Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap 2019
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: tirsdag 18 juni 2019

H 13-16

2 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering29.4313.08
2Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering45.35+15.5220.10
3Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1.07.45+38.0229.58

D 13-16

2 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering30.2013.25

C-Åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering31.50
2Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering37.57+6.07

N-åpen

1 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering20.1911.24
2Maline DuusIK Grane Arendal Orientering24.07+3.4813.32
3Fredrik LandsverkIK Grane Arendal Orientering26.39+6.2014.58
3Niclas NordheimIK Grane Arendal Orientering26.39+6.2014.58
5Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering30.40+10.2117.13

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering23.08
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud ThorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering36.24
2Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering43.55+7.31
3Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering1.23.44+47.20

H 11-12

3 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering27.147.37

H 17-

3 150 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering38.1112.07
2Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering39.52+1.4112.39
3Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering42.53+4.4213.36
4Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering43.46+5.3513.53
5Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering44.31+6.2014.07
6Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering45.38+7.2714.29
7Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering45.54+7.4314.34
8Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering49.13+11.0215.37
9Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering51.18+13.0716.17

Damer åpen

3 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering39.3611.05

Herrer åpen

4 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering33.137.50
2Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering38.17+5.049.01
3Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering45.53+12.4010.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor