Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 3
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 9 mai 2019

Nybegynner

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Bastian EkrheimAsker SK43.39
Alma HaakonsenAsker Skiklubb58.21
Semine HaakonsenAsker Skiklubb56.03
Mina LudvigsenAsker Skiklubb1.09.07
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb56.38

H10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb52.28

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Dalen EriksenAsker SK40.34
2Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb49.52+9.18
3Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb55.28+14.54

D13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid YtterbøAsker Skiklubb1.11.34
2Nora Christine HansenAsker Skiklubb1.24.18+12.44
3Sara MartiniAsker Skiklubb1.26.46+15.12

H15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb1.10.18
2Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.28.28+18.10
Kristian Fredriksen AasAsker SKdiskvalifisert
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert

H17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb54.13
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubbdiskvalifisert

D17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.07.06

H21-39

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling SommerfeldtAsker Skiklubb55.35

D21-39

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jorun RuudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ruth VingerhagenAsker Skiklubbdiskvalifisert

H40

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders OpstadAsker Skiklubb1.27.25

H50

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn MartiniAsker Skiklubb49.13
2Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.02.08+12.55
Magne AasAsker Skiklubbdiskvalifisert

D50

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida SyversenAsker Skiklubb1.25.07
2Sigrun NygårdAsker Skiklubb1.42.01+16.54
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert

H60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torgeir StrandhagenRøyken OL46.09

H17B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aksel OlsenAsker Skiklubb1.02.04

D13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Celia Sophia DaviesAsker Skiklubbdiskvalifisert
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert

H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias AndenæsAsker Skiklubb48.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor