Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 4
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 29 mai 2019

Lang

5 400 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon IngvaldsenKIF45.228.24
2Sindre LangaasNydalens SK47.18+1.568.45
3Svein NygårdNorges Bank BIL51.11+5.499.28
4Peder Gjølstad RønebækBrandvall / Kongsvinger51.13+5.519.29
5Thomas NipenBækkelaget51.49+6.279.35
6Karl FremstadBækkelagets SK52.17+6.559.40
7Morten HeirFossum IF52.26+7.049.42
8Steinar  LågVBIL52.46+7.249.46
9Skage GrønnebergHeming Orientering53.02+7.409.49
10Mathias NipenBækkelagets SK54.32+9.1010.05
11Jon FixdalIL Koll57.48+12.2610.42
12Peder NatvigNorges Bank BIL58.03+12.4110.45
13Espen HolmOver toppen IL58.32+13.1010.50
14Christian KorvaldN1B OK58.34+13.1210.50
15Trond LundTyrving IL59.14+13.5210.58
16Guttorm L EggeIL GeoForm59.44+14.2211.03
17Lars Karelius NoerNRK59.56+14.3411.05
18Stig HeirAsker Skiklubb1.00.42+15.2011.14
19Eivind RuthVBIL1.03.33+18.1111.46
20Richard Zeiner-GundersenAker brygge1.03.35+18.1311.46
21Eirik DaleAvinor1.05.27+20.0512.07
22Rolv Anders SystadLyn1.06.06+20.4412.14
23Knut BårtveitBø OL1.06.11+20.4912.15
24John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.06.42+21.2012.21
25Erik RosenvoldEBY Oslo Kommune1.07.01+21.3912.24
26Øivind Due TrierOslostudentenes IK1.11.10+25.4813.10
27Hallvard KorenOK Moss1.12.41+27.1913.27
28Jarle RotiFossum IF1.13.19+27.5713.34
29Harald IweIL GeoForm1.13.49+28.2713.40
30Jon LahlumIL GeoForm1.14.07+28.4513.43
31Harald Østgaard LundIL GeoForm1.15.45+30.2314.01
32Tore MyhrvoldVBIL1.16.37+31.1514.11
33Ståle HeitmannFossum IF1.19.07+33.4514.39
34Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.22.34+37.1215.17
35Zoltan HorvathVeritas1.49.13+1.03.5120.13
36Christian VogelsangNydalen SKikke godkjent
37Karl Rikard LøvhaugIL Kollikke godkjent
38Raphael NetoIL GeoFormikke godkjent
39Sveinung SyversenOppsal Orienteringikke godkjent
40Audrun UtskarpenOslostudentenes IKikke godkjent

Mellom

3 600 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars HalvorsenNydalen SK31.378.46
2Kjell MarksetIL Koll33.05+1.289.11
3Vemund KongsnesØstmarka OK34.50+3.139.40
4Håkon HeggedalNydalen SK35.39+4.029.54
5Gjøran KristensenHeming Orientering36.39+5.0210.10
6Odd Arne LianIL Koll37.00+5.2310.16
7Rune BergeTyrving IL37.07+5.3010.18
8Trond HegnaAsker Skiklubb37.11+5.3410.19
9Paul SolheimWhylot IL37.21+5.4410.22
10Egil IversenHeming Orientering38.27+6.5010.40
11Per KaarbyOver toppen IL38.31+6.5410.41
12Vidar BerteigIL GeoForm38.37+7.0010.43
13Anders  HammerAstplanviak38.41+7.0410.44
14Einar JensenNydalens SK39.29+7.5210.58
15Bjørn Henning GrandalTyrving IL40.16+8.3911.11
16Torunn Drage RotiFossum IF40.52+9.1511.21
17Anne DanielsenNydalens SK41.07+9.3011.25
18Henrik Smith-MeyerVBIL41.08+9.3111.25
19Gunnar HaldenNydalens SK41.42+10.0511.35
20Espen AubertPrivat42.23+10.4611.46
21Roar SigurdsenRingnes BIL42.26+10.4911.47
22Per SchancheAsker Skiklubb42.33+10.5611.49
23Eskil ÅsmulOppsal Orientering42.34+10.5711.49
24Runa SkyttersæterHeming Orientering42.52+11.1511.54
25Magne VollenOslostudentenes IK43.16+11.3912.01
26Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb44.53+13.1612.28
27Turter EllenNydalen SK45.23+13.4612.36
28Tormod BøeVBIL45.24+13.4712.36
29Dagrun MelkildHeming Orientering46.02+14.2512.47
30Tor RingstadHedrum OL47.59+16.2213.19
31Trude FixdalIL Koll48.31+16.5413.28
32Anton HaggstromNOTEAM48.49+17.1213.33
33Eivind SelvigNydalens SK48.55+17.1813.35
34Kristin Dale SelvigNydalens SK49.33+17.5613.45
35Sigbjørn ModalsliFossum IF49.38+18.0113.47
36Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm49.50+18.1313.50
37Ole Martin NodenesTPWB-O51.46+20.0914.22
38Anne  DahlNydalens SK52.06+20.2914.28
39Kristin SletnerIL GeoForm52.18+20.4114.31
40Øyvind GylverAsker Skiklubb52.39+21.0214.37
41Kjell RøkkeTyrving IL52.43+21.0614.38
42Ketil BergeVestre Akers SK52.57+21.2014.42
43Tone Jahren Herud Fossum IF53.34+21.5714.52
44Egil HusethKamp/Vestheim IF53.43+22.0614.55
45Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm54.55+23.1815.15
46Signe Astrup ArnesenHeming Orientering55.35+23.5815.26
46Lars ChristensenVBIL55.35+23.5815.26
48Olav NipenTyrving IL56.39+25.0215.44
49Petter  NæssOppsal Orientering57.38+26.0116.00
50Margrete EngzeliusAsker Skiklubb58.09+26.3216.09
51Berit BergeTyrving IL58.29+26.5216.14
52Aleidis LøkenHeming Orientering1.01.45+30.0817.09
53Nina Standal OpsahlIL GeoForm1.01.53+30.1617.11
54Roy GjerdingOK Moss1.03.10+31.3317.32
55Tor OmmundsenVBIL1.05.37+34.0018.13
56Elle MelbyeHeming Orientering1.08.26+36.4919.00
57Susannah MalmStatnett BIL1.08.30+36.5319.01
58Sharon BroadwellIL GeoForm1.11.40+40.0319.54
59Jon C. FougnerHeming Orientering1.12.49+41.1220.13
60Per AagaardHeming Orientering1.13.03+41.2620.17
61Bjørn MyhrPrivat1.31.14+59.3725.20
62Sigurd HaugerudIL GeoForm2.02.48+1.31.1134.06
63Toril RiddervoldHeming Orienteringikke godkjent
64Marjan MovafaghEquinor BILikke godkjent
64Tor HelgheimEquinor BILikke godkjent
66Maryam GhadrdanEquinor BILikke godkjent
67Mari Jahren HerudFossum IFikke godkjent
68Vidar ElvekrokEiker OLikke godkjent
69Rune HultgreenIL GeoFormikke godkjent
70Arne KongsnesOppsal Orienteringikke godkjent

Kort

2 100 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald AulieIL Koll21.4010.19
2Per JohansonNOTEAM24.25+2.4511.37
3Knut-Anders LøkenFossum IF24.39+2.5911.44
4Frida Næss UlsethHeming Orientering27.49+6.0913.14
5Gisela SundelinNOTEAM30.48+9.0814.40
6Lars ArnesenPrivat31.37+9.5715.03
7Finn GangePrivat31.48+10.0815.08
8Sigfred FagervikThales31.51+10.1115.10
9Tom EdvardsenIL Koll33.27+11.4715.55
10Frida Van MegenOppsal Orientering34.29+12.4916.25
11Aksel AubertOppsal Orientering35.21+13.4116.50
12Rolf BergNydalen SK38.26+16.4618.18
13Eyvind AasIL GeoForm41.44+20.0419.52
14Merete BuggeStami43.50+22.1020.52
15Kåre SolhjeldNOTEAM44.42+23.0221.17
16Øystein MadsenHaugerud IF48.05+26.2522.53
17Knut Kristen HangeraasIL GeoForm48.06+26.2622.54
18Aina GrymyrHaugerud IF50.26+28.4624.00
19Ine RøyertNydalen SK50.43+29.0324.09
20Lene Anett KillingmoOK Øst56.49+35.0927.03
21Arne Christian ScheieØstmarka OK57.00+35.2027.08
22Jakob RuthPrivat59.10+37.3028.10
23Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.01.41+40.0129.22
24Håvard Rekkeved LianFossum IF1.04.00+42.2030.28
25Per  GjermoAsker Skiklubb1.07.39+45.5932.12
26Siri HerudNOTEAM1.12.08+50.2834.20
27Jenni ByvaldNOTEAM1.29.33+1.07.5342.38
28Anne SjønnesenNittedal OLikke godkjent
29Eva FixdalHeming Orienteringikke godkjent
30Eilen Arctander VikIL Kollikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor