Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-cup 4 Workinnmarka skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-cup 4 Workinnmarka skole
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: torsdag 6 juni 2019

AK-løype

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø36.31
2Kari LofthusIL BUL-Tromsø37.01+0.30
3Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø38.16+1.45
4Eline BernhardsenIL BUL-Tromsø40.25+3.54
5Roar FlydalIL BUL-Tromsø41.03+4.32
6Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø45.40+9.09
7Åse FlydalIL BUL-Tromsø48.57+12.26
8Bård JørgensenIL BUL-Tromsø53.00+16.29
9Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø1.01.53+25.22
10Marit Sogn G1.02.00+25.29
Bernt TollefsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Henning Kåre Pettersendiskvalifisert
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

C-løype

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karlotte Falch Sørheim25.56
2Onni VierinenIL BUL-Tromsø37.26+11.30
3Sanja ForsströmIL BUL-Tromsø41.17+15.21
4Einar MjølhusIL BUL-Tromsø50.12+24.16
5Astrid Mikalsen53.19+27.23
6Jenny Mikalsen53.28+27.32
7Piko VierinenIL BUL-Tromsø59.57+34.01
8Sanja Forsström1.00.00+34.04
9Ingri HansenBjørn Bygg1.17.50+51.54
10Kaja HalvorsenBjørn Bygg1.17.55+51.59
Neo BonnemaireIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Tuva NørgårdIL BUL-Tromsødiskvalifisert

N-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marthe Bergland Jørgensenfullført
2Nikolai Bergland Jørgensenfullført
3Juliane Bergland Jørgensenfullført
4Leonora Bergland Jørgensenfullført
5Linnea Bergland Jørgensenfullført
6Magnus S. OlsenIL BUL-Tromsø18.35+-7.21
7Atlas MacLassenIL BUL-Tromsø22.53+-3.03
8Iris Tinna MacLassenIL BUL-Tromsø30.57+5.01
9Karl-Emil N. BjørsethIL BUL-Tromsø38.43+12.47

AL-løype

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Daniel SkjønsfjellNordreisa IL26.08
2Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø31.01+4.53
3Mari Støen GussiåsMolde og omegn IF31.33+5.25
4Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø31.44+5.36
5Vegar SkildheimIL BUL-Tromsø32.19+6.11
6Jonny I Hansen IL BUL-Tromsø32.52+6.44
7Per Arne EngstadIL BUL-Tromsø34.26+8.18
8Børge HarveyIL BUL-Tromsø34.35+8.27
9Torun AnkjellNordreisa IL36.13+10.05
10Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø37.12+11.04
11Sondre LorentsenOK Silsand37.13+11.05
12Hans M VaengSørreisa IL37.20+11.12
13Henning StrandIL BUL-Tromsø38.00+11.52
14Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø38.40+12.32
15Ole-Martin FuskevågIL BUL-Tromsø38.43+12.35
16Inga W. MikalsenNordreisa IL40.14+14.06
17Jakob Grahn40.49+14.41
18Ane-Marte B. HanssenIL BUL-Tromsø40.50+14.42
19Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI41.36+15.28
20Roger FagerheimIL BUL-Tromsø42.23+16.15
21Juha VierinenIL BUL-Tromsø43.00+16.52
22Basile BonnemaireIL BUL-Tromsø43.39+17.31
23Klara GraversenIL BUL-Tromsø44.41+18.33
24Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø48.17+22.09
25Hans Erik Altersen56.15+30.07
26Emil VierinenIL BUL-Tromsø57.34+31.26
27Eetu VierinenIL BUL-Tromsø59.04+32.56
28Ingunn YtrehusROV IL1.09.59+43.51
Hans Thomas BroxIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Tora IndregardIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Dag Vollstaddiskvalifisert
Kaja VollstadIL BUL-Tromsødiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor