Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 7
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 19 juni 2019

Lang

6 000 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle ChristiansenBækkelagets SK45.307.35
2Thomas NipenBækkelaget46.34+1.047.45
3Mathias NipenBækkelagets SK49.01+3.318.10
4Niklas NormanIL GeoForm50.33+5.038.25
5Skage GrønnebergHeming Orientering51.00+5.308.30
6Peder Gjølstad RøhnebækBrandvel /Kongsvinger OK51.50+6.208.38
7Svein NygårdNorges Bank BIL55.03+9.339.10
8Guttorm L EggeIL GeoForm56.12+10.429.22
9Marthe GløersenBækkelagets SK56.14+10.449.22
10Mariann UlvestadBækkelagets SK56.16+10.469.22
11Peder Fossheim  AsplinGjø-Vard OL56.32+11.029.25
12Tore KjølsethLundin56.52+11.229.28
13Knut BårtveitBø OL57.00+11.309.30
14Lars Karelius NoerNRK57.20+11.509.33
15Audun BjerknesMåren OK58.22+12.529.43
16Georg BuggeAas Jakobsen1.02.15+16.4510.22
17Jon FixdalIL Koll1.02.17+16.4710.22
18Stig HeirAsker Skiklubb1.05.55+20.2510.59
19Harald IweIL GeoForm1.06.32+21.0211.05
20Richard Zeiner-GundersenAker brygge1.07.18+21.4811.13
21Are EriksenOslostudentenes IK1.08.07+22.3711.21
22Eivind RuthVBIL1.08.32+23.0211.25
23John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.09.19+23.4911.33
24Eirik DaleAvinor BIL1.11.34+26.0411.55
25Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.11.54+26.2411.59
26Christian ReuschHeming Orientering1.12.07+26.3712.01
27Ivar RefslandUiO1.13.06+27.3612.11
28Harald Østgaard LundIL GeoForm1.14.03+28.3312.20
29Bjørn  GrindeOslostudentenes IK1.14.56+29.2612.29
30Per OsenEquinor BIL1.16.40+31.1012.46
31Jon LahlumIL GeoForm1.16.47+31.1712.47
32Ståle HeitmannFossum IF1.17.38+32.0812.56
33Knut OnsagerIL GeoForm1.19.03+33.3313.10
34Marius BurmoPrivat1.26.19+40.4914.23
35Håkon BuggePrivatikke godkjent
36Fridthof JebsenFossum IFikke godkjent
37Johan SvedbergHeming Orienteringikke godkjent
38Christian VogelsangNydalens SKikke godkjent

Mellom

4 200 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Næss-UlsethHeming Orientering36.058.35
2Jon KaarbyNydalens SK38.18+2.139.07
3Terje MathisenOpen iT38.21+2.169.07
4Gjøran KristensenHeming Orientering39.15+3.109.20
5Kjell MarksetIL Koll41.52+5.479.58
6Britta FismenFossum IF44.04+7.5910.29
7Pål TherkelsenPrivat44.06+8.0110.30
8Per KaarbyOvertoppen IL44.07+8.0210.30
9Martin GranlySiemens Oslo44.21+8.1610.33
10Erik RosenvoldØstmarka OK44.22+8.1710.33
11Odd Arne LianIL Koll44.47+8.4210.39
12Per Morten LefdahlMetier OEC45.00+8.5510.42
13Bjørn SolhjemHegland og Svanberg45.54+9.4910.55
14Eirik TandrevoldFossum IF46.33+10.2811.05
15Morten DueMåren OK46.46+10.4111.08
16Roar SigurdsenRingnes BIL47.23+11.1811.16
17Tor RingstadHedrum OL48.25+12.2011.31
18Torunn Drage RotiFossum IF48.33+12.2811.33
19Ketil BergeVestre Akers SK49.09+13.0411.42
20Stein MellaNippon Gases49.13+13.0811.43
21Paul SolheimWhylot IL49.34+13.2911.48
22Olav HasaasFossum IF49.53+13.4811.52
23Knut Bjarne  SætreBærum kommune50.00+13.5511.54
24Christian JomaasFossum IF50.22+14.1711.59
25Ellen TurterNydalen SK52.24+16.1912.28
26Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm52.58+16.5312.36
27Trond HegnaAsker Skiklubb53.08+17.0312.39
28Aleidis LøkenHeming Orientering53.18+17.1312.41
29Jacob DybwadVBIL53.29+17.2412.44
30Morten KongsbergTyrving IL53.36+17.3112.45
31Tormod BøeVBIL54.05+18.0012.52
32Egil IversenHeming Orientering54.20+18.1512.56
33Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere54.55+18.5013.04
34Knud Bjørne-LarsenRiksteatret54.57+18.5213.05
35Mikael OlaussonOslostudentenes IK56.35+20.3013.28
36Trude FixdalIL Koll57.53+21.4813.46
37Lar Erik GjeinFossum IF58.20+22.1513.53
38Mariken HomleidIL GeoForm59.33+23.2814.10
39Erik SauarIL Koll1.00.10+24.0514.19
40Helge BjaalandHeming Orientering1.01.13+25.0814.34
40Lars ChristensenVBIL1.01.13+25.0814.34
42Harald RikheimRådtassene1.01.41+25.3614.41
43Kjell RøkkeTyrving IL1.02.13+26.0814.48
44Don SkantzeTyrving IL1.03.41+27.3615.09
45Tov Arne BondalNotodden OL1.03.50+27.4515.11
46Roy GjerdingOK Moss1.04.02+27.5715.14
47Per FosserIndre Østfold OK1.04.06+28.0115.15
48Olav NipenTyrving IL1.04.16+28.1115.18
49Arne KongsnesOppsal Orientering1.04.54+28.4915.27
50Anne Marit BjergaardNydalens SK1.06.18+30.1315.47
51Tom EdvardsenIL Koll1.06.28+30.2315.49
52Trond SandvikAdecco1.07.11+31.0615.59
53Henrik Smith-MeyerVBIL1.07.32+31.2716.04
54Hallvard BjørgumVBIL1.10.38+34.3316.49
55Bo BratsbergPrivat1.11.16+35.1116.58
56Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.14.33+38.2817.45
57Susannah MalmStatnett BIL1.16.24+40.1918.11
58Jon C. FougnerHeming Orientering1.18.14+42.0918.37
59Tor OmmundsenVBIL1.18.32+42.2718.41
60Frida AamotNydalens SK1.21.16+45.1119.20
61Karen Johanne StrømstadBækkelaget1.23.40+47.3519.55
62Toril HallanLillomarka OLikke godkjent
63Sigbjørn ModalsliFossum IFikke godkjent
64Marit & Siri Kristianssen & HerudPrivatikke godkjent
65Anni PeljoPrivatikke godkjent

Kort

2 500 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Louise OramBækkelagets SK25.2710.10
2Johan MyglandTPWB-O31.02+5.3512.24
3Trine RaaenLierbygda OL35.26+9.5914.10
4Egil HusethKamp/Vestheim IF37.13+11.4614.53
5Elle MelbyeHeming Orientering39.30+14.0315.48
6Anne Regine BakstadFriskis&Svettis41.34+16.0716.37
7Sturle HånesIL GeoForm42.06+16.3916.50
8Ole Martin HalckPrivat42.46+17.1917.06
9Gisela SundelinNOTEAM43.56+18.2917.34
10Finn GangePrivat44.05+18.3817.38
11Unni DrageAker Solutions46.54+21.2718.45
12Grete BerntsenMåren OK48.28+23.0119.23
13Petter FureOppsal Orientering50.03+24.3620.01
14Kåre KnudsenIL GeoForm50.24+24.5720.09
15Kjetil JacobsenHamar OK51.08+25.4120.27
16Tom IbsenLommedalens IL55.15+29.4822.06
17Martin ÅmPrivat58.04+32.3723.13
18Kirsti HolmboeIL GeoForm58.37+33.1023.26
19Aina GrymyrHaugerud IF1.00.28+35.0124.11
20Sigurd HaugerudIL GeoForm1.01.38+36.1124.39
21Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.04.57+39.3025.58
22Christin VangenOslostudentenes IK1.05.42+40.1526.16
23Thorbjørn BreistrandKjelsås IL1.11.49+46.2228.43
24Andreas FlammigerGassicure1.12.21+46.5428.56
25Jakob RuthPrivat1.14.15+48.4829.42
26Eilen Arctander VikIL Koll1.15.00+49.3330.00
27Eva FixdalHeming Orientering1.23.02+57.3533.12
28Merete BuggeStami1.24.44+59.1733.53
29Christina KarlssenPrivatikke godkjent
30Erik NatvigKreftregisteret ILikke godkjent
31Fredrik Norløff-MathisenNydalen SKikke godkjent
32Harald AulieIL Kollikke godkjent
33Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor