Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Alvidra
Dato: mandag 10 juni 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 4 dager! (var først til å svare)

H17- Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett35.01
2Bjarte EikangerGneist, IL38.04+3.03
3Ole CorneliussenKvernbit IL45.48+10.47
4Andre CorneliussenEikanger IL52.34+17.33

H50- Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle AustrheimKvernbit IL40.38
2Sverre Johan NærheimIL Gular43.56+3.18
3Ingvald GjesdalLindås48.03+7.25
4Atle BergsethVaregg Fleridrett57.10+16.32
5Svein LingaIL Gular57.31+16.53
6Lars FjellangerFana IL1.11.30+30.52

D17- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid EikefetManger1.50.56

H17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra1.23.53

H50- Minilang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HauglandÅrstad IL42.30
2Robert MjøsManger1.10.31+28.01
3Mikal KrossøyAustrheim1.15.59+33.29
4Ole KjekaIL Alvidra1.16.14+33.44
5Harald KrugerIL Alvidra1.21.08+38.38
6John JørgenvikLindås1.29.03+46.33

H13-16 Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon FretteIL Alvidra1.23.46

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Langeland JohansenIL Alvidra1.05.05

D50- Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra1.16.12
2Kjellaug HodnekvamBergens TF1.26.08+9.56

D13-16 Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL46.11

H17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra43.27

H50- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ottar HaugenHordvik36.41
2Hogne AskelandRadøy48.32+11.51

H13-16 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Langeland JohansenIL Alvidra42.59

H11-12 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL38.51

D17- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild CorneliussenKvernbit IL36.31
2Valentina DimitrovaGneist, IL40.55+4.24

D-10 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida Ingeborg EikangerGneist, IL40.55

H-10 Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik29.04

D-10 Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ylva Berg HaugenHordvik33.41
2Frida Berg HaugenHordvik36.41+3.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor