Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for P4 OBIK / AB løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: P4 OBIK / AB løp 1
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: tirsdag 14 mai 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 4 dager! (var først til å svare)

D35-44 (MELLOM)

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Majken KorsagerAsker Skiklubb1.06.51

D50-54 (MELLOM)

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege FeiringTyrving47.44
2Sigrun NygårdBane Nor BIL1.11.49+24.05

D55-59 (KORT)

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Veslemøy SolbergKonnerud IL42.54
2Sharon BroadwellIL GeoForm45.25+2.31
3Mari Birkeland LeholtMaris Interiørhjelp og systue1.07.03+24.09
4Aina GrymyrHaugerud IF1.20.36+37.42

D60-64 (KORT)

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eva ReistadThales1.13.09

D65-69 (KORT)

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud GranIL Tyrving49.59

D70-74 (KORT)

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora UrsinFossum IF54.05
2Kjersti ThoStabæk IF54.54+0.49
3Brynhild FanuelsenFossum IF1.09.56+15.51

D75-79 (KORT)

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.09.14
2Unni DrageAker Solutions1.11.20+2.06
Astri RogstadGE Healthcarediskvalifisert

H17-34 (LANG)

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb44.15
2Eirik AsdølAsker Skiklubb1.09.35+25.20
3Torbjørn VadderABB BIL1.30.51+46.36
Bård NæssABB BILdiskvalifisert

H35-44 (LANG)

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein PettersenNydalens SK39.41
2Eirik WatterdalPrivat44.01+4.20

H50-54 (LANG)

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eskil DahlenTelenor45.15
2Svein NygårdLillomarka OL48.27+3.12
3Tor HaugsetHeming / Schlumberger52.40+7.25
4Johan HaavardtunDB Schenker52.45+7.30
5Odd Arve LienBærum Sykehus55.24+10.09
6Bjørn Erik GunnerødHagahogget Låmlag56.00+10.45
7Øyvind Due TrierNydalens SK1.00.03+14.48
8Hallvard KorenOK Moss1.02.29+17.14
9Thomas KonowAsker Skiklubb / Dr. Tech. Olav Olsen1.05.17+20.02

H55-59 (MELLOM)

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders AsdølTyrving39.57
2Tore Voss FagervoldBane Nor BIL Oslo42.53+2.56
3Rune TeiglandAas-Jacobsen43.57+4.00
4Per Morten LefdalMetier OEC48.58+9.01
5Per KaarbyOvertoppen IL54.03+14.06
6Håkon HalvorsenStatnett BIL1.04.24+24.27

H60-64 (MELLOM)

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torgeir StrandhagenRøyken OL40.23
2Richard Zeiner-GundersenAker Brygge orientering47.44+7.21
3Trond HegnaAsker Skiklubb49.08+8.45
4Are EriksenOslostudentenes IK49.28+9.05
5Axel DamgaardTrollo1.01.42+21.19

H65-69 (KORT)

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein MyhreSporveien BIL44.50
2Reidar KierulfRKP47.06+2.16
3Per NermoCowi BIL48.09+3.19
4Egil HusethKamp/Vestheim IF51.35+6.45
5Steinar HeidEquinor51.53+7.03

H70-74 (KORT)

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John Thomas PetersenNittedal OL41.19
2Øyvin BrøymerIntertrade Shipping49.07+7.48
3Einar SkåreBrevpost1.00.56+19.37
4Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.03.41+22.22
Trond WettergreenAndvorddiskvalifisert

H75-79 (KORT)

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut MøgedalAker Solutions43.39
2Kjell StenstadvoldIL Tyrving49.43+6.04
3Knut Erik ØstengenThales52.41+9.02
4Jon C. FougnerFugro53.50+10.11
5Roar GuddingVET BIL53.59+10.20
6Arne ReistadThales1.05.11+21.32
7Øystein MadsenGE Hethcare1.31.14+47.35
Arne ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert

H80- (KORT)

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn EgnerHeming Orientering50.24
2Bjørn GunnerødAsker SK1.05.11+14.47
Per GjermoAsker Skiklubbdiskvalifisert
Per MeilandLommedalens ILdiskvalifisert

ÅL (LANG)

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anton PlaianAsker SK1.17.52

ÅM (MELLOM)

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Viggo EriksenFossum IF1.15.23

ÅK (KORT)

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Hege GunnerødAsker SK51.06
Bernt IversenVegdirektoratet IF49.47
Tom RådahlTyrvingdiskvalifisert

NÅ (NYBEGYNNER)

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sigve Nygård FagervoldAsker SK18.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor