Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell løp 1
Arrangørorganisasjon: IL Nansen
Dato: torsdag 23 mai 2019

N-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mads BergIL Nansen20.23
2Million Michaele WeldermariamOs IL22.53+2.30
3Marina HusseiniOs IL23.04+2.41
4Theresa MyreOs IL24.35+4.12
5Esten KvangravenIL Nansen41.03+20.40
Sidona OkbaslassieOs ILdiskvalifisert
Sakihom Wehabselam YohanesOs ILdiskvalifisert

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari KvangravenIL Nansen53.09
Furtuna Tekie DangewOs ILdiskvalifisert
Hermela GoitomOs ILdiskvalifisert

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guro SchjølbergTynset IF34.44

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid SchjølbergRøros IL21.03

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eline Horten JordetVingelen IL30.13
2Mari Grøtli SvergjaKvikne IL30.49+0.36

D 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guri SandvoldTynset IF1.17.05
Jorun BækkenOs ILdiskvalifisert

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johan LøvhaugTynset IF29.47

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon Ryen DirfeldtOs IL46.29

H 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen SchjølbergTynset IF50.22
2Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1.09.34+19.12

D 2C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid MeliOs IL35.01
2Anne-Mari HaagensenOs IL38.44+3.43
3Karin KeiseråsOs IL54.48+19.47

D 2,5A

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild DåsnesOs IL28.07
2Britt Vangen SandvoldTynset IF31.31+3.24
3Eldbjørg KalbækkenTynset IF32.17+4.10
4Birgit Wikan BergIL Nansen40.19+12.12
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK51.21+23.14
Kari OsmoenOs ILdiskvalifisert

H 2,5A

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor ØstvangOs IL37.01
2Lars ButtingsrudVingelen IL39.12+2.11
3Simen KalbækkenTynset IF44.07+7.06
4Bjørn Ivar RyenVingelen IL44.08+7.07
5Erik HaagensenOs IL46.53+9.52
6Annar VangenTynset IF55.00+17.59
7Per Helge RyenIL Nansen1.01.38+24.37
8Eystein RyenIL Nansen1.08.15+31.14
Reidar MyliusÅlen ILdiskvalifisert
Steinar  SimensenOs ILdiskvalifisert
Tore StubbeNord-Østerdal OKikke startet

D 3,5B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Meli NarjordOs IL37.39
2Nikoline SvergjaKvikne IL39.44+2.05

H 3,5B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge SundbergRøros IL31.03
2Harald ØstbyeElverum OK34.19+3.16
3Rolf OLav AamoIL Nansen36.46+5.43
4Asmund PedersenTynset IF40.00+8.57
5Johan Ragnar EggenAlvdal IL56.25+25.22

D 5,5A

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF1.01.15
2Anne Mette GrøtliKvikne IL1.42.12+40.57

H 5,5A

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peder Aukrust OsmoenOs IL43.20
2Harald SvergjaKvikne IL50.58+7.38
3Arild BjarkøOs IL51.08+7.48
4John SvergjaKvikne IL52.41+9.21
5Petter GullikstadRøros IL56.23+13.03
6Jon Arve U EngebakkenVingelen IL59.27+16.07
7Per EngebakkenIL Nansen1.01.21+18.01
8Terje SchjølbergRøros IL1.06.25+23.05
9Geir SchjølbergTynset IF1.14.02+30.42
Hans Arild SkjevdalRøros ILdiskvalifisert

Trim Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leif JordetVingelen IL36.58

Trim Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Bente HortenVingelen ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor