Christina EspedalKort (28)ikke godkjent
62Elisabeth ArvesenMellom (71)ikke godkjent

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Roy GjerdingB-løype (12)1.17.04+40.0822.40
53Hallvard KorenLang (53)ikke godkjent

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Lene Anett KillingmoKort (28)1.06.49+32.4723.51

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Eskil ÅsmulMellom (71)48.28+9.4111.49
9Espen WigaardLang (53)44.10+10.099.00

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Dagfinn FøllesdalKort (28)1.45.26+1.11.2437.39
47Julie OnstadLang (53)1.14.19+40.1815.10
52Hallvard FøllesdalMellom (71)1.23.07+44.2020.16

Over toppen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Fridtjof JebsenLang (53)1.02.24+28.2312.44

Privat

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Gisela SundelinKort (28)57.43+23.4120.36
10Martin ÅmB-løype (12)2.01.59+1.25.0335.52
17Jakob RuthKort (28)1.19.03+45.0128.13
17Paul SolheimMellom (71)52.59+14.1212.55
20Alfred FidjeKort (28)1.30.41+56.3932.23
21Odd FidjeKort (28)1.30.51+56.4932.26
32Per Kristian OtterslandMellom (71)1.02.54+24.0715.20
42Bjørne SyverstenLang (53)1.04.44+30.4313.12
47Erik PaulsenMellom (71)1.10.17+31.3017.08
48Marius BurmoLang (53)1.16.35+42.3415.37
50Håkon BuggeLang (53)1.20.53+46.5216.30
51Ole Martin HalckMellom (71)1.17.22+38.3518.52
28Kaare SolhjellKort (28)ikke godkjent
61Anni PeljoMellom (71)ikke godkjent
67Øyvind FidjeMellom (71)ikke godkjent

Privat 10-kamp

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Simen AmloKort (28)ikke godkjent

Privat 10-kamp

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ola TellesbøB-løype (12)36.5610.51

Privat 10-kamp

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Henrik BullB-løype (12)47.35+10.3913.59

Privat 10-kamp

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Erik WollengB-løype (12)48.28+11.3214.15

Privat 10-kamp

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jan BriseidB-løype (12)51.56+15.0015.16

Privat 10-kamp

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Trym Borgå AssersonB-løype (12)1.05.22+28.2619.13

Privat 10-kamp

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Haakon FranckeB-løype (12)ikke godkjent

Rudsbygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Jon Gunnar HenriksenLang (53)1.03.58+29.5713.03

Samtalen AS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Karl Aasmund ErøyMellom (71)44.01+5.1410.44

Sentrum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Gløer WinsvoldLang (53)52.15+18.1410.39

Siemens

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Jarle NilsenMellom (71)1.09.29+30.4216.56

Siemenslaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
68Henning Hauge-NilsenMellom (71)ikke godkjent

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Kjersti ThoMellom (71)1.09.10+30.2316.52

STAMI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Merete BuggeKort (28)1.13.19+39.1726.11

TPWB-O

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Johan MyglandMellom (71)56.05+17.1813.40

TPWD-O

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
56Erik ThorstensenMellom (71)1.29.40+50.5321.52

Tyrving IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Marianne NjåsteinMellom (71)48.22+9.3511.47
8Kanutte NorderudB-løype (12)1.23.37+46.4124.35
8Per Kristian EkebergMellom (71)48.31+9.4411.50
9Thor NorderudB-løype (12)1.23.45+46.4924.37
12Hege FeiringMellom (71)50.31+11.4412.19
27Sidsel NørstebøMellom (71)57.29+18.4214.01
34Kjersti SkantzeMellom (71)1.04.15+25.2815.40
36Hallvard BergLang (53)1.02.32+28.3112.45
41Maren NorderudMellom (71)1.07.43+28.5616.30
42Anne Kristine NorderudMellom (71)1.07.47+29.0016.31
46Don SkantzeMellom (71)1.10.07+31.2017.06
58Tom RådahlMellom (71)ikke godkjent
59Kirsti Grundnes BergMellom (71)ikke godkjent

VBIL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Tore MyhrvoldLang (53)47.05+13.049.36
31Lars ChristensenMellom (71)59.48+21.0114.35
32Eivind RuthLang (53)1.00.00+25.5912.14
33Henrik Smith-MeyerLang (53)1.00.21+26.2012.18
36Zoltan HorvathMellom (71)1.04.29+25.4215.43
45Tormod BøeLang (53)1.10.16+36.1514.20

Vegdirektoratet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Bjørn SandelienKort (28)1.05.14+31.1223.17

Vegdirektoratet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Sidsel SandelienKort (28)1.30.22+56.2032.16

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Tormod ØvergaardMellom (71)53.57+15.1013.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor