Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 3 - Bodø VGS

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 3 - Bodø VGS
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 17 september 2019

Klasser: Visa alla | N | C | A

Bodø og Omegn IF Orientering

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Nikolai PettersenC-løype (1,5 km) (10)17.04+3.21
3Asgeir JordbruA-løype (2,5 km) (36)17.42+1.29
3Athena Filippa HansenC-løype (1,5 km) (10)19.56+6.13
4Anna Elisabeth SkålsvikC-løype (1,5 km) (10)19.56+6.13
4Håvard SolbakkenA-løype (2,5 km) (36)18.22+2.09
5Tuva MevikC-løype (1,5 km) (10)20.58+7.15
5Bjørn Tore WintherA-løype (2,5 km) (36)18.46+2.33
6Tarald UtvikC-løype (1,5 km) (10)25.38+11.55
7Adrian WuotilaC-løype (1,5 km) (10)25.46+12.03
8Eirik Bjørgo HagenC-løype (1,5 km) (10)29.02+15.19
9Magnus Mohus FrantzenC-løype (1,5 km) (10)32.51+19.08
9Bjørn Are StenslandA-løype (2,5 km) (36)19.01+2.48
10Marte Fallbakken BergeA-løype (2,5 km) (36)19.02+2.49
10Astrid PettersenC-løype (1,5 km) (10)34.23+20.40
11Øyvind Johan OlsenA-løype (2,5 km) (36)19.33+3.20
12Per RekkedalA-løype (2,5 km) (36)19.33+3.20
13Rasmus AndersenA-løype (2,5 km) (36)19.41+3.28
15Anders KureA-løype (2,5 km) (36)20.26+4.13
16Jan Fredrik PrytzA-løype (2,5 km) (36)20.57+4.44
19Torkel IrgensA-løype (2,5 km) (36)21.25+5.12
20Arne NormannA-løype (2,5 km) (36)21.30+5.17
22Anne Lise ØiesvoldA-løype (2,5 km) (36)22.16+6.03
23Arne Kristian NordheiA-løype (2,5 km) (36)22.29+6.16
25Jakob Sivert HunstadA-løype (2,5 km) (36)24.01+7.48
26Frode IkdahlA-løype (2,5 km) (36)25.45+9.32
27Elisabeth RekkedalA-løype (2,5 km) (36)26.46+10.33
28Åge MohusA-løype (2,5 km) (36)26.57+10.44
29Reidar AndersenA-løype (2,5 km) (36)27.52+11.39
30Geir MoenA-løype (2,5 km) (36)28.19+12.06
31Ann Trude MohusA-løype (2,5 km) (36)29.07+12.54
32Leif Magne EggestadA-løype (2,5 km) (36)29.31+13.18
33Wenche RekkedalA-løype (2,5 km) (36)30.38+14.25
34Kristin Stavnes JordbruA-løype (2,5 km) (36)30.43+14.30
Falk Andersen BuvikN-løype (1 km) (7)24.05
Leo Andersen BuvikN-løype (1 km) (7)24.36
Maja Andersen BuvikN-løype (1 km) (7)24.28
Tuva Rekkedal MartinussenN-løype (1 km) (7)20.59
Vilde Rekkedal MartinussenN-løype (1 km) (7)20.54
Astrid PettersenN-løype (1 km) (7)19.42
Erlend Dundas ØyesvoldN-løype (1 km) (7)9.59
36Janne Anita NilsenA-løype (2,5 km) (36)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor