Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skrå

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skrå
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 21 august 2019

Lang

4 900 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian VogelsangNydalens SK34.01
2Johan SvedbergHeming Orientering36.16+2.15
3Magnus Eide FredriksenHeming Orientering38.13+4.12
4Svein NygårdNorges Bank BIL40.00+5.59
5Holger SchlaupitzIL GeoForm41.41+7.40
6Morten HeierFossum IF43.00+8.59
7Marius Borge HeirNTNUI43.25+9.24
7Skage GrønnebergHeming Orientering43.25+9.24
9Espen WigaardOppsal Orientering44.10+10.09
10Kjetil WatneNorges Bank BIL45.55+11.54
11Tore MyhrvoldVBIL47.05+13.04
12Knut SandvenIL Koll47.22+13.21
13Bjørn GrindeIL GeoForm47.58+13.57
14Lars Karelius NoerNRK48.18+14.17
15Anders HammerAsplan49.00+14.59
16Knut BårtveitBø OL49.12+15.11
17Øystein HoloFossum IF49.55+15.54
18Rolv Anders SystadLyn Ski51.13+17.12
19Egil Wickstrand IversenHeming Orientering51.52+17.51
20John Bjørnar BremnesIL GeoForm52.13+18.12
21Gløer WinsvoldSentrum OK52.15+18.14
22Kjetil EspedalNydalens SK52.54+18.53
23Lasse ArnesenHeming Orientering53.07+19.06
24Harald Østgaard LundIL GeoForm53.29+19.28
25Fredrik LarsenIndre Østfold OK55.04+21.03
26Harald IweIL GeoForm56.00+21.59
27Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering56.02+22.01
28Jon LahlumIL GeoForm56.29+22.28
29Heidi TronbølFet OL56.39+22.38
30Ståle HeitmannFossum IF58.33+24.32
31Per OsenEquinor BIL58.41+24.40
32Eivind RuthVBIL1.00.00+25.59
33Henrik Smith-MeyerVBIL1.00.21+26.20
34Erik SauarIL Koll1.01.08+27.07
35Fridtjof JebsenOver toppen1.02.24+28.23
36Hallvard BergTyrving IL1.02.32+28.31
37Tobias LiumIL Koll1.03.10+29.09
38Asgeir LiumFet OL1.03.23+29.22
39Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1.03.58+29.57
40Runar BjørhovdeBækkelaget1.04.09+30.08
41William OnstadKjelsås IL1.04.21+30.20
42Bjørne SyverstenPrivat1.04.44+30.43
43Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.08.15+34.14
44Rune HultgreenIL GeoForm1.08.22+34.21
45Tormod BøeVBIL1.10.16+36.15
46Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.11.06+37.05
47Julie OnstadOslostudentenes IK1.14.19+40.18
48Marius BurmoPrivat1.16.35+42.34
49Mons Kristian LøvfaldNydalens SK1.18.56+44.55
50Håkon BuggePrivat1.20.53+46.52
52Lukas OlmKihls OKikke godkjent
53Hallvard KorenOK Mossikke godkjent
Arne TorgersenBækkelagetikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor