Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 6 - Comfortløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 6 - Comfortløpet
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 12 juni 2019

Lang

5 800 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge LindsethNydalens SK48.468.24
2Johan SvedbergHeming Orientering49.35+0.498.32
3Mikael OlaussonOslostudentenes IK50.33+1.478.42
4Mariann UlvestadBækkelagets SK51.10+2.248.49
5Matias NipenPrivat51.21+2.358.51
6Anders BjergaardNydalens SK51.51+3.058.56
7Bo EngdahlBrekke og Strand52.39+3.539.04
8Ferdinand FremmingHeming Orientering53.02+4.169.08
9Tor Andreas AndersenOppsal Orientering53.22+4.369.12
10Stein BlomsethVålerenga53.29+4.439.13
11Thomas NipenBækkelaget53.33+4.479.13
12Niklas NormanIL GeoForm54.17+5.319.21
13Øystein HoloFossum IF54.51+6.059.27
14Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL56.41+7.559.46
15Ingunn WeltzienTyrving IL1.00.03+11.1710.21
16Guttorm EggeILGeoForm1.01.28+12.4210.35
17Svein NygårdNorges Bank BIL1.01.50+13.0410.39
18Trond LundTyrving IL1.02.10+13.2410.43
19Marius Borge HeirNTNUI1.03.08+14.2210.53
20Pål TherkelsenPrivat1.03.44+14.5810.59
21Bjørn SolhjemHægland og Svanberg1.05.40+16.5411.19
22Harald IweIL GeoForm1.05.57+17.1111.22
23Ståle HeitmannFossum IF1.08.28+19.4211.48
24Håkon JendalFossum IF1.08.57+20.1111.53
25Harald Østgaard LundIL GeoForm1.11.15+22.2912.17
26Are EriksenOslostudentenes IK1.14.06+25.2012.46
27Ivar RefslandUiO1.15.28+26.4213.00
28Jon LahlumIL GeoForm1.16.08+27.2213.07
29Christian ReuschHeming Orientering1.16.53+28.0713.15
30Stig HeirAsker Skiklubb1.16.58+28.1213.16
31Anton PlaianAE consult1.18.58+30.1213.36
32Ole Kristian KristensenBodø orientering1.19.48+31.0213.45
33Audrun UtskarpenIL GeoForm1.23.18+34.3214.21
34Håkon BuggePrivat1.29.58+41.1215.30
35Adam LarssonVBIL1.34.26+45.4016.16
36Christian RolfsenKlubbløs1.47.35+58.4918.32
37Skage GrønnebergKlubbløsikke godkjent
38Tore KjølsethLundinikke godkjent
39Paul HinschMicadoikke godkjent
40Christian VogelsangNydalens SKikke godkjent
41Sindre GylverNTNUIikke godkjent
42Karl Even RyghHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

4 300 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Kristian EkebergTyrving IL45.4910.39
2Vemund KongsnesØstmarka OK46.31+0.4210.49
3Kristian Juell LarsenTyrving IL48.24+2.3511.15
4Vidar BerteigIL GeoForm48.44+2.5511.20
5Olav HasaasFossum IF50.19+4.3011.42
6Kjersti HovFossum IF50.39+4.5011.46
7Karl Aasmund ErøySamtalen AS50.49+5.0011.49
8Eirik TandrevoldFossum IF53.21+7.3212.24
9Anton HaggstromPrivat53.42+7.5312.29
10Hege FeiringTyrving IL53.44+7.5512.29
11Eskil ÅsmulOppsal Orientering54.18+8.2912.37
12Harald Eide-FredriksenHeming Orientering54.52+9.0312.45
13Martin GranlySiemens Oslo54.57+9.0812.46
14Terje NæssFossum IF55.54+10.0513.00
15Kjell MarksetIL Koll55.58+10.0913.00
16Karen BjergaardNydalens SK57.20+11.3113.20
17Anne DanielsenNydalens SK57.27+11.3813.21
18Ellen TurterNydalens SK57.48+11.5913.26
19Tormod ØvergaardVestre Akers SK59.28+13.3913.49
20Trude FixdalIL Koll1.00.12+14.2314.00
21Tor RingstadHedrum OL1.01.04+15.1514.12
22Lars Erik GjeinFossum IF1.01.26+15.3714.17
23Ingrid Lund HovdenTyrving IL1.02.06+16.1714.26
24Arne KongsnesOppsal Orientering1.02.11+16.2214.27
25Arnt Ove TakvamFearnsport1.02.44+16.5514.35
26Knut Bjarne SætreBærum kom1.02.48+16.5914.36
27Berit DanielsenTyrving IL1.05.07+19.1815.08
28Anne Marit BjergaardNydalens SK1.05.25+19.3615.12
29Per Morten LefdahlMetier OEC1.05.43+19.5415.16
30Kjell Gorm RøkkeTyrving IL1.06.19+20.3015.25
31Ingunn HolbækPrivat1.06.41+20.5215.30
32Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.06.50+21.0115.32
33Julie AndersenKlubbløs1.07.15+21.2615.38
34Øyvind GrandumIL GeoForm1.07.54+22.0515.47
35Olav NipenTyrving IL1.09.38+23.4916.11
36Dagrun MelkildHeming Orientering1.10.07+24.1816.18
37Håvard ChristiansenPrivat1.11.05+25.1616.31
38Harald RikheimRådtassene1.11.21+25.3216.35
39Tom RådahlTyrving IL1.12.21+26.3216.49
40Johan MyglandTPWB-O1.12.42+26.5316.54
41Åse NorrudFossum IF1.13.23+27.3417.03
42Vidar ElvekrokEiker OL1.15.45+29.5617.36
43Ketil BergeVestre Akers SK1.15.46+29.5717.37
44Gisela SundelinPrivat1.16.32+30.4317.47
45Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.17.46+31.5718.05
46Per FosserHeming Orientering1.18.08+32.1918.10
47Annik PeljoPrivat1.18.54+33.0518.20
48Majken KorsagerAsker Skiklubb1.22.30+36.4119.11
49Helge BjaalandHeming Orientering1.23.46+37.5719.28
50Anna GøhlmanKlubbløs1.27.34+41.4520.21
51Øyvind GylverAsker Skiklubb1.28.05+42.1620.29
52Kristin SletnerIL GeoForm1.30.16+44.2720.59
53Martine Sogn-LarssenTry1.31.17+45.2821.13
54Guri Sogn-LarssenTry1.31.20+45.3121.14
55Jarle NilsenSiemens1.32.40+46.5121.33
56Stine FrossdalOslostudentenes IK1.33.57+48.0821.50
57Christine ParnemoILGeoForm1.38.45+52.5622.57
59Magne VollenOslostudentenes IKikke godkjent
60Odd Arne LianIL Kollikke godkjent
61Tone Jahren HerudFossum IFikke godkjent
62Zoltan HorvathVBILikke godkjent
63Lars ChristensenVBILikke godkjent
64Åshild FlatebakkenTyrving ILikke godkjent
65Petter GullikstadRøros ILikke godkjent
66Erik ThorsteinsenTPWB-Oikke godkjent
Terje MathisenOpen iTikke godkjent

Kort

2 200 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald AulieIL Koll25.0511.24
2Per OngstadPrivat27.53+2.4812.40
3Aleidis LøkenHeming Orientering30.51+5.4614.01
4Bjørn EgnerHeming Orientering37.25+12.2017.00
5Finn GangePrivat40.18+15.1318.19
6Elle MelbyeHeming Orientering42.15+17.1019.12
7Merete BuggeSTAMI44.01+18.5620.00
8Jon C. FougnerHeming Orientering46.35+21.3021.10
9martin ÅmKlubbløs47.05+22.0021.24
10Liv LeffstadTyrving IL51.33+26.2823.25
11Knut HangeraasIL GeoForm1.07.48+42.4330.49
12Kjell LøvoldKlubbløs1.09.56+44.5131.47
13Erlend MyhreKlubbløs1.13.50+48.4533.33
14Sigurd HaugerudIL GeoForm1.14.53+49.4834.02
15Iver StavlandKlubbløs1.14.56+49.5134.03
16Tom Wilhelm SletnerIL GeoForm1.19.12+54.0736.00
17Eva FixdalHeming Orientering1.24.01+58.5638.11
18Siri SpjelkavikTyrving IL1.25.25+1.00.2038.49
19Tor OmmundsenVBILikke godkjent
20Sturle HånesIL GeoFormikke godkjent
21Kirsti HolmboeIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor