Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-cup 3 Tromsø museum

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-cup 3 Tromsø museum
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: torsdag 23 mai 2019

A

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø18.46
2Geir MoholdtIL BUL-Tromsø19.08+0.22
3Arntraut GötschIL BUL-Tromsø20.13+1.27
4Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF20.57+2.11
5Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsø21.38+2.52
6Daniel SkjønsfjellNordreisa IL21.41+2.55
7KyongSa RiIL BUL-Tromsø23.20+4.34
8Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø23.39+4.53
9Lars Gaute Jørgensen24.19+5.33
10Henning StrandIL BUL-Tromsø24.30+5.44
11Jonny I HansenIL BUL-Tromsø24.44+5.58
12Klara GraversenIL BUL-Tromsø25.07+6.21
13Ola BratlieIL BUL-Tromsø25.27+6.41
14Rune GraversenIL BUL-Tromsø25.31+6.45
15Hans Martin VaengSørreisa OL25.42+6.56
16Inga Waage MikalsenNordreisa IL26.10+7.24
17Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsø26.15+7.29
18Ole-Martin FuskevågIL BUL-Tromsø27.32+8.46
19Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø28.24+9.38
20Karlotte Falch Sørheim28.28+9.42
21Ola E. SkogstadIL BUL-Tromsø28.48+10.02
22Kari LofthusIL BUL-Tromsø29.24+10.38
23Juha VierinenIL BUL-Tromsø34.10+15.24
24Astrid Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø34.42+15.56
25Emil VierinenIL BUL-Tromsø40.29+21.43
26Marte Lise ThomasjordIL BUL-Tromsø40.32+21.46
27Nora SjöbergIL BUL-Tromsø41.25+22.39
28Eetu VierinenIL BUL-Tromsø49.52+31.06
29Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø57.37+38.51
Thomas SjöbergIL BUL-Tromsøaktiv
Terje FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert
Roger FagerheimIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Vegar SkildheimIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Eline Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Stein Olaf KollstrømIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ronja Götch IversenIL BUL-Tromsø14.54
2Anne HanssonIL BUL-Tromsø16.59+2.05
3Golnoush Abbasi21.44+6.50
4Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø22.43+7.49
5Magnus OlsenIL BUL-Tromsø22.53+7.59
6Onni VierinenIL BUL-Tromsø25.14+10.20
7Piko VierinenIL BUL-Tromsø26.58+12.04
8Iris Tinna MacLassenIL BUL-Tromsø34.03+19.09
Rakel Eva GunnarsdottirIL BUL-Tromsøaktiv
Bernt TollefsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

N

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atlas Màni MacLassenIL BUL-Tromsø13.59
2Onni VierinenIL BUL-Tromsø14.18+0.19
3Einar Skaare NordbrødenIL BUL-Tromsø14.31+0.32
4Jenny MikalsenIL BUL-Tromsø22.30+8.31
5Hanne EngstadIL BUL-Tromsø22.53+8.54
Piko VierinenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor