Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell løp 3
Arrangørorganisasjon: Ålen IL
Dato: onsdag 21 august 2019

D 11-12

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren BrynhildsvollOs IL53.0424.13

D 11-12N

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hermula GoitomOs IL50.1129.41
2Fortuna Tekie DangewOs IL50.17+0.0629.45

D 17-20

5 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.05.1611.38

H 13-14

3 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Simon DirfeldtOs ILdiskvalifisert

D 2C

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid MeliOs IL46.0421.02
2Anne-Mari HaagensenOs IL49.55+3.5122.47

H 2C

2 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar MyliusÅlen IL32.5315.00
2Inger Johanne SimensenOs IL40.13+7.2018.21
3Mads BergIL Nansen56.02+23.0925.35

D 2,5A

2 720 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari OsmoenOs IL33.1012.11
2Ragnhild DåsnesOs IL35.54+2.4413.11
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF36.37+3.2713.27
4Anne Mette NormannTynset IF58.21+25.1121.27
5Karin KeiseråsOs IL1.14.53+41.4327.31

H 2,5A

2 720 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars ButtingsrudVingelen IL36.2813.24
2Tore StubbeNord-Østerdal OK38.55+2.2714.18
3Tor ØstvangOs IL41.54+5.2615.24
4Bjørn Ivar RyenVingelen IL46.26+9.5817.04
5Simen KalbækkenTynset IF47.08+10.4017.19
6Steinar SimensenOs IL52.55+16.2719.27
7Erik HaagensenOs IL57.15+20.4721.02

D 3,5B

3 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen41.2110.42
2Britt Laila NilsgårdRøros IL52.26+11.0513.35

H 3,5B

3 860 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadRøros IL35.579.18
2Per EngebakkenIL Nansen39.57+4.0010.20
3Harald ØstbyeElverum OK43.17+7.2011.12
4Asmund PedersenTynset IF45.35+9.3811.48
5Ottar BakåsOK Fjell50.04+14.0712.58

H 5,5A

5 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering35.506.23
2Hans Arild SkjevdalRøros IL43.59+8.097.50
3Jogeir MyliusÅlen IL49.38+13.488.50
4Terje SchjølbergRøros IL54.08+18.189.38
5Robert NyhusÅlen IL56.01+20.119.59
6Rolf AlstadFrol IL58.52+23.0210.29
7Olve MorkenÅlen IL1.03.20+27.3011.17

Trim Mellom

3 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli AasenÅlen IL1.29.3923.13
2Halstein AasenÅlen IL1.29.50+0.1123.16

Trim Kort

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe AasenÅlen IL44.5820.31
2Astrid AasenÅlen IL45.03+0.0520.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor